0

Mimo wszystko wielkie gratulacje dla zarządu, zrobili ogromną robotę, mimo też pojawiających się kontrowersji. Prawdziwa rewolucja, oby to był najlepszy sezon.

0

Ponoć Messiego widziano

0

Ez Abde podpisał kontrakt z Barcelona, więc to jest bomba bomb XD

0

@Culer_1906 to ta bomba

0

@Sysia11 XDDDDD

1

@Mario96w powtarzacie to tysiąc razy, szkoda, że Bernardo też miał przyjść i go nie ma

0

@Adamski69 na pornosach widziałem lepsze

0

@Pedri16Future to już nie będzie to samo

2

@Culer_1906 co to za projekt, wieczna liga Europy??

0

@Transu96 przecież Mbappe go nie chce

9

a tu powrót Umtitiego, bo jednak go nie chcą xD

3

Jakie 100 mln za Fekira, chyba komuś się jedno zero za dużo wdarło xd

1

Jak rzeczywiście ta "bomba" to ma być Fekir czy inne wynalazki, to lepiej żeby ten Alfa Romeo zakończył karierę.

0

@J4no za 6 mln to mu się z łóżka nie opłaca wstawać.

5

A może to będzie Major Suchodolski trzymający w rękach reklamówkę z nitro, mówiący "fajna niespodzianka"

2

@Pawel13sz nie zwolnią, wypi*dola

0

Douglas wraca do Barcy

1

A tak szczerze, to co złego zrobił Nazario, że tak w komentarzach w artykule o jego odejściu wyzywacie go od wrzodów, życzycie krzyżów na drogę?

1

@hayek ciekawe jak Kaczyński to wyliczył, jak on był w Inowrocławiu i stwierdził, że jest we Włocławku. Albo założył dwa lewe buty, a on 6 bilionow naliczył, dobre

0

@Emhyr pytanie czy ktoś traktował Alene wtedy jako przyszła gwiazdę?

7

@Firestone następny trener jak Xavi nie wypali xD

0

@Eto'o9 R10 w ogóle nie rozumiem fenomenu tego typa. Pajacuje przed kamerą, albo ja się nie znam.

0

@Dragon_Ball_Z tak i zarabiałeś 5 zł na godzinę, tak znam to.

6

@Dragon_Ball_Z powiedz mi co było za PO gorzej niż teraz za pisu jest? Czekam na argumenty

7

7 lat rządów PiSu, afery za aferami, rujnowanie i zadłużanie kraju, o tym ludzie szybko zapominają, jak w grę wchodzą pieniądze. Oby te dziady nawet grosza nie dostały, bo zrobią do końca prywatny folwark.

1

@Janas11224 Kaczynski to sobie może domagać

0

@mindbender84 i co myślisz, że za pisu stanie się cud gospodarczy? Nie dostaną kasy za KPO, to chcą wyłudzić od Niemiec na swoje socjale 15,16 i inne premie dla swoich. Zejdźcie na ziemię.

0

@barcelonaLM cały dług można byłoby spłacić

0

@damianex10 ona w ogóle ma męski wyraz twarzy

0

@ShawnC dokładnie, szkoda że Xaviego już nie było:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?