2

@Cule1234 ale bzdury xD

2

@Borneo po co się tłumaczyć? Każdy wie, że to jest kiełbasa wyborcza Morawieckiego. Reparacje w rękach pisu = katastrofa. Przykrycie tematu inflacji, kpo, podwyżek za prąd i gaz, sroga zima co nas czeka.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Miszcz Textu FCB haha za port USB dożywotni props xD

1

@FC1899Barca Tak, tylko zawsze temat reparacji jest dziwnym trafem przed wyborami. PiS nie może dostać żadnych reparacji, bo przepier*ola to na socjal i dla siebie.

0

@Kondziubarca ale to jest dziwne i niezrozumiałe

0

@Danny Gaucho tylko, że Lewandowski został piłkarzem w połowie lipca, więc Bayern znalazł następcę, a Barcelona zdążyła zarejestrować, a z Bernardo już tak nie będzie?

1

@Bacek700 ta, a Nazario dalej jest w klubie pomimo tego, że wczoraj miał rozwiązać kontrakt. Nie nastawiajcie się na żadnego Bernardo. Zarząd miał całe okienko, to zmarnowali, trzeba to przyznać.

0

@Lionel_Messi10 chyba raczej powinien powiedzieć xD

3

@Survier już przeczytałem, że odejście Alby pozwoli zarejestrować Silve. Tylko problem jest to, że on nie jest piłkarzem Barcelony.

0

@Huck Pique, to sezon spędzi na ławie. Roberto dałbym szanse coś tam widać, że chce.

0

@trolownik ta na jakieś Osasuny, przyjdzie ważny mecz i znowu straty w środku pola kończące się golem..

0

Nareszcie się pozbywają amigosow. O 2 lata i tak za późno, jeszcze tylko Busquets i spokoj

1

@lucca87 z tym gronem faworytów do LM, to zobaczymy, oby już nie było tego genu obsrania się, a może półfinał w zasięgu ręki.

2

@mientusek1407 prawdopodobnie Kevin De Bruyne > każdy pomocnik

2

@czółkovsky ale miał być Romero obiecał:(((

1

@mateusz1989VeB pytanie, co się stało, że się..

0

@Vebrol eksperci Barcelony od lipca:)

0

@Asthylath najlepszy strzelec poprzedniego sezonu

0

@Jasialdinho tak za Realem byłbym

1

@Comentateiro bo to dobry trener. Tylko, ze w Manchesterze jest jakiś problem i to nie chodzi o drużynę.

1

znowu ten temat Bernardo. Już powiedzieli, że nie jest to możliwe ze względu, że Man City nie będzie mieć czasu na kupno zasstępcy, a Barcelona skoro miała problem z rejestracją prawie 2 tygodnie Kounde, to i z nim będzie też. Nie wiem, ten Romero by powiedział, że jego matka zostanie graczem Barcelony, to by tu jakieś zbiorowe orgazmy nastąpiły.

0

@Rewolucja123 tzn, że to już czas na odremontowanie tego skansenu

0

@Image szczególnie Bellerin kolejny średniak

0

@VamosVamos Superpuchar Europy xD

0

@J4no podejrzewam, że Liverpool Napoli

0

Nagle dla polskich stacji jakieś gowno mecze są wielkim wydarzeniem. Ja rozumiem, że Lewandowski, ale to jest trochę przesada.

1

@Firestone ofertę obniżenia jak to brzmi xD

0

@Malibu i na pewno będzie lepiej wyglądał niż Busquets

0

Garcię warto by na SPD próbować, ma dobre wyprowadzanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?