0

Mi się wydaje, że system 3-4-3 nie jest dla Barcelony. My nie mamy nawet zawodników na wahadła.

0

@MatBac1991 nie zrozumialem

8

@eydeem trzeba dźwignie jakąś

0

@J4no co wy z tym Raphinia na lewym? On tam się nie nadaje.

0

@Janiama w ostatniej akcji był na prawej i puścił piłkarza Rayo, po czym padł na szczęście nieuznany gol. Żadna obrona dla De Jonga.

0

@sergio5 F.Torres ma szansę, to naprawić B)

1

@VamosRakieta no to sprzedaj go, a później oglądaj jak gwiazdy pokroju Kessiego łamią się przy przyjęciu piłki.

2

@Deviler podniosłeś?

1

@Pablit nie, bo jednym meczu. Gavi np (może to efekt wieku) łapie te ciagle głupie kartki. To też nie przemawia za nim. Nałapie doświadczenia i będzie podstawowym zawodnikiem. Nie możemy grac w pomocy samymi młodymi, bo nas w środku pola zjedzą

3

@Pablit Gavi, to wczoraj pokazał, że dużo mu brakuje jeszcze

0

@taris Jeszcze, żeby Xavi to ogarnął, chyba, że chce samograja.

1

@Hawajczyk ja to się obawiam, że Lewandowski może mieć problemy w tej lidze. W Bundeslidze się nie murują tak jak w Hiszpanii.

0

@patryk355 no, ale ja wiem kto to jest, tylko pytam co on takiego ogarnia jeśli chodzi o la lige

2

Kim jest ten Paris Platinov, że go canal+ bierze na tak poważny mecz do studia? Bo oprócz darcia mordy, przeklinania i nie mówienia "r" to nie wiem jaki to ekspert.

1

A może ta saga z FdJ była celowo, żeby go wkurzyć i przez to będzie najlepszym pomocnikiem? To byłoby piękne

1

Wychodzą wycieczki do USA, po którym odwoływane były treningi przez pogodę.

2

Taki kubeł się przyda. To, że przyszedł Lewy czy Raphinia nie oznacza, że wygraliśmy wszystko, trochę pokory. A co do de Jonga, to mimo hejtu i tego co robił klub, pokazał serce, najbardziej aktywny w wyprowadzaniu piłki i pressingu. Tu nie potrzeba kolejnych gwiazd, tylko dobrze zbudować zespół. To będzie ciężki sezon.

2

Gdyby ten de Jong odszedł, a przyszedł Silva, na pewno byśmy wygrali..

0

Benzyna zwycięzca nie ma innej opcji

0

@Crystal37 a skąd wiesz?

3

@mikokarla Ancelotti nie odejdzie, sam Florek go zwolni xD
Jak w tym sezonie znowu jakiś Donnarruma nie dostanie wylewu w polu karnym, czy jakiś City się nie zes*a prowadząc w ostatniej minucie, to będzie ciężko im coś wygrać.

1

@nabial a za rok będzie "Leeewy, może trochę byś opuścił pensje" XD

0

@mientusek1407 i większy dlug

2

@FCB_dimiC bo Real nie miał takiego długu, a Perez nie sprzedawał aktyw, tylko grunty, a to jest ogromna roznica

1

@MarcinVeB10 tak ogarniamy

5

@barejant Gdyby Ci kazali, podkreślam kazali obniżyć wynagrodzenie, bo jak nie to trybuny, albo nara, a w twoje miejsce próbowano ściągać gwiazdy, twoim kosztem, albo gdyby klub robił z ciebie przestępcę, to raczej byś tych 30 mln nie odpuścił. Trudno zrozumieć, że z de Jonga kibice i zarząd robią zabawkę?

0

@arasz1819 no a kogo?

4

@Rewolucja123 większość użytkowników tak uważa, Laporty nie można przecież krytykowac

3

Wina Tebasa, wina de Jonga, wina Bartomeu, wina Tuska

0

@Lionel_Messi10 może by ktoś przetłumaczył te newsy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?