Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że Messi nie będzie dalej śrubował rekordu z golem pod rząd w lidze.
0
Dajcie luz. 2:2 jest chyba lepsze niż 2:0 jak z MIlanem co?
0
A ja już myślałem, że mi się coś z kompem stało;d. Wchodzę a tu obrazki do góry nogami:D. Wesołego Prima Aprilis;d
0
Powinniśmy brać przykład z Bayernu Monachium. 9:1. Trzeba dobijać rywali a nie się bawić i tracić gole w końcówka (nie pierwszy raz).
0
Przez 5 lat nadal nie nauczyli się nie bawić przy jednobramkowym prowadzeniu.....
0
A sory. Faktycznie źle przeczytałem. Dzięki za korektę.
0
Hmm. Dług ma się zmniejszyć z 335 mln do 130 mln euro? Daj Boże...
0
Geniusz.
0
Nareszcie. W końcu może wprowadzą technologię do futbolu, bo ten emeryt się na nią nigdy nie zgodzi. Gdyby mógł to pewnie by przywrócił czarno-białe mecze.
0
I tym się niestety różnimy od Realu. Real bezlitoście wykorzystuje akcje. Oni by wygrali z 10:1. A my co? Zamiast gonić ich rekord to się bawimy. Niestety ale taka gra irytuje.....
0
Przecież to jest grzech niewykorzystywanie takiego czegoś.
0
Przecież to już 5:0 powinno być. Tylko żeby im się chciało wykańczać akcje...
0
czarek332
Abidal nie pogra dzisiaj. Jest niestety na trybunach.
0
Dobry mecz. Dużo głupich strat i niedokładności. Trzeba strzelać bramki, żeby pobić rekord Realu!
0
Oby Messi był jutro kapitanem.
0
No to trzeba będzie więcej stawiać na Bartę i Abidala. Oby godnie zastępowali Puyola.
0
Dani jak zwykle wymiata;D
0
Oby tego 25 marca wrócił już w 100% zdrowy i oby nigdy ani jemu ani nikomu się to już nie przytrafiło.
0
No czyli po wczorajszym meczu wybrali Messiego na papieża:D.
0
Spróbujcie go tylko sprzedać latem. Nikt nie potrafi kończyć akcji tak jak on. Potrzebny nam jest taki rasowy snajper. Jak kiedyś Eto'o.
0
Super!!!!!!! Wraca przywódca!!!!!!
0
To ich zaskoczyli....
0
Wygrana nie wystarczy. Tu trzeba minimum 2:0. Bądźmy dobrej myśli.
0
Czy mi się zdaję czy Barcelona nauczyła się grać w piłkę? Bo teraz to niebo a ziemia w porównaniu do meczu z Realem.
0
I to jest w końcu jakieś zaskoczenie. Jeszcze bym tylko wymienił Alvesa na Montoyę ale niestety został on odeslany na trybuny. Teraz trzeba też zaskoczyć Milan.
0
Wystawić kompletne rezerwy!! Mecz z Milanem jest najważniejszy i wszyscy muszą być wypoczęci z Messim na czele.
0
Dobra już tak nie panikujcie. Do powrotu Tito bliżej niż dalej. A przecież zarząd nie ściągnie jakiegoś zajebistego trenera, np. Pepa tylko po to by poprowadził mecz z Milanem.
0
NIestety patrząc na obecną formę zespołu to raczej trudno będzie o awans. No chyba, że to całe gadanie o taktyce na Milan to nie zasłona dymna i mydlenie oczu tylko prawda. Może naprawdę uda się ich zaskoczyć. Ale nadzieja umiera ostatnia.....
0
Jeśli to nie daj Boże prawda, to to już byłby naprawdę cios poniżej pasa. 3-ci rak w Barcelonie? Przecież to niemożliwe, żeby życie tak pisało scenariusz.......
0
Właśnie to Tito brakuje najbardziej. Jest pewna analogia. Jak był Tito to potrafiliśmy wyjść z 0:2. Jak go nie ma to nic nie gramy. Taka prawda.