0

Pewnie na 5:0 się skończy mając na uwadze środowy mecz z Valencią. Żeby się nie męczyć za bardzo. Chociaż mam nadzieję, że będzie wyższy wynik :D.

0

Ciekawe kiedy wróci Pique. 3 tygodnie minęło 13 września, tj. dzisiaj.....

0

Jak powstrzymamy Pato i Cassano to powinno być dobrze.

0

Chyba właśnie wręcz przeciwnie. Niestety.

0

Wie ktoś może co z Ibrahimovieciem?

Czy dostaliśmy za niego pieniądze czy co?

0

No to obrona nam się sypie. By się przydał jeszcze jeden transfer. Albo mogli nie sprzedawać Caceresa. No ale cóż...............

0

No to obrona nam się sypie. By się przydał jeszcze jeden transfer. Albo mogli nie sprzedawać Caceresa. No ale cóż...............

0

Mógłby dopłacić z własnej kieszeni tak jak to zrobił Mascherano jeśli mu bardzo zależy. Albo ustalić że, te 5 mln euro to będą zmienne. Wtedy transfer dopięty.

0

Trzeba zapewnić sobie mistrza wcześniej żeby Real robił nam szpaler na Camp Nou:D.

0

Oby w sezonie 2012/13 wyjazdowe stroje były złote. Byłoby fajnie:D.

0

Wszystkiego najlepszego!!!

0

Jak powiedział Maradona, niech wraca do muzeum.

0

Teraz tylko w grudniu zdobywamy Klubowe Mistrzostwo Świata i logo wraca tam gdzie jego miejsce:D.

0

Coś chyba są za bardzo pewni siebie. Oby tak dalej:D

0

Jak Pep dalej będzie nas prowadził to na kolejny finał będziemy musieli czekać aż rok:D.

0

Im się nudzi chyba. Byli 2 tygodnie temu przecież. To pewnie Real ich nasyła, bo się nie może pogodzić z porażką;D

0

I kolejne 5:0 w finale;D

0

Ja też. Z taką grą nikt nam nie podskoczy

0

By się jeszcze jednego stopera przydalo kupić latem.

0

Najsilniejszy skład Pep musi wystawić i będzie git.

0

Bojan będzie w pierwszym składzie jak Villa odejdzie. Czyli gdzieś za 3 sezony.

0

On powinien dostać Złotą Piłkę FIFA. Zasługuje na nią. Messi i Iniesta są młodzi. Jeszcze mają szansę wygrać. Xavi już młodszy nie będzie...............

0

Według mnie powinien już zrezygnować z gry w kadrze. Tak samo Puyol. Albo jest inne wyjście. Ale tylko dla Xaviego. Kupić Cesca i robić częste roszady, żeby dać mu odpocząć.

0

Wystarczy 1:0 wygrywać każdy mecz

0

Hahahahahahahahahaha. Dobry żart. Ciekawe co by powiedział jakby Barca zmierzyła się z Bayernem. I wygrała ... do 0.

0

1 najlepsza. Nie może być drzewka ,bo musi być miejsce na logo Klubowego Mistrza Świata:D

0

My też. I to znacznie:D

0

12:00

0

By się przydało po sezonie Bravo kupić.

0

AS Roma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?