0

@Firestone tymczasem na tej stronie:
Sprzedajmy Aube

0

@Firestone no masz racje, ale nie rozumiem sam tego hajpu na Ferrana, ani to nie jest zawodnik na skrzydło, ani na atak.

0

Ale co Puiq nie ma racji z tym Torresem? Co wy wierzycie, że Guardiola opchnął go za tyle siana z miłości do Barcelony? To działa na zasadzie jak tu wypychanie Braithwaite

0

@Gall jednego się żeśmy pozbyli, to i tak za rok każdy chce jego powrotu

1

@umtiti no co powiedzieć, wystarczy że jakiś klub wyłoży kasę i nagle zapomina się tutaj o wszystkim, gorzej niż na rm

1

@Rysiu nie kupować, jak nie stac

2

W tej Barcelonie myślą serio, że się znajdą debile co będą płacić zaległą pensje de Jongowi? Wstyd, że w ogóle taki temat istnieje i robimy z siebie pośmiewisko

0

@mateusz1989VeB i właśnie o to chodziło? Teraz będzie celebrytka jak te fagaty i inne patologię. Pewnie stopniowo będzie porzucać swój stary kontent, na ten nowy

0

Takie transfery, a żeby się nie okazało, że znowu przyjdzie mecz w lidze mistrzów i kompromitacja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Cule1234 nie ufają Albie i dlatego chca Alonso, elegancko

1

@Nazio87 więcej szrotu, a później płacz, że odchodzić nie chcą, 5 dźwignie niech na niego wezma

8

@Mixtape co? Jakie kaleczył?

1

@AllBundy no dziwne, że nikt nie przewidział przyszłości mimo dobrych rokowań part 213789

0

@Cabaz patrzę przez pryzmat gry w Chelsea

1

@Batys tyle, że jeśli odpukać Barcelonie coś się stanie, to już będzie to wina Laporty

0

Za jakich piłkarzy Barcelona nie zapłaciła jeszcze wszystkich pieniędzy?

0

@Survier no ja nie wiem czy z Christensenem to taka pewna obrona

6

@tomek8756 po co słuchacie, oglądacie tych debili? To przez zero i każdy normalny o tym wie, że UNIA nie wyplaca Polsce pieniędzy a nie przez Tuska. Za rok mam nadzieję, że Tusk wygra wybory i rozliczy tych kryminalistow

3

Dlatego właśnie ani de Jong, ani inni nie chcą opuścić tego klubu. Barcelona robi to nieprofesjonalnie. Ja wiem, że fani Laporty inaczej uważają, ale raczej żaden piłkarz nie chce być traktowany w taki sposób jaki robi to Barcelona.

3

@Roobo jakie 10 lat, jak Barcelona za 2 lata upadnie

0

@msmsms musimy wygrać tryplet, bo eksperty piszą, że jak nic nie wygramy, to Barca upadnie

4

Jak w 2014r mówiliśmy rewolucja, to nie wiem co dziś można powiedzieć.

0

Jak to jest, że bankrut kupuje Kounde?

7

Uważam, że transfer Bernardo nie jest na ten sezon już potrzebny. Wzmocnijmy boki obrony i gramy już tym co jest, a jest naprawdę dobrze, trzeba umieć to wykorzystać. Więcej minut dla Gaviego, wpuszczać częściej Torre.

0

@Pawel13sz no to chyba w Fifie jak karierę grasz Barca

2

@pax ja bym poszedł na grubo i stwierdził, że z takimi transferami, to 1/16 Ligi Europy

0

@Kondziubarca a nie czytasz ekspertów, że za 2 lata Barca upadnie??

9

Z tymi transferami, to rzeczywiście zaczynam się martwić co będzie jak to nie wypali xD

4

Żeby tylko w Lidze Mistrzów znowu się nie skompromitować. No nie ma opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?