0

@Krystian1588 co to za jakieś cyrki?

0

@Firestone on już przegrał sezon w miesiąc.

0

@marcin62 powiedziała ta co polazła do malika na galę, paskudne babsko, gdzie pieniądze dawno zeżarły jej mozg

3

@Witekk10 raczej normalna rozsądna decyzja, jeżeli chcemy cokolwiek ratowac

3

@wojopancer gdzie wczoraj przekręcili coś?

2

@Ostatnikrwawygang to ile lat jeszcze te przebudowy będą trwaly? W Realu po odejściu Ronaldo w sezonie 18/19 pracowało 3 trenerów, bo Perez nie miał cierpliwości, a sezon później Zidane wygrał mistrza, tu się znowu zanosi na brak pucharów.

4

@Gaz za to wygrał z tak słaba Chelsea Ligę Mistrzow, a Xavi nie potrafi Ligi Europy wygrać. Taka różnica.

21

O to może nie przegramy powyżej 3:0

0

@MAGNETO Xavi spadnie do Segunda, to też znajdziecie usprawiedliwienia.

4

@JohnB Enrique to już wypalony był w 2017 roku. Należy zatrudnić trenera z wysokiej półki.

6

@MesQueUnClub_87 Xavi na ten mecz nie miał tylko Araujo i Christensena, który zawodnikiem kluczowym nie jest. Może warto oczy otworzyć, a nie tylko zwalać na sedziow czy kontuzje.

12

@tbas jak klub tak bezczelnie się zachowywał wobec niego, to co ma zrobić?

0

Zastanawia mnie gdzie niektórzy widzą tutaj pierwszy sezon Enrique (bo takie komentarze już czytalem)

2

@kuz rok mija, nadal nie ma pomysłu.

2

Już wiecie czemu Laporta chce Messiego? Nie dla jakiś pożegnań, tylko że oni bez niego nie dają rady.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Walker tak i wygramy tryplet w czerwcu

0

@Cziken26 tak same karne, a strzelać do bramki inaczej nie umieją?

0

Się nauczyli, że w takich momentach Messi weźmie wszystko na barki i sam naprawi mecz. Tu każdy jest os*any. Nie wierzę już w żaden projekt Xaviego. Jak Laporta chce cokolwiek ratować, powinien szukać trenera.

3

zajeb*sty ten projekt Xaviego

2

@Emhyr ktora kropka to Xavi?

1

Ciekawe czy człowiek od ważnych meczów Alonso zagra jutro, czy Xavi otworzy oczy i postawi na Balde

1

@HavertzKai trenera

4

Bo co, bo nie potraficie wziąć odpowiedzialności? Messi tyle lat sam brał na barki wszystko, a teraz jest problem bo go nie ma i nie wiadomo co robić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale pamiętajmy, że to przejściowy sezon

1

Trochę słabe są te tłumaczenia, że nie mieliśmy podstawowych zawodników. Zespół, który aspiruje o wysokie cele, powinien mieć i również solidna ławkę. Niestety, ale uważam, że z Kounde czy Araujo byśmy to przegrali, tu nie ma żadnego pomysłu na grę. Woli walki im do końca nie można było odmówić, ale nie za bardzo wiedzieli jak to zrobić.

1

@Emhyr znowu ten gościu uwagę na siebie chce zwrócić?

8

@icon3520 co ty piłkę od wczoraj oglsdwsz? XD

0

@doc "klub przechodzi przemianę po katastrofie finansowej" obawiam się, że katastrofa finansowa, to właśnie nadejdzie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?