Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 coś nieprawdopodobnego co się w tym klubie wyrabia
1
@Chaoss ta chyba za miesiąc xD
0
@Messibestplayerintheworld tak
Nie można zarejestrować Christensena bez jakiś dźwigni, a tu się marzy Lewandowski z Bernardo Silva
3
@Rust_Cohle widać że z Lewandowskim co raz większe odklejki. Niedługo będą ploty, że sam zapłaci za transfer do Barcelony
0
@tristan87 układy i nic więcej.
1
@Kondziubarca swoją drogą wymiana de Jonga na te dwójkę to słaby pomysl
1
Szczerze, to jak bardzo chciałem napastnika, to już lepiej odpuścić ten temat. Skupić się na obrońcy i tym Raphini i grac tym co jest. Aubameyang raczej strzeli 10 - 15 goli w lidze.
6
@Criss18Barca odpowiedź sobie na pytanie. Co było gorsze rządy PO czy PiSu? Wiadomo, że Tusk też ma swoje za uszami, ale gospodarczo byliśmy w dobrym stanie, a przez tych lewicowych socjalistów jesteśmy gorzej niż w du*ie.
1
@VegetaPolska jak to piłkarza wielkiego Realu Madryt porzucić? Co ona jest niepoważna?
5
@PatrychoO a to, że Lewandowski nie podejdzie do treningów, to już fajnie?
0
Alves wrzucił fotę w koszulce PSG z podpisem "ponownie tutaj"
XD
3
@FireBarca1899 Neymar już nie gra w piłkę. On się zmusza.
0
@inFLAMES a wg kibiców Realu, to on miał słaby sezon i jest szrotem dziwne
1
@Messibestplayerintheworld nasciagają więcej szrotu, a później płacz, że nie chcą odejsc. Co się dzieje w tym klubie, to nie wiem
3
@cat_r37 a co się dziwicie, że oni tak robią? Nie wypycha się de Jonga ze względu na jego formę, tylko że Laporta zobaczył, że można zarobić na nim, mimo że de Jong chce zostać i nie ma się do niego szacunku, przestańcie pisać te bzdury, bo tak nie powinien się zachowywać rzekomo najlepszy klub świata.
2
@Uukasz_93 W Polsce system edukacji to jeden wielki syf i patologia.
11
@gumaz w takim związku zawsze będziesz na drugim planie
3
Ciekawe ilu kibiców Realu słyszało o takim piłkarzu jak Tchouameni w tamtym sezonie
4
@ToreTToOO tak, jak już książę futbolu Vini JR kręcił Christensenem itp, szkoda, że tak nie kręcił Araujo
16
A na innej stronie już porównania, lamenty xD
Wiadomo, że Rudiger jest lepszy od Christensena, a Tchoameni od Kessiego, nie ma żadnych wątpliwości, ale to pokazuje, że tam kompleks Barcelony jest ogromny
0
@kacrat99 On nie powinien grac na skrzydle, bo nie ma ani do tego predyspozycji, nie ma żadnej techniki, a już o jego skuteczności nie wspomnę.
0
@Kondziubarca w klubie nadal wierzą, że odejdzie, ale chamówa i wstyd
0
@Pilka_jest_okragla jak na razie to tylko media o tym pisza
2
@Ojciec5tkidzieci nie dostanie nawet zawiasów pewnie
0
@Magicc89PL bo tak grał w Ajaxie. Tu musi grac wyżej niż SPD co jest niezrozumiałe, ale wiadomo Busi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pioz123 żaden Ferran, jak już to Fati
0
@SkilledHydra16 piszesz o starym Albie, ale chcesz 40 letniego Alvesa. Dobrze, że go nie ma, bo odstawał na boisku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jeyx77x tak i co jeszcze XDD