Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super.
0
Jedno słowo. Madryt.
0
Tak jak dla Chelsea wczoraj.
0
Szpital.......... Coś jeszcze?
0
Po co Valdes ma grać jak może zagrać Oier? Przecież i tak już o nic nie gramy Pep.
0
Szpital totalny w tym sezonie jakiś. Dobrze, że to już koniec. Oby był następny lepszy.
0
Następne wybory w 2016 roku dopiero.
0
Przecież to Laporta sprowadził Davida Ville a nie Rossel. Według mnie Rossel jest lepszy, gdyż każdy jego transfer był trafiony a nie to co Laporta, który wyrzucił w błoto prawie 100 mln euro. Laporta przywrócił nas na szczyt ale też zataił bilans finansowy z sezonu 2009/10 (bodajże) i narobił długów. Obecny prezydent lepiej zarząda klubem. Takie jest moje zdanie.
0
Przecież to tylko ploty. Jakby wyglądało okno transferowe bez bezpodstawnych plotek, np. Cristiano Ronaldo do Włoch, Ibra do Realu itd. Przecież media muszą czymś żyć.
0
Jak najbardziej. Jestem za.
0
Koniec sezonu w La Liga (przynajmniej dla nas), czekamy na nowy sezon. Tyle w temacie.
0
Ale się wkurzyli, że Pep odchodzi widać. Oby tak grali do konca sezonu:D.
0
Albo wygrają przekonywująco kilkoma bramkami albo będą smutni i podłamani i stracą punkty. Taka prawda.
0
NIe tylko wam chce się płakać.... Najczarniejsze (albo najgorsze, żeby użyć słabszego słowa) dni obecnej Barcy. Od 18 do 27 kwietnia 4 ciężkie ciosy. Oby się podnieśli, bo ja na razie nie mogę:(
0
Dzięki za wszystkie trofea i przywrócenie Barcy na szczyt!!!! Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś do nas wrócisz!!! Visca el Pep!!!
0
Zabrakło szczęścia po prostu. Bolą też głupie bramki stracone w ostatnich sekundach 3 z 4 połów. Trzeba wzmocnić obronę i popracować nad strzałami z dystansu bo autobusów będzie coraz więcej.
0
MIeliśmy pecha po prostu, Messi nie wykorzystał karnego, słupek, poprzeczka bramka była jak zaczarowana. Taka jest chyba klątwa Pucharu Europy. Chciałbym aby Barca obroniła kiedyś Ligę Mistrzów ale do tego potrzeba szczęścia, którego wczoraj zabrakło...;/
0
Trzeba popracować nad strzałami z dystansu na przyszły sezon, bo nie zawsze da się wjechać do bramki z piłką.
0
Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Taka prawda. Trzeba czekać na nowy, lepszy sezon. Oby bez kontuzji, będzie więcej przerw bo nie gramy w tych wszystkich dodatkowych meczach i mądrych zakupów latem życzę wszystkim (prawdziwym) kibicom FC Barcelony. Visca el Barca!!!
0
Teraz widać kto jest prawdziwym kibicem Barcy, a kto sezonowcem. Cóż, pozostaje wygrać puchar Hiszpanii na pocieszenie, liczyć jutro na podobny cud Bayernu jak u nas dzisiaj, wybrać się na pożądne zakupy, bardzo dobrze przepracować okres przygotowawczy i liczyć, że kontuzje nas będą omijały w przyszłym sezonie, bo w tym to jakiś koszmar. Przez nie połowa zawodników nie miała formy, m.in. Pedro. Trzeba mieć bardzo szeroką kadrę na przyszły sezon, co najmniej taką jak Real, gdzie mają niekiedy po 2 piłkarzy światowej klasy na 1 pozycję. By się też przydało jakąś nową taktykę wymyślić, antyautobusową.
0
Dobry obrazek:D
0
Guardiola albo tak mówi, bo jest tak bardzo pewny albo tak jak z Interem w 2010 roku gdzie też po porażce 1:3 w pierwszym meczu mówił, że wygramy a wszyscy wiemy jak było. Ja jednak wierzę w tą 1 wersję;D
0
MIejmy nadzieję, że będziemy mieli okazję zrewanżować się w finale LM.
0
Lepiej, żeby zagrali w czarnych strojach niż zielonych, bo trochę się za bardzo zlewają. Ale to już nie ja wybieram:D.
0
Terry miał złamane żebra podobno a i tak grał. Zobaczymy w środę.
0
I bardzo dobrze. Sędziowie wyrównują rachunki. Najpierw szkodzili nam a teraz Realowi. Niestety w Madrycie nikt nie pamięta o meczach z Getafe, Rayo czy Betisem. Dziwne.
0
Jeszcze tylko (lub aż) jedna wpadka Realu i przy zwycięstwie w Gran Derbi będzie nowy lider:D. Ale poczekajmy. To nie my musimy zdobyć tytuł. My możemy.
0
To niech to szybko sprostują, bo ludzi w błąd wprowadzają:D
0
O ile mi wiadomo to Cesc nie dostał kartki dzisiaj. Przynajmniej nie ma go w opisie meczu z żółtymi kartkami. Chyba, że się mylę to proszę mnie poprawić:D
0
NIech on już odejdzie z Realu, bo robi cyrk na kółkach z futbolu.