2

@Schoogs co to za bzdury? Jakie pociągnięcie na dno? To sama Barcelona się ciągnie na dno, a nie de Jong. Dostał taki kontrakt, to go wypełnia. Może gdyby inaczej to wyglądało, to by de Jong odszedł, a że Barcelona jest mu winna odroczona pensje, tam kupuje Lewandowskiego, Raphinie, Bernardo Silve, Kounde i innych to się nie dziwcie, że nie chce odejść.

40

Czyli ściągają graczy, z niewiadoma czy ich zarejestrują, genialnie.

0

@Xxxbarca4ever a skąd ty wiesz co Kessie da?

1

A jak odejdzie de Jong, to po co kupować Silve, skoro de Jong odchodzi, bo na jego miejsce jest Gavi, Nico, Torre i Kessie? To gdzie Silva będzie grał?

0

@LioMessi10 no była

0

@kuz przecież on w ogóle te głupoty wygadywał spiz*any.

3

@koksik2700 do 2040 każdy o nim zapomni.

0

@Azi grał na śpd?

0

@Kondziubarca No wspaniałe miejsce do kontynuowania kariery.

1

@Pawel13sz max 1/4 finału.

0

@Azi no a gdzie grał w Ajaxie?

1

@Pawel13sz dlaczego nie obu?

1

@Pawel13sz Zobaczymy w przyszłym sezonie i gwarantuje Ci, że będziesz pierwszym do sprzedawania go:)

4

Czekamy tylko jeszcze na szantaże od Laporty i można dalej używać "Mes que un Club"?

11

@Pawel13sz wiadomo Busquets jeszcze 10 lat nietykalny.

0

@jeyx77x kolejny. Klub jest winny jemu kasę, jak oddadzą, to odejdzie, a Dembele nic nie zrozumiał, po prostu nikt go nie chciał

0

Inna sprawa nie ma co stawiać w świetle Pereza i Laporte, bo z przykrością, ale Perez zjada Laporte

6

@Sulimo tu nie chodzi o sentymenty, tylko w jaki sposób jest to robione. Laporta sobie buduje dream team, sprzedaje zyski na 25 lat z praw telewizyjnych, nasciagal graczy, ale się okazuje, że nie można ich rejestrować, bo w klubie gra gościu co dużo zarabia, a wcześniej na jego prośbę odroczył pensje, a teraz wyrzucają go i traktują gorzej niż śmiecia.

0

@Firestone W Manchesterze City mi chodzi.

0

Serio myślicie, że jak Manchester City opchneli nam słabego u nich Torresa za 60 baniek w ratach, to zrobią to samo ze swoją gwiazda?

0

@Emhyr To pozdro. Oddali nam typa, który nic tam nie grał i był do odpalenia. Ale nie oddadzą nam swojej gwiazdy, weźcie się obudźcie.

1

@FCBparasiempre Xaviemu uratował sezon asystami

0

@Firestone szkoda, że mu tak de Jonga chcą sprzedać xD

0

@Krzychuuuu14 no ja to wiem dobrze

1

@reloaded no oczywiście, że tak

0

@Eto'o9 R10 a jeśli odszedł by de Jong, przyszedłby Silva? Dlatego FdJ nie chce odejść czaicie?

4

@insp1re jakim silnym Realu XD

0

@Nazio87 co to są co? Bo Barcelonie nie chcą ustępować? Maja prawo za pilkarza całość, a nie w ratach.

4

Mając Dembele, Rafinhe, Kessiego, Christensena i być może Lewandowskiego nie ma mowy w tym sezonie na jakieś wymówki, testy. Nie mówię, ze trzeba wygrać tryplet, ale o ligę musimy powalczyć. Xavi nie spierdziel tego.

9

W tym sezonie mając już takie transfery nie ma żadnych "sezonów przejsciowych" czy innych wymówek. Dźwignie aktywowane, więc w tym sezonie trzeba spłacić to pucharami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?