Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Betis nie może zarejestrować graczy. Musi, albo sprzedawać, albo dźwignie. Tebas to musi być jakaś agentura, która ma za zadanie zniszczyć ligę, bo nie widzę innego sensu jego rządów.
0
@sokot no, ale sugerujesz, że de Jong jest przestępca, ta?
0
@Emhyr to skoro Pique i Busi popełnili przestępstwo, to również powinni odpowiadać za to xD
Niektórzy tak maja tak sprany mozg, że nie da się tego aż pojąc
5
@Pawel13sz uważam, że po tej szopce, to on tu nie zostanie, ale będzie przeciągał odejscie
0
@sokot do pudla za co?
1
@Azi sztuczne, jak ten mundial w katarze
0
@KrychaFCB wtf gosc przyszedł pol roku temu, a już mu obniżają pensje?
0
@ShawnC oj tam, najwyraźniej znajdzie się jakaś ofiarę, uzna że jego kontrakt to przestępstwo i pora na cs
1
@Zoker no na dzień dzisiejszy nie sa
0
@MesQueUnClub96 nie, de Jongowi pieniądze chce zabrać Bartomeu jprdl
Nigdy nie uwierzę, że Laporta jak przejmował klub nie wiedział o takich rzeczach. De Jong jest traktowany jak zwykła zabawka, bo Laporcie się marzy Bernardo Silva, a kasy nie ma, to znalazł jakiś rzekomy wał po 2 latach.
0
@macio_944 Ale z transferu Lewandowskiego chyba każdy się cieszy, nawet fani la liga. Chodzi mi o to co się dzieje w tym klubie za burdel, a wczorajszy cyrk nie ma żadnych złudzeń, że jest nadal fatalnie
0
@macio_944 a z czego tu być zadowolonym jak na razie same afery?
0
@covidout to się tak dla zamydlenia oczu nazywa dwie dźwignie:)
0
@Ojciec5tkidzieci wykopek z jakiegoś tagu #przegryw pełno takich tam
0
@ini_barca Najpierw, to niech zarejestrują to co jest, ogarną syf z de Jongiem, a później bierzmy się za takie transfery
0
@Culé10 ale wy dalej nie czaicie, że to klub dał mu taka umowę? de Jong może sobie szukać najlepszych prawników i jestem pewny, że to wygra
0
@Gaz a Laporta miał w 2015 r okazję z nim wygrać, ale w kampanii wolał atakować go, niż zaprezentować sensowny plan
0
Pragnę przypomnieć, że za chwilę rozpoczęcie sezonu, a nowe transfery nie są dalej zarejestrane.
1
@lukkobe a Laporta jest właścicielem Barcelony?
0
@Dejker a ile ty masz lat 16? Też w robocie schodzisz dla szefa z pensji? Nie ma znaczenia, że zarabiasz 2000 zł czy milion. Co to w ogóle za dyskusja, umowa to umowa, a nie chamskie, bezczelne szantaze, tak nie robi Mes que un Club, ale to już dawno zresztą nic nie warty slogan
1
Frenkie odejdzie. Po tym syfie co mu robi klub, nie zostanie tutaj, będzie tylko ciągnął decyzję. Szkoda, że tak został potraktowany przez Laporte.
0
@Firestone On to już raczej sam stracił szacunek do tego klubu
0
@BoreekxD dla mnie to może nawet nie przychodzić na mecze, niech Laporta odda mu pieniądze
2
@czółkovsky bo w przeciwieństwie do Umtitiego jednak ma ambicje do grania?
0
@Vitoo Bo tu się nie patrzy na styl gry, tylko statystyki i nazwiska.
Hahaha, już Fati do sprzedawania?
2
@Vitoo Teraz tym samym marzy się powrót Leo Messiego. Za rok będą tu sprzedawać Fatiego, bo nagle też się zrobi słaby, jak zabraknie kasy na Messiego, a dźwigni już nie będzie. Tu nie ma logiki, tu się nie rzucą argumentami czy faktami. Przykre, bo poziomem ta strona się zrobiła gorsza od RM.pl
Co do de Jonga, też jestem za tym, aby został. Xavi ma na niego pomysł i wielokrotnie powtarza, że go chce. Po co nam Bernardo Silva? Zróbmy kolejny gwiazdozbior kosztem młodych, a jakby to nie wypaliło, to ciężko będzie sprzedać i tak w kółko.
0
@Encore Odejdzie, to jest pewne, ale pierw zaległa kasa
0
A co robiło socios przez tyle lat, kiedy Bartomeu kręcił wały za wałami? Naprawdę to jest przerażające co się dzieje w tym klubie.
0
@Marcin91fcb i prawdopodobnie to zrobi
0
@Suzu klub się broni przed przestępstwem, który rzekomo sam popełnił, jprdl ale wodę z mózgu robią