Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 czyli po prostu boli ciebie fakt, że Real wygrywa?
2
@Encore eh a pamiętam lata 18 -19 i jaka bekę każdy miał z niego, a teraz gwiazda
5
@SkilledHydra16 wez nie przypominaj
0
@VegetaPolska dlatego, że z twoim sąsiednim miastem, moje miasto będzie grac w 4 lidze ;p więc wiem
2
@VegetaPolska Stal J. XD
0
@ZwyklyKibicBarcy04 bo niektórym się podoba, że jesteśmy średniakiem europy, kompromitujemy się w pucharach, plecy Realu będziemy oglądać kilka lat, ale ważne że może uda się pokonac Real w meczu o pietruszke
2
Komentarz usunięty
4
Dlatego klub nie powinien być w rękach socios. Klub powinien być w rękach kogos kto ma pojęcie o piłce i biznesie. To jest kpina, liczą się losy klubu, a oni to mają gdzieś.
0
@Gaucho odejście FdJ powinno być właśnie na takich zasadach.
2
Komentarz usunięty
7
@wilu9054 wiadomo miewał straty, nie nadążał za rywalami, ale powinien zostać, bo daje humor no ja pierdziele, z takim podejściem, to my co najwyżej puchar gampera będziemy zdobywać.
0
@arasz1819 ja to się w ogóle dziwię tego oburzenia, że odchodzi. Przyszedł ratować sezon, w większości meczów odstawał, w el clasico to nawet Eric grał. Potrzeba młodych, a nie robienie klubu emeryta. A jak Alves chce na mundial jechać, to niech se pogra w Brazylii.
11
Perez to jest najlepszy prezes jaki może być.
1
No tak niech odejdzie Dembele i Frenkie, ale stary Alves niech zostanie
Super logika tutaj
0
@Peciak dla was wszyscy są słabi, przereklamowani
0
@Pstryk gdyby nie Dembele, to nie gralibyśmy w lidze mistrzów w nowym sezonie. Inna sprawa, że to nie przyszyły jakieś wały jak Douglas, tylko gwiazdy piłki nożnej w tym mistrz świata Griezmann. Po prostu tutaj Messi był najważniejszy, dlatego taki Coutinho czy Griezmann nie pokazali potencjału.
0
@BorzyKrzys w ogóle te eliminacje to jest taki bezsens. 8 meczów zagrać w lato, żeby awansować do fazy grupowej
0
@Emhyr chce go wywalić haha Laporta kombinuje, żeby nie płacić mu
2
@daniel32778 niby w czym ma rację? To nie PiS daje pieniądze, tylko społeczeństwo.
Kupowanie głosów wśród nierobów, patusow, starych dziadów w zamian za wysoka inflację, rozwalenie gospodarki, reżim, miliardowy dług, wysokie ceny, okradnie publicznych pieniędzy przez pisowców i ich rodziny nie jest warte tych groszy
0
@DLFCB pewne jest ze Polska nie wyjdzie
1
@barcelonaLM jak kiedyś centralna szkola partyjna :)
2
@MesQueUnClub_87 nawet pitbulla po Vedze jakoś naprawił
1
@sonek bo co? Bo Ty tak uważasz?
0
@Kondziubarca i bardzo dobrze. Nie można sobie pozwolić, na odejście de Jonga bez porządnego zabezpieczenia.
Dość już tych szrotow
0
@msmsms może mielibyśmy transfery
1
@masq to może od razu wypiszmy się z Ligi?
2
@masq a jak chcesz wygrać coś?
Jak w ataku będzie grał Fati Auba z Abde to raczej nic nie wygramy, a Laporta zwolni Xaviego.
2
@Gracek10 no widzicie. Dlatego lepiej już go zostawić, bo nawet nie ma zabezpieczenia po nim. Jak widać Laporta w dalszym ciągu jedyne co robi to bajeruje, a później wychodzi, że potrzeba pół miliarda na ratowanie klubu.
0
@Tom_Sta no jak to przecież wg ekspertów tutaj należy się go pozbyć za te 80 mln bo nic nie gra, a na pewno za niego przyjdzie Soler i Bernardo xD
Na razie nawet Kessiego nie ma i nie wiadomo czy będzie.
To będzie cudowny sezon
0
@Gaz a niech skonczy się tak