0

@Kgorecki2500 Arteta nie ma przede wszystkim presji

2

@!34RC3!_0N4 świetnie w Monachium, to my graliśmy w pierwszej połowie i to bym nie ryzykował, że było świetnie. Na razie Xaviego topowi trenerzy wciągają taktycznie. Fajnie, że wygrywamy z Cadizami w lidze, ale czas na silniejsze zespoły.

2

@michal26 jak nie rozumiesz, to jeśli znowu skompromitujemy się w Europie, to nie będzie pieniedzy

0

Nie wiem jak tam uważacie, ale w lato powinno się ściągnąć klasowego pomocnika i to powinien być priorytet niż Messi.

0

@Kidd no nie zupełnie, bo w przypadku 3 miejsca w grupie jest 1/16 finału LE

0

Może to i dobrze, że odpadniemy. Z czymś takim nie wyobrażam sobie meczów z Man. City czy PSG.

2

@AmigoBlancos i jak tak dalej pójdzie, to będą ostatki hihi

1

ja tylko przypomnę, że za Valverde wygrywaliśmy z nimi grając w składzie z Firpo, Wague, Perezem, Aleną, Lengletem, Umtitim czy Todibo.

2

Tuchel wolny. Laporta to powinien być twój priorytet, a nie Messi..

0

walić te ręke, był cały mecz, ale jeżeli ma tak wyglądać "odrodzenie Barcelony" to się bedziemy odradzać od najnizszych lig.
Jak Xavi spierdzieli LM w fazie grupowej, to nalezy z nim się bezwzględnie pożegnac.

3

jechac tę arabsko-cerafinowską lige mistrzów
nas czy Real teraz będą tak okradali

0

w lato już nie będzie dźwigni

0

przecież miał być pewny w to lato xD

0

@Bartula załoze sie, że Xavi będzie wystawiał i tak de Jonga na stopera.

0

@Emhyr dlatego wstrzymajmy sie z tymi komentarzami, że ich rozniesiemy itd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borneo a ktos go na powaznie bierze oprócz elektoratu? on pewnie mysli, ze w Olsztynie jest, a nie w Oleśnicy

0

Frenkie de Jong i Garcia na śo i jadymy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Qlimax86 no trenujesz u takiego Ancellotiego, a później jedziesz na parę dni do Michniewicza. Wnioski wyciągnij sam.

0

Przyzwyczajajcie się, bo przy tym "miszczu" Meksyk już nam pokaże miejsce w szeregu

3

@Kgorecki2500 miło, że przedstawiciele z fcbarca też beda

0

@Criss18Barca Polsat i TVP za bycie propisowskim stacjami powinni płacic dziennie po milion złotych

0

te derby madrytu, to już nie derby.

3

@Kgorecki2500 no to nie oglądaj Realu, proste.

25

a co sie sr*cie? ze ktos sobie tanczy? to dobrze, taki jest futbol, to ma być też zabawa. Jak komuś takie coś przeszkadza, to niech sobie zmieni hobby

1

@Barca1922 co jak co, ale przez Lewego, to nas faworyzują.

0

@Zazinho przecież ten skład gra kazdy prawie mecz

4

@AmigoBlancos dobrze, niech Ancelotti ich zajedzie, wtedy na wiosne już tylko na fart mozecie liczyc

1

Panie Robert mnie to bardziej interesuje, to czy Pan z silniejszymi strzela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?