0

@P33ck ale potrafił ich szybko wyrzucić, a tu widać.

0

Ten sezon to przegrał Laporta. Drugi mecz z rzędu, który pokazał jak bardzo jest potrzebny śpd. Xavi latem chciał Zubimendiego, to dostał jakiegoś Oriola, który jest słaby.

8

Co za bezczelny gość. Dlatego ten klub tak się upokarza.

2

@Firestone to jest właśnie mental tych przegrywów.

2

Jebany Negreira

3

Jego brakowało z PSG

4

Nie dziwię się, Lewandowski to jest egoista co mieliśmy przykład ostatnio.

1

@Firestone trzeba mu dać 4 sezon na pewno się uda wygrać tryplet

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Guardiola nie przyjdzie do tego klubu nie ma mowy. On doskonale sobie zdaję sprawę jakie tu jest bagno, do dziś spłacają Ferrana. Jego etap w Barcelonie dawno się skończył.

0

Razem z Araujo i możemy budować klub na nowo

11

To był główny egzamin Xaviego z trenerki, którego nie zdał i nie powinniśmy już go tu widzieć.

9

Araujo po takich słowach o jakiś kodeksach wartości pokazuje, że on nie zasługuje na opaskę kapitanska, a tym bardziej stawiać go gdzies w szeregu z Puyolem. Gość nie potrafi się przyznać do błędu, nie potrafi przeprosić, robi z siebie ofiarę, to jest nie do pomyślenia.

0

@Cule1234 śmieszny jest ten typ niech on odda opaskę kapitańska i idzie do tego Bayernu

0

@kuz ta jedna głupia sytuacja, bardzo dużo przekreśliła.

8

Zajebi*ta odpowiedź tego klubu na kompromitacje. Marquez albo Xavi. Deco spotkał się z agentami Olmo. Może i to są bzdury wyssane z palce, ale mimo wszystko człowieka szlag trafia.

2

@revolution33 jakie mentalnie, dwie ofermy spudłowały w fatalny sposób karne, w Realu nie grają amatorzy i wiedzą, że należy strzelać w bok, a nie w środek bramki.

0

W ogóle ci piłkarze Realu to jak kryminaliści wyglądają xD

2

Bernardo Silva idealnie pasuje do tego klubu przegrywów, z pewnością się przyda

2

No bardzo emocjonujący, wzruszający, nawet nie miał odwagi przeprosić kibiców.

0

@tristan87 czyli nie ma tutaj przeprosin, co za gość

10

Ja to nie rozumiem jak można być dumnym w ogóle po takim meczu. Oni mieli w nogach poprawe finansów klubu po przez awans na klubowy mundial i do dalszej fazy LM. Tak to ten klub zostaje znowu z niczym, z kombinowaniem jak tu kogo zarejestrować i znowu na trenera przyjdzie jakiś amator, bo na poważnego kogoś nie będzie tu stać.

1

@tarantino10 Xavi nad emocjami nie panuje, on nie powinien być żadnym trenerem, wczoraj kiedy go potrzebowała druzyna, to zachował się w skandaliczny sposób, do tego brak pomysłu na wydarzenia po czerwonej kartce, całkowicie oddaliśmy im pole.

0

W przyszłym sezonie wraca Balde i Gavi, z transferów koniecznie potrzebny pivot. Ciekawi mnie czy nowy trener będzie chciał Cancelo i Felixa.

0

Przypominam, że w nowym sezonie jest nowy format

3

Miejmy nadzieję, że Xavi jednak zmieni decyzję i odejdzie w pizdu już jutro

0

@parpe dlatego brać te 100 mln od Bayernu oddać go z pocałowaniem ręki i stawiać na młodzież

2

Ten mecz pokazał, że potrzeba nam Defensywnego pomocnika, nie jakieś wynalazki, kombinowania, po prostu SPD. Trenera nowego zresztą też, ale to akurat nie ten mecz pokazal

2

@MesQueUnClub96 jak ku*wa śmieszne, to była akcja na 2:3 na dogrywkę!!! Chwilę później padł gol na 1:4 wina Lewandowskiego całkowita nie jest, ale jest duża.

0

Ktoś jeszcze broni Lewandowskiego? Za to co on teraz zrobił koniec jego kariery w tym klubie, zwykły egoista.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?