8

@icon3520 co ty piłkę od wczoraj oglsdwsz? XD

0

@doc "klub przechodzi przemianę po katastrofie finansowej" obawiam się, że katastrofa finansowa, to właśnie nadejdzie..

6

@Zoker najlepszym był Araujo xD

0

@panczo grillowali Bayern? To ty chyba tylko pierwsza połowę oglądałeś. W drugiej siadli totalnie fizycznie, a Bayern bez żadnych sił nas dobił.

0

@Herato Z Messimi też odpadaliśmy w Lidze Mistrzów.

3

@kuz fajnie, ale w piłce są dwie polowy

9

Porownywanie Artety do Xaviego xD
W tym Arsenalu nie ma wymagań, ani klub nie jest zadluzony, nie ma tam żadnej presji na wyniki. A tu są i taka jest różnica.

5

@Firestone Xavi, to jutro już nie powinien być trenerem Barcy. Nie ma żadnych usprawiedliwień juz.

0

@MateuszGotowka99 ta a Valverde, to nikim był xD

2

Aniu Fati co ten gość odwalał pod koniec, to kryminał. Pozbyć się jego, tych Ferranów i innych bezużytecznych "piłkarzy", bo właśnie przez takich gramy na poziomie ligi europy

0

I to chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o powrót Messiego:) za darmo jak Alves nie będzie gral

8

Tu już nie będzie zwalania winy na Koemana. Xavi nie ma jak widać pojęcia o taktyce. Nie ma żadnego planu b.

0

Tomasz Tuchel welcome in Barcelona

0

@_Specjalista żaden wirus, tylko braki u Xaviego

0

@Michalekek fajnie, ale to on ten skład budował xD

5

Xavi drugi z rzędu awans do ligi Europy xD

6

A ja wierzyłem, że z tymi transferami stać nas nawet na półfinał LM, jprdl xD

0

@!34RC3!_0N4 a masz jakiś racjonalny argument? Czy zaślepiony fan?

3

Jak chcemy cokolwiek ratować, to należy się pożegnać z Xavim i zatrudnić kogoś z wysokiej półki.

4

Wszyscy zdziwieni, że Alonso jest słaby, jakby to była jakaś nowość xd

1

Co nie zmienia faktu, że Mbappe to nadal przyszłość, gwarancja goli i sukcesów.

3

@analitykTaktyki a tutaj była podjarka, że Pep tak kocha Barce, że nie będzie robił problemu z transferami z City do Barcy xD i wyszło szrot oddał, Bernardo zostawil

2

@kuz za przeproszeniem rzygac się już tym chce. Polskie media z każdego meczu Barcy robią wielki mecz, a teraz takie głupoty tworzą.

0

@KlonaZepan ale nie wymyślam wymówek, bo ja jestem za opcją innego trenera.

0

Nie dziwie się trochę temu Xaviemu. Co on może zrobić z takimi piłkarzami jak Ferran czy Raphinia. Griezmann tej drużynie więcej dawał niż oni.

0

@Kamiloza91 tak, że z Messim byli najlepszymi strzelcami w sezonie 20/21

5

@Kamiloza91 no jak gra nie na swojej pozycji, zresztą jak większość transferów w Barcelonie, to co się dziwisz.

0

Zamiast skupić się na zakontraktowaniu klasowego pomocnika, zastępcy dla Busiego i nowym LO, to znowu się pojawią temat Messiego. Za wszystko powinniśmy podziękować Leo, zakończyć ten dział i skupić się na przyszłości. Jeśli ma tak to wyglądać, to średnio się coś zmieni w tym klubie z całym szacunkiem dla Leo.

7

@cris2706 śmieszą cie jakieś wpisy, a sam piszesz "o prawdziwym Ronaldo" jak jakiś sfrustrowany dzieciak

0

Teraz chyba nie ma wymówek, City musi wygrać Ligę Mistrzów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?