Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alby w klubie to po kompromitacji z Liverpoolem nie powinno być, dziś mamy porwierdzenie
0
To co robi Pedri, to Tchouameni robi 10 razy lepij
0
Nareszcie się czuje jak w dawnych latach jak MSN bawiło się piłką.
1
Gdyby ten VAR był w latach 2016-2018...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Murazor a my mieliśmy w ataku Demira
0
A pamiętacie jak sezon temu po dwóch kolejkach przegraliśmy dwa mecze z bilansem 0:6
3
Lewandowski to nie jest 9, której Barcelona długo nie miała, bo jeszcze 2 lata temu grała nasza legenda Suarez. Polscy dziennikarze chyba nie pamiętają, albo nie wiedzą.
0
@Jakchcesz oddać i zapomnieć o nim
0
Jaki ten Ferran musi być cienki, że Xavi nie daje jemu szansy nawet na Pilzno
1
W Chelsea się nie pierdziela i słusznie. Jak Xavi zepsuje sezon, to z nim też Laporta będzie musiał się pożegnać i tyle.
3
@TheNekro94 dalej to samo XD
Ktoś tym "pasozytom" dał takie umowy, i nie ma znaczenia czy to Bartomeu czy kto inny, bo jest to umowa z klubem. Ale ile można tłumaczyc
0
@kejdzi nie porównuj umowy, do kontraktu
0
A na Polsacie znowu komentuje Bożydar. Masakra tam nie nikt z topu nie chce pracować?
1
@Pawlak1992 a to Barcelona nie rozwiązała z nim umowy?
84
O kurw szacun..
0
Możemy im Ferrana Torresa wypożyczyć za Benzeme, może i dobry nie jest, ale też strzelać nie bedzie
0
@mateusz1989VeB Neymar może mieć depresję. Ja wiem, że dla Matiego Korka ktoś kto zarabia miliony nie może mieć depresji, ale fakty są inne.
3
@Kusco15 dlatego śmieszne jest to, że ktoś wierzy w jakieś reparacje xD
1
@jeyx77x Balde, to jeszcze nic nie pokazał, żeby na MŚ jechać
0
Nastepny mecz ligowy z Cadiz, czyli murowanie 90 min.
0
@Aragorn33 nie mówię już tylko o jednej akcji. Kolejny mecz gdzie wchodzi i nic nie pokazuje, tylko traci. A zresztą zobaczysz sam
0
@Emhyr Laskowski.
0
@Aragorn33 no wchodzi gościu, który rzekomo ma być rezerwowym napastnikiem i nie dobiega do bramki przy kontrze. Ferran nie jest średni,on jest po prostu za słaby i to go powinno się sprzedać, a nie Aube.
0
@Firestone Pedro z końcówka "i" i Xavi przez G muszą odpocząć. Wiem, że to jest początek sezonu, ale zaraz przyjdzie najgorszy okres miesiąc pazdziernik-listopad praktycznie gra co 3 dni, no i ten mundial.
0
@Emhyr a to dostanie inny brazol
1
Ale ostatnio Barcelona szkaluje nr 11 na koszulce. Graja jakieś Demiry, Adamy i teraz Ferran.
0
@Culer_1906 niestety Vinicjusz dostanie
2
Serio i ktoś myślał, że Guardiola go oddał z łatwością z miłości do Barcelony? A Bernardo dalej jest w city?
1
A w Monachium przecież nie potrzebują Lewego;(