Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cule1234 ale bzdury xD
2
@Borneo po co się tłumaczyć? Każdy wie, że to jest kiełbasa wyborcza Morawieckiego. Reparacje w rękach pisu = katastrofa. Przykrycie tematu inflacji, kpo, podwyżek za prąd i gaz, sroga zima co nas czeka.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Miszcz Textu FCB haha za port USB dożywotni props xD
1
@FC1899Barca Tak, tylko zawsze temat reparacji jest dziwnym trafem przed wyborami. PiS nie może dostać żadnych reparacji, bo przepier*ola to na socjal i dla siebie.
0
@Kondziubarca ale to jest dziwne i niezrozumiałe
0
@Danny Gaucho tylko, że Lewandowski został piłkarzem w połowie lipca, więc Bayern znalazł następcę, a Barcelona zdążyła zarejestrować, a z Bernardo już tak nie będzie?
1
@Bacek700 ta, a Nazario dalej jest w klubie pomimo tego, że wczoraj miał rozwiązać kontrakt. Nie nastawiajcie się na żadnego Bernardo. Zarząd miał całe okienko, to zmarnowali, trzeba to przyznać.
0
@Lionel_Messi10 chyba raczej powinien powiedzieć xD
3
@Survier już przeczytałem, że odejście Alby pozwoli zarejestrować Silve. Tylko problem jest to, że on nie jest piłkarzem Barcelony.
0
@Huck Pique, to sezon spędzi na ławie. Roberto dałbym szanse coś tam widać, że chce.
0
@trolownik ta na jakieś Osasuny, przyjdzie ważny mecz i znowu straty w środku pola kończące się golem..
0
Nareszcie się pozbywają amigosow. O 2 lata i tak za późno, jeszcze tylko Busquets i spokoj
1
@lucca87 z tym gronem faworytów do LM, to zobaczymy, oby już nie było tego genu obsrania się, a może półfinał w zasięgu ręki.
2
@mientusek1407 prawdopodobnie Kevin De Bruyne > każdy pomocnik
2
@czółkovsky ale miał być Romero obiecał:(((
1
@mateusz1989VeB pytanie, co się stało, że się..
0
@Vebrol eksperci Barcelony od lipca:)
0
@Asthylath najlepszy strzelec poprzedniego sezonu
0
@Jasialdinho tak za Realem byłbym
1
@Comentateiro bo to dobry trener. Tylko, ze w Manchesterze jest jakiś problem i to nie chodzi o drużynę.
1
znowu ten temat Bernardo. Już powiedzieli, że nie jest to możliwe ze względu, że Man City nie będzie mieć czasu na kupno zasstępcy, a Barcelona skoro miała problem z rejestracją prawie 2 tygodnie Kounde, to i z nim będzie też. Nie wiem, ten Romero by powiedział, że jego matka zostanie graczem Barcelony, to by tu jakieś zbiorowe orgazmy nastąpiły.
0
@Rewolucja123 tzn, że to już czas na odremontowanie tego skansenu
0
@Image szczególnie Bellerin kolejny średniak
0
@VamosVamos Superpuchar Europy xD
0
@J4no podejrzewam, że Liverpool Napoli
0
Nagle dla polskich stacji jakieś gowno mecze są wielkim wydarzeniem. Ja rozumiem, że Lewandowski, ale to jest trochę przesada.
1
@Firestone ofertę obniżenia jak to brzmi xD
0
@Malibu i na pewno będzie lepiej wyglądał niż Busquets
0
Garcię warto by na SPD próbować, ma dobre wyprowadzanie.