1

@AlwaysBlaugrana Pamiętaj, że na fcbarca.com nie dobra jest o tym pisać

2

@Colin94 to był najwiekszy wał w historii Bartomeu XD

0

@Janek_7 przecież to de Jong wg opinii tutaj szkodzi klubowi, a nie naciski Laporty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lukas90 nie można krytykować Laporty tu

0

@Jondam dziś Depaya się wyrzuca, żeby zarejestrować innych.

0

@kuz w Polsacie nie ma komentatorów. Boży Dar i nieprawdopodobna sytuacja komentują każde mecze, nawet sparingi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Striker tak, Fatiego już też sprzedają, po informacji, że Messi może wrócić.

8

Ale tu się zmienia jak w kalejdoskopie. W artykule o FdJ Fichado zachwyty nad Bartomeu, że udało się wygrać z szejkami. Sam de Jong powiedział, że wolał Barcelonę od Paryża, a teraz czytam, że de Jong był już prawie w PSG, ale Bartomeu sprzedawczyk w ostatniej chwili kupił de Jonga
Masakra, aż się odechciewa tu wchodzić, czytać te bzdury, niektórzy zachowują się jak chorągwiewy. Transfer Bilvy przyćmił oczy, a żeby nie skończył jak Coutinho czy Griezmann..
Chce, żeby de Jong dogadał się z klubem i odszedł, bo tu już nie ma czego szukać, po tym wszystkim. Frenkie de Jong ofiarą własnych kibiców. Dramat.

0

@parpe no, ale dostał podwyżkę od poprzedniego prezesa. Nie ma znaczenia, że na tydzień przed dymisja.

0

@hayek jaka szkodę klubu, skoro sam klub dał mu taka pensje?

0

@hayek no dlatego kibice z zarządem mogą go traktować jak szmate. Super podejście. To, że nie zostały spełnione w nim nadzieję, nie znaczy, że ktoś może takie szopki odwalać.

0

Szkoda tego chłopa, spełnił marzenie, żeby grac w Barcelonie, a w zamian klub i kibice odpłacają mu się takimi rzeczami. Obyś chlopie był szczęśliwy gdzie indziej.

0

@MesQueUnClub96 oo, nie można mieć swojego zdania, bo przyjdzie taki typ i będzie pisał, żeby się nie ośmieszać.

1

Ale to jest niesamowite jakie Laporta ma poparcie, wszystkie ostatnie afery nie są jego wina, wszystko co złe, to wina Bartomeu, albo fejki "bo Laporta nigdy by czegoś takiego nie zrobil"
Na chwilę obecną jesteśmy pośmiewiskiem każdego klubu, już nawet fani Manchesteru United się z nas śmieją. Mam nadzieję oczywiście, że Barcelona zamknie japy hejterom, ale trochę zdrowego rozsądku przydałoby się fanom Laporty, a nie klapki na oczach.

0

@Sulimo powiedziałem, że nie jesteśmy jak Real. A marka owszem jesteśmy wielka, ale Real na razie jest większa.

0

@FCBMati10 nie jesteśmy gigantyczna marka jak Real teraz. Real nas zżera finansowo i sportowo.

1

No coś nieprawdopodobnego.

1

@MysticCat jeśli jest na kontrakcie, że musi zwrócić pieniądze, to musi, jeśli nie, to nie mogą być żadne przesłanki mobbingu w jego stronę. A czy wyląduje na trybunach, to decyzją trenera, pieniądze musi dostawać nawet za to

2

@Suzu jest różnica kolosalna, ale pieniądz, to pieniądz, masz w umowie ile zarabiasz, tyle dostajesz. Co to za dyskusja, że zarabiasz dużo, to masz się zrzekać czy oddawać.

11

Wy jesteście serio oburzeni tym, że Braithwaite nie chce zrezygnować z pieniędzy skoro wypycha się go z klubu? Przeczytałem, że on w ogóle powinien być zadowolony ze tu grał i zarabiał? Pracowal ktoś kiedyś czy jeszcze nie ten etap w życiu?

0

@robsesh XDDDD ty tak serio?

0

Betis nie może zarejestrować graczy. Musi, albo sprzedawać, albo dźwignie. Tebas to musi być jakaś agentura, która ma za zadanie zniszczyć ligę, bo nie widzę innego sensu jego rządów.

0

@sokot no, ale sugerujesz, że de Jong jest przestępca, ta?

0

@Emhyr to skoro Pique i Busi popełnili przestępstwo, to również powinni odpowiadać za to xD
Niektórzy tak maja tak sprany mozg, że nie da się tego aż pojąc

5

@Pawel13sz uważam, że po tej szopce, to on tu nie zostanie, ale będzie przeciągał odejscie

0

@sokot do pudla za co?

1

@Azi sztuczne, jak ten mundial w katarze

0

@KrychaFCB wtf gosc przyszedł pol roku temu, a już mu obniżają pensje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?