Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie na 5:0 się skończy mając na uwadze środowy mecz z Valencią. Żeby się nie męczyć za bardzo. Chociaż mam nadzieję, że będzie wyższy wynik :D.
0
Ciekawe kiedy wróci Pique. 3 tygodnie minęło 13 września, tj. dzisiaj.....
0
Jak powstrzymamy Pato i Cassano to powinno być dobrze.
0
Chyba właśnie wręcz przeciwnie. Niestety.
0
Wie ktoś może co z Ibrahimovieciem?
Czy dostaliśmy za niego pieniądze czy co?
0
No to obrona nam się sypie. By się przydał jeszcze jeden transfer. Albo mogli nie sprzedawać Caceresa. No ale cóż...............
0
No to obrona nam się sypie. By się przydał jeszcze jeden transfer. Albo mogli nie sprzedawać Caceresa. No ale cóż...............
0
Mógłby dopłacić z własnej kieszeni tak jak to zrobił Mascherano jeśli mu bardzo zależy. Albo ustalić że, te 5 mln euro to będą zmienne. Wtedy transfer dopięty.
0
Trzeba zapewnić sobie mistrza wcześniej żeby Real robił nam szpaler na Camp Nou:D.
0
Oby w sezonie 2012/13 wyjazdowe stroje były złote. Byłoby fajnie:D.
0
Wszystkiego najlepszego!!!
0
Jak powiedział Maradona, niech wraca do muzeum.
0
Teraz tylko w grudniu zdobywamy Klubowe Mistrzostwo Świata i logo wraca tam gdzie jego miejsce:D.
0
Coś chyba są za bardzo pewni siebie. Oby tak dalej:D
0
Jak Pep dalej będzie nas prowadził to na kolejny finał będziemy musieli czekać aż rok:D.
0
Im się nudzi chyba. Byli 2 tygodnie temu przecież. To pewnie Real ich nasyła, bo się nie może pogodzić z porażką;D
0
I kolejne 5:0 w finale;D
0
Ja też. Z taką grą nikt nam nie podskoczy
0
By się jeszcze jednego stopera przydalo kupić latem.
0
Najsilniejszy skład Pep musi wystawić i będzie git.
0
Bojan będzie w pierwszym składzie jak Villa odejdzie. Czyli gdzieś za 3 sezony.
0
On powinien dostać Złotą Piłkę FIFA. Zasługuje na nią. Messi i Iniesta są młodzi. Jeszcze mają szansę wygrać. Xavi już młodszy nie będzie...............
0
Według mnie powinien już zrezygnować z gry w kadrze. Tak samo Puyol. Albo jest inne wyjście. Ale tylko dla Xaviego. Kupić Cesca i robić częste roszady, żeby dać mu odpocząć.
0
Wystarczy 1:0 wygrywać każdy mecz
0
Hahahahahahahahahaha. Dobry żart. Ciekawe co by powiedział jakby Barca zmierzyła się z Bayernem. I wygrała ... do 0.
0
1 najlepsza. Nie może być drzewka ,bo musi być miejsce na logo Klubowego Mistrza Świata:D
0
My też. I to znacznie:D
0
12:00
0
By się przydało po sezonie Bravo kupić.
0
AS Roma