Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mimo wszystko wielkie gratulacje dla zarządu, zrobili ogromną robotę, mimo też pojawiających się kontrowersji. Prawdziwa rewolucja, oby to był najlepszy sezon.
0
Ponoć Messiego widziano
0
Ez Abde podpisał kontrakt z Barcelona, więc to jest bomba bomb XD
0
@Culer_1906 to ta bomba
0
@Sysia11 XDDDDD
1
@Mario96w powtarzacie to tysiąc razy, szkoda, że Bernardo też miał przyjść i go nie ma
0
@Adamski69 na pornosach widziałem lepsze
0
@Pedri16Future to już nie będzie to samo
2
@Culer_1906 co to za projekt, wieczna liga Europy??
0
@Transu96 przecież Mbappe go nie chce
9
a tu powrót Umtitiego, bo jednak go nie chcą xD
3
Jakie 100 mln za Fekira, chyba komuś się jedno zero za dużo wdarło xd
1
Jak rzeczywiście ta "bomba" to ma być Fekir czy inne wynalazki, to lepiej żeby ten Alfa Romeo zakończył karierę.
0
@J4no za 6 mln to mu się z łóżka nie opłaca wstawać.
5
A może to będzie Major Suchodolski trzymający w rękach reklamówkę z nitro, mówiący "fajna niespodzianka"
2
@Pawel13sz nie zwolnią, wypi*dola
0
Douglas wraca do Barcy
1
A tak szczerze, to co złego zrobił Nazario, że tak w komentarzach w artykule o jego odejściu wyzywacie go od wrzodów, życzycie krzyżów na drogę?
1
@hayek ciekawe jak Kaczyński to wyliczył, jak on był w Inowrocławiu i stwierdził, że jest we Włocławku. Albo założył dwa lewe buty, a on 6 bilionow naliczył, dobre
0
@Emhyr pytanie czy ktoś traktował Alene wtedy jako przyszła gwiazdę?
7
@Firestone następny trener jak Xavi nie wypali xD
0
@Eto'o9 R10 w ogóle nie rozumiem fenomenu tego typa. Pajacuje przed kamerą, albo ja się nie znam.
0
@Dragon_Ball_Z tak i zarabiałeś 5 zł na godzinę, tak znam to.
6
@Dragon_Ball_Z powiedz mi co było za PO gorzej niż teraz za pisu jest? Czekam na argumenty
7
7 lat rządów PiSu, afery za aferami, rujnowanie i zadłużanie kraju, o tym ludzie szybko zapominają, jak w grę wchodzą pieniądze. Oby te dziady nawet grosza nie dostały, bo zrobią do końca prywatny folwark.
1
@Janas11224 Kaczynski to sobie może domagać
0
@mindbender84 i co myślisz, że za pisu stanie się cud gospodarczy? Nie dostaną kasy za KPO, to chcą wyłudzić od Niemiec na swoje socjale 15,16 i inne premie dla swoich. Zejdźcie na ziemię.
0
@barcelonaLM cały dług można byłoby spłacić
0
@damianex10 ona w ogóle ma męski wyraz twarzy
0
@ShawnC dokładnie, szkoda że Xaviego już nie było:(