Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi się wydaje, że system 3-4-3 nie jest dla Barcelony. My nie mamy nawet zawodników na wahadła.
0
@MatBac1991 nie zrozumialem
8
@eydeem trzeba dźwignie jakąś
0
@J4no co wy z tym Raphinia na lewym? On tam się nie nadaje.
0
@Janiama w ostatniej akcji był na prawej i puścił piłkarza Rayo, po czym padł na szczęście nieuznany gol. Żadna obrona dla De Jonga.
0
@sergio5 F.Torres ma szansę, to naprawić B)
1
@VamosRakieta no to sprzedaj go, a później oglądaj jak gwiazdy pokroju Kessiego łamią się przy przyjęciu piłki.
2
@Deviler podniosłeś?
1
@Pablit nie, bo jednym meczu. Gavi np (może to efekt wieku) łapie te ciagle głupie kartki. To też nie przemawia za nim. Nałapie doświadczenia i będzie podstawowym zawodnikiem. Nie możemy grac w pomocy samymi młodymi, bo nas w środku pola zjedzą
3
@Pablit Gavi, to wczoraj pokazał, że dużo mu brakuje jeszcze
0
@taris Jeszcze, żeby Xavi to ogarnął, chyba, że chce samograja.
1
@Hawajczyk ja to się obawiam, że Lewandowski może mieć problemy w tej lidze. W Bundeslidze się nie murują tak jak w Hiszpanii.
0
@patryk355 no, ale ja wiem kto to jest, tylko pytam co on takiego ogarnia jeśli chodzi o la lige
2
Kim jest ten Paris Platinov, że go canal+ bierze na tak poważny mecz do studia? Bo oprócz darcia mordy, przeklinania i nie mówienia "r" to nie wiem jaki to ekspert.
1
A może ta saga z FdJ była celowo, żeby go wkurzyć i przez to będzie najlepszym pomocnikiem? To byłoby piękne
1
Wychodzą wycieczki do USA, po którym odwoływane były treningi przez pogodę.
2
Taki kubeł się przyda. To, że przyszedł Lewy czy Raphinia nie oznacza, że wygraliśmy wszystko, trochę pokory. A co do de Jonga, to mimo hejtu i tego co robił klub, pokazał serce, najbardziej aktywny w wyprowadzaniu piłki i pressingu. Tu nie potrzeba kolejnych gwiazd, tylko dobrze zbudować zespół. To będzie ciężki sezon.
2
Gdyby ten de Jong odszedł, a przyszedł Silva, na pewno byśmy wygrali..
0
Benzyna zwycięzca nie ma innej opcji
0
@Crystal37 a skąd wiesz?
3
@mikokarla Ancelotti nie odejdzie, sam Florek go zwolni xD
Jak w tym sezonie znowu jakiś Donnarruma nie dostanie wylewu w polu karnym, czy jakiś City się nie zes*a prowadząc w ostatniej minucie, to będzie ciężko im coś wygrać.
1
@nabial a za rok będzie "Leeewy, może trochę byś opuścił pensje" XD
0
@mientusek1407 i większy dlug
2
@FCB_dimiC bo Real nie miał takiego długu, a Perez nie sprzedawał aktyw, tylko grunty, a to jest ogromna roznica
1
@MarcinVeB10 tak ogarniamy
5
@barejant Gdyby Ci kazali, podkreślam kazali obniżyć wynagrodzenie, bo jak nie to trybuny, albo nara, a w twoje miejsce próbowano ściągać gwiazdy, twoim kosztem, albo gdyby klub robił z ciebie przestępcę, to raczej byś tych 30 mln nie odpuścił. Trudno zrozumieć, że z de Jonga kibice i zarząd robią zabawkę?
0
@arasz1819 no a kogo?
4
@Rewolucja123 większość użytkowników tak uważa, Laporty nie można przecież krytykowac
3
Wina Tebasa, wina de Jonga, wina Bartomeu, wina Tuska
0
@Lionel_Messi10 może by ktoś przetłumaczył te newsy?