Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@icon3520 co ty piłkę od wczoraj oglsdwsz? XD
0
@doc "klub przechodzi przemianę po katastrofie finansowej" obawiam się, że katastrofa finansowa, to właśnie nadejdzie..
6
@Zoker najlepszym był Araujo xD
0
@panczo grillowali Bayern? To ty chyba tylko pierwsza połowę oglądałeś. W drugiej siadli totalnie fizycznie, a Bayern bez żadnych sił nas dobił.
0
@Herato Z Messimi też odpadaliśmy w Lidze Mistrzów.
3
@kuz fajnie, ale w piłce są dwie polowy
9
Porownywanie Artety do Xaviego xD
W tym Arsenalu nie ma wymagań, ani klub nie jest zadluzony, nie ma tam żadnej presji na wyniki. A tu są i taka jest różnica.
5
@Firestone Xavi, to jutro już nie powinien być trenerem Barcy. Nie ma żadnych usprawiedliwień juz.
0
@MateuszGotowka99 ta a Valverde, to nikim był xD
2
Aniu Fati co ten gość odwalał pod koniec, to kryminał. Pozbyć się jego, tych Ferranów i innych bezużytecznych "piłkarzy", bo właśnie przez takich gramy na poziomie ligi europy
0
I to chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o powrót Messiego:) za darmo jak Alves nie będzie gral
8
Tu już nie będzie zwalania winy na Koemana. Xavi nie ma jak widać pojęcia o taktyce. Nie ma żadnego planu b.
0
Tomasz Tuchel welcome in Barcelona
0
@_Specjalista żaden wirus, tylko braki u Xaviego
0
@Michalekek fajnie, ale to on ten skład budował xD
5
Xavi drugi z rzędu awans do ligi Europy xD
6
A ja wierzyłem, że z tymi transferami stać nas nawet na półfinał LM, jprdl xD
0
@!34RC3!_0N4 a masz jakiś racjonalny argument? Czy zaślepiony fan?
3
Jak chcemy cokolwiek ratować, to należy się pożegnać z Xavim i zatrudnić kogoś z wysokiej półki.
4
Wszyscy zdziwieni, że Alonso jest słaby, jakby to była jakaś nowość xd
1
Co nie zmienia faktu, że Mbappe to nadal przyszłość, gwarancja goli i sukcesów.
3
@analitykTaktyki a tutaj była podjarka, że Pep tak kocha Barce, że nie będzie robił problemu z transferami z City do Barcy xD i wyszło szrot oddał, Bernardo zostawil
2
@kuz za przeproszeniem rzygac się już tym chce. Polskie media z każdego meczu Barcy robią wielki mecz, a teraz takie głupoty tworzą.
0
@KlonaZepan ale nie wymyślam wymówek, bo ja jestem za opcją innego trenera.
0
Nie dziwie się trochę temu Xaviemu. Co on może zrobić z takimi piłkarzami jak Ferran czy Raphinia. Griezmann tej drużynie więcej dawał niż oni.
0
@Kamiloza91 tak, że z Messim byli najlepszymi strzelcami w sezonie 20/21
5
@Kamiloza91 no jak gra nie na swojej pozycji, zresztą jak większość transferów w Barcelonie, to co się dziwisz.
0
Zamiast skupić się na zakontraktowaniu klasowego pomocnika, zastępcy dla Busiego i nowym LO, to znowu się pojawią temat Messiego. Za wszystko powinniśmy podziękować Leo, zakończyć ten dział i skupić się na przyszłości. Jeśli ma tak to wyglądać, to średnio się coś zmieni w tym klubie z całym szacunkiem dla Leo.
7
@cris2706 śmieszą cie jakieś wpisy, a sam piszesz "o prawdziwym Ronaldo" jak jakiś sfrustrowany dzieciak
0
Teraz chyba nie ma wymówek, City musi wygrać Ligę Mistrzów xD