0

@Bogan w Bayernie powinien być, wydaje się idealne miejsce.

0

@Culer_1906 ale to jest dobry transfer lol
Idealna cena za takiego gracza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Limit_l3ss po tych dźwigniach, nie ma mowy, żeby nic nie wygrać.

0

A na Wikipedii dalej Lewy w Bayernie:(

3

Czy w pierwszym el clasico padnie więcej niż 10 goli dla Barcelony?

27

@IronSanHybrid no bo to prawda. To, że kupiliśmy Lewandowski nie robi obligatoryjnie z nas lepszych od nich. Ostatnio w Lidze Mistrzów upokarzają nas. Na razie proponuję spokój.

22

Braithwaite nie chce wracać co Anglii xD
Gwiazdor, tam zeżarł ligę i nie ma zamiaru znowu tego robic

14

Xavi liczył na powrót Messiego hahaha

0

@ObiwanKenobi a skąd informacje, że to niby policjanci? Od kiedy Ukrainiec może tam służyć?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Survier trenerem to ty nie będziesz, jedno jest pewne..

1

@barcanawieki brawo dla zarządu. Nareszcie normalne kwoty wynagrodzeń.

4

@Kessie przecież Lewandowski nie przychodzi tu dla pieniędzy, bo mógłby dograć sezon w Bayernie i wieku 35 lat uciec do MLS. On przychodzi tutaj po sukces, te dzbany nie rozumieją tego i dlatego mamy taką ekstraklase, gdzie problemem jest awans do drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

0

@Kos111 a kto to

3

Na ważny mecz z Benfica rok temu w ataku wystąpił Demir i Depay, a na rezerwie był Luuk de Jong. Dziś już w ataku może zagrać Fati, Dembele, Ferran, Auba, Lewandowski czy Raphinia. Nie ma wymówek Xavi

3

@SenoX 10-15 to może Aubameyang strzelić

1

@Pawel13sz to my wydajemy 60 baniek na rezerwowych, a podobno bankruci:p

1

@martin3131 a później cyk Barcelona Cadiz 0:1 xD

33

Mając Raphinie, Dembele, Kessiego, Christensena, i prawdopodobnie Lewandowskiego i Kounde nie ma żadnej opcji, by nie zdobyć żadnego trofeum. Nie ma już żadnych sezonów przejściowych, chwilowych itd. Ten sezon zweryfikuje Xaviego.

0

@Jasialdinho wy się sami gubicie w tych bzdurach

0

@Maker0 wtedy de Jong pozywa klub I cyk może sobie Laporta kolejne prawa sprzedawać o nazwie dźwignie żeby go spłacić.

0

@Jasialdinho w obecnej sytuacji nie powinno się kupować kilku graczy za 50-70 mln euro. Nie powinno się wypychac z klubu gościa, któremu wisi się poproszona odroczona pensje, w zamian za kolejne duże transfery.

0

@klopx tylko, że zarząd mu sugeruje to, bo zarabia za dużo, i nie mogą swoich nowych gwiazdorów zarejestrować. Dlatego.

0

@Jasialdinho jak wy porównujecie Kessiego do de Jonga, to nawet nie wiem czy to wszystko to jakiś bejt czy coś. De Jong w ciągu miesiąca stał się tu jednym z nienawidzonych piłkarzy

5

@sergio5 a jak się noga powinie, to na wiosnę tak jak w tym roku Viaplay xD

0

@Fake69 to dał, to trzeba to uszanowac, a nie.

2

@Schoogs co to za bzdury? Jakie pociągnięcie na dno? To sama Barcelona się ciągnie na dno, a nie de Jong. Dostał taki kontrakt, to go wypełnia. Może gdyby inaczej to wyglądało, to by de Jong odszedł, a że Barcelona jest mu winna odroczona pensje, tam kupuje Lewandowskiego, Raphinie, Bernardo Silve, Kounde i innych to się nie dziwcie, że nie chce odejść.

40

Czyli ściągają graczy, z niewiadoma czy ich zarejestrują, genialnie.

0

@Xxxbarca4ever a skąd ty wiesz co Kessie da?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?