0

Alby w klubie to po kompromitacji z Liverpoolem nie powinno być, dziś mamy porwierdzenie

0

To co robi Pedri, to Tchouameni robi 10 razy lepij

0

Nareszcie się czuje jak w dawnych latach jak MSN bawiło się piłką.

1

Gdyby ten VAR był w latach 2016-2018...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Murazor a my mieliśmy w ataku Demira

0

A pamiętacie jak sezon temu po dwóch kolejkach przegraliśmy dwa mecze z bilansem 0:6

3

Lewandowski to nie jest 9, której Barcelona długo nie miała, bo jeszcze 2 lata temu grała nasza legenda Suarez. Polscy dziennikarze chyba nie pamiętają, albo nie wiedzą.

0

@Jakchcesz oddać i zapomnieć o nim

0

Jaki ten Ferran musi być cienki, że Xavi nie daje jemu szansy nawet na Pilzno

1

W Chelsea się nie pierdziela i słusznie. Jak Xavi zepsuje sezon, to z nim też Laporta będzie musiał się pożegnać i tyle.

3

@TheNekro94 dalej to samo XD
Ktoś tym "pasozytom" dał takie umowy, i nie ma znaczenia czy to Bartomeu czy kto inny, bo jest to umowa z klubem. Ale ile można tłumaczyc

0

@kejdzi nie porównuj umowy, do kontraktu

0

A na Polsacie znowu komentuje Bożydar. Masakra tam nie nikt z topu nie chce pracować?

1

@Pawlak1992 a to Barcelona nie rozwiązała z nim umowy?

84

O kurw szacun..

0

Możemy im Ferrana Torresa wypożyczyć za Benzeme, może i dobry nie jest, ale też strzelać nie bedzie

0

@mateusz1989VeB Neymar może mieć depresję. Ja wiem, że dla Matiego Korka ktoś kto zarabia miliony nie może mieć depresji, ale fakty są inne.

3

@Kusco15 dlatego śmieszne jest to, że ktoś wierzy w jakieś reparacje xD

1

@jeyx77x Balde, to jeszcze nic nie pokazał, żeby na MŚ jechać

0

Nastepny mecz ligowy z Cadiz, czyli murowanie 90 min.

0

@Aragorn33 nie mówię już tylko o jednej akcji. Kolejny mecz gdzie wchodzi i nic nie pokazuje, tylko traci. A zresztą zobaczysz sam

0

@Emhyr Laskowski.

0

@Aragorn33 no wchodzi gościu, który rzekomo ma być rezerwowym napastnikiem i nie dobiega do bramki przy kontrze. Ferran nie jest średni,on jest po prostu za słaby i to go powinno się sprzedać, a nie Aube.

0

@Firestone Pedro z końcówka "i" i Xavi przez G muszą odpocząć. Wiem, że to jest początek sezonu, ale zaraz przyjdzie najgorszy okres miesiąc pazdziernik-listopad praktycznie gra co 3 dni, no i ten mundial.

0

@Emhyr a to dostanie inny brazol

1

Ale ostatnio Barcelona szkaluje nr 11 na koszulce. Graja jakieś Demiry, Adamy i teraz Ferran.

0

@Culer_1906 niestety Vinicjusz dostanie

2

Serio i ktoś myślał, że Guardiola go oddał z łatwością z miłości do Barcelony? A Bernardo dalej jest w city?

1

A w Monachium przecież nie potrzebują Lewego;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?