Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Arteta nie ma przede wszystkim presji
2
@!34RC3!_0N4 świetnie w Monachium, to my graliśmy w pierwszej połowie i to bym nie ryzykował, że było świetnie. Na razie Xaviego topowi trenerzy wciągają taktycznie. Fajnie, że wygrywamy z Cadizami w lidze, ale czas na silniejsze zespoły.
2
@michal26 jak nie rozumiesz, to jeśli znowu skompromitujemy się w Europie, to nie będzie pieniedzy
0
Nie wiem jak tam uważacie, ale w lato powinno się ściągnąć klasowego pomocnika i to powinien być priorytet niż Messi.
0
@Kidd no nie zupełnie, bo w przypadku 3 miejsca w grupie jest 1/16 finału LE
0
Może to i dobrze, że odpadniemy. Z czymś takim nie wyobrażam sobie meczów z Man. City czy PSG.
2
@AmigoBlancos i jak tak dalej pójdzie, to będą ostatki hihi
1
ja tylko przypomnę, że za Valverde wygrywaliśmy z nimi grając w składzie z Firpo, Wague, Perezem, Aleną, Lengletem, Umtitim czy Todibo.
2
Tuchel wolny. Laporta to powinien być twój priorytet, a nie Messi..
0
walić te ręke, był cały mecz, ale jeżeli ma tak wyglądać "odrodzenie Barcelony" to się bedziemy odradzać od najnizszych lig.
Jak Xavi spierdzieli LM w fazie grupowej, to nalezy z nim się bezwzględnie pożegnac.
3
jechac tę arabsko-cerafinowską lige mistrzów
nas czy Real teraz będą tak okradali
0
w lato już nie będzie dźwigni
0
przecież miał być pewny w to lato xD
0
@Bartula załoze sie, że Xavi będzie wystawiał i tak de Jonga na stopera.
0
@Emhyr dlatego wstrzymajmy sie z tymi komentarzami, że ich rozniesiemy itd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borneo a ktos go na powaznie bierze oprócz elektoratu? on pewnie mysli, ze w Olsztynie jest, a nie w Oleśnicy
0
Frenkie de Jong i Garcia na śo i jadymy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Qlimax86 no trenujesz u takiego Ancellotiego, a później jedziesz na parę dni do Michniewicza. Wnioski wyciągnij sam.
0
Przyzwyczajajcie się, bo przy tym "miszczu" Meksyk już nam pokaże miejsce w szeregu
3
@Kgorecki2500 miło, że przedstawiciele z fcbarca też beda
0
@Criss18Barca Polsat i TVP za bycie propisowskim stacjami powinni płacic dziennie po milion złotych
0
te derby madrytu, to już nie derby.
3
@Kgorecki2500 no to nie oglądaj Realu, proste.
25
a co sie sr*cie? ze ktos sobie tanczy? to dobrze, taki jest futbol, to ma być też zabawa. Jak komuś takie coś przeszkadza, to niech sobie zmieni hobby
1
@Barca1922 co jak co, ale przez Lewego, to nas faworyzują.
0
@Zazinho przecież ten skład gra kazdy prawie mecz
4
@AmigoBlancos dobrze, niech Ancelotti ich zajedzie, wtedy na wiosne już tylko na fart mozecie liczyc
1
Panie Robert mnie to bardziej interesuje, to czy Pan z silniejszymi strzela.