0

Szkoda, że Messi nie będzie dalej śrubował rekordu z golem pod rząd w lidze.

0

Dajcie luz. 2:2 jest chyba lepsze niż 2:0 jak z MIlanem co?

0

A ja już myślałem, że mi się coś z kompem stało;d. Wchodzę a tu obrazki do góry nogami:D. Wesołego Prima Aprilis;d

0

Powinniśmy brać przykład z Bayernu Monachium. 9:1. Trzeba dobijać rywali a nie się bawić i tracić gole w końcówka (nie pierwszy raz).

0

Przez 5 lat nadal nie nauczyli się nie bawić przy jednobramkowym prowadzeniu.....

0

A sory. Faktycznie źle przeczytałem. Dzięki za korektę.

0

Hmm. Dług ma się zmniejszyć z 335 mln do 130 mln euro? Daj Boże...

0

Geniusz.

0

Nareszcie. W końcu może wprowadzą technologię do futbolu, bo ten emeryt się na nią nigdy nie zgodzi. Gdyby mógł to pewnie by przywrócił czarno-białe mecze.

0

I tym się niestety różnimy od Realu. Real bezlitoście wykorzystuje akcje. Oni by wygrali z 10:1. A my co? Zamiast gonić ich rekord to się bawimy. Niestety ale taka gra irytuje.....

0

Przecież to jest grzech niewykorzystywanie takiego czegoś.

0

Przecież to już 5:0 powinno być. Tylko żeby im się chciało wykańczać akcje...

0

czarek332

Abidal nie pogra dzisiaj. Jest niestety na trybunach.

0

Dobry mecz. Dużo głupich strat i niedokładności. Trzeba strzelać bramki, żeby pobić rekord Realu!

0

Oby Messi był jutro kapitanem.

0

No to trzeba będzie więcej stawiać na Bartę i Abidala. Oby godnie zastępowali Puyola.

0

Dani jak zwykle wymiata;D

0

Oby tego 25 marca wrócił już w 100% zdrowy i oby nigdy ani jemu ani nikomu się to już nie przytrafiło.

0

No czyli po wczorajszym meczu wybrali Messiego na papieża:D.

0

Spróbujcie go tylko sprzedać latem. Nikt nie potrafi kończyć akcji tak jak on. Potrzebny nam jest taki rasowy snajper. Jak kiedyś Eto'o.

0

Super!!!!!!! Wraca przywódca!!!!!!

0

To ich zaskoczyli....

0

Wygrana nie wystarczy. Tu trzeba minimum 2:0. Bądźmy dobrej myśli.

0

Czy mi się zdaję czy Barcelona nauczyła się grać w piłkę? Bo teraz to niebo a ziemia w porównaniu do meczu z Realem.

0

I to jest w końcu jakieś zaskoczenie. Jeszcze bym tylko wymienił Alvesa na Montoyę ale niestety został on odeslany na trybuny. Teraz trzeba też zaskoczyć Milan.

0

Wystawić kompletne rezerwy!! Mecz z Milanem jest najważniejszy i wszyscy muszą być wypoczęci z Messim na czele.

0

Dobra już tak nie panikujcie. Do powrotu Tito bliżej niż dalej. A przecież zarząd nie ściągnie jakiegoś zajebistego trenera, np. Pepa tylko po to by poprowadził mecz z Milanem.

0

NIestety patrząc na obecną formę zespołu to raczej trudno będzie o awans. No chyba, że to całe gadanie o taktyce na Milan to nie zasłona dymna i mydlenie oczu tylko prawda. Może naprawdę uda się ich zaskoczyć. Ale nadzieja umiera ostatnia.....

0

Jeśli to nie daj Boże prawda, to to już byłby naprawdę cios poniżej pasa. 3-ci rak w Barcelonie? Przecież to niemożliwe, żeby życie tak pisało scenariusz.......

0

Właśnie to Tito brakuje najbardziej. Jest pewna analogia. Jak był Tito to potrafiliśmy wyjść z 0:2. Jak go nie ma to nic nie gramy. Taka prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?