0

Żaden typowy środkowy napastnik nie przyjdzie. Gramy fałszywą 9, a Lewy wątpie by grał na skrzydle.

0

Oby to była prawda. Pewnie gdzieś tak za 20-25 mln by go puścili. Świetne wzmocnienie. Popatrzcie jakie on ostatnio wali siaty z dystansu.

0

Lepiej by było gdyby ta liga była bardziej wyrównana. Na przykład w PL pierwszy Manchester United dostał bodajże 68 mln funtów, a ostatnie QPR 40 mln. Powinniśmy podążać w tym kierunku.

0

Wszystko ładnie tylko porażka w LM była jedną wielką plamą. Trzeba się poprawić w przyszłym sezonie!!!

0

Jeżeli by do tego doszło to zarząd wykazałby się totalną głupotą.

0

No jeszcze czego. Może mu jeszcze zapłacimy? 15 mln za niego i niech idzie.

0

Niestety ale sprzedaż Daniego w tym momencie to była by dobra decyzja. Ostatnie 2 sezony przeciętne + w tym na dodatek kontuzje. Lepiej chyba dać szansę Montoyi. Tak z 20-30 mln moglibyśmy za niego dostać.

0

Może ma. Ale opinia powinna być poparta jakimiś mądrymi słowami. Zwyzywać kogoś każdy umie ale powiedzieć coś mądrego to inna sprawa.

0

A co było by lepsze? Zdobywać choćby jedno trofeum w sezonie (obojętnie jakie) czy być zdegradowanym do najniższej ligi z powodu długu nie do opanowania? Tak jak Glasgow Rangers.

0

Co jak co ale na tej stronie powinno być chyba tak, że prawo do komentarza mają osoby, które ukończyły 18 lat. Bo jak się czyta coś takiego: kubus13messi2000
wracaj do Nowego Jorku dalej muzea zwiedzac bo trenerem to ty jestes marnym

zdjecie mowi wszystko - on na pewno cos bierze bo watpie zeby ktokolwiek robil takie bledy majac taka ekipe do dyspozycji (to jest komentarz pod wypowiedzią Tito - Wspierajcie i zachęcajcie...),
to ręcę opadają. Widać nawet po nicku, że to 13 latek, który nie ma pojęcia ani piłce nożnej ani tym bardziej o życiu. A najsmutniejsze jest to, że to nie jest jedyna taka osoba na tej stronie...

0

Brawo dos Santos. Świetna kiwka i strata.

0

Mieliśmy szansę pobić rekord Realu ale nie dało rady ze względu na naszą słabą skuteczność.

0

Jemu został tylko rok kontraktu. Ile oni za niego chcą? Nawet Eto'o, mimo że był zajebistym napastnikiem (do tego spędził kilka lat w Europie) to sprzedaliśmy go za 20 mln euro. A tutaj jest tak jakby kot w worku,nikt nie wie na co go stać i kilkadziesiąt mln za niego chcą. Już lepiej poczekać ten rok i za darmo, zeby przyszedł.

0

Dobrze, że sezon się kończy. Już o nic nie gramy tylko oby już w przyszłym sezonie był sprawny na 100% i omijały go kontuzje.

0

Szkoda Messiego. Oby to nie było nic poważnego, żeby zagrał za tydzień.

0

Sezon na 6-kę? Nie wiem w jakiej skali. Mistrz owszem, puchar króla to sami jesteśmy sobie winni, bo powinniśmy rozstrzygnąć dwumecz na Bernabeu. No i pogrom a LM. A do tego Messi zaczął być człowiekiem i mieć kontuzję. Gdzie do cholery leży problem? Trener, brak głodu zwycięstw, sztab? Ktoś ma jakieś sugestie?

0

Patrząc na ten mecz zaczynam się zastanawiać jak zdobyliśmy mistrza...

0

Pinto - Montoya, Bartra, Pique, Alba - Cesc, Song, Iniesta - Alexis, Messi i .... nie wiadomo kto. Niech młodzi sobie pograją, jak nie teraz to kiedy?

0

Chyba w skali 1-10. To ma rację.

0

Zmienić nagłówek tego artykuły. Np, na Madrid carbon, saluda al campeon!!!!!!

0

No i dobrze. Jak przyjdzie za rok to zaoszczędzimy z 20/30 mln euro.

0

Musimy strzelać tyle goli co oni, że pobić rekord prześcieradeł z sezonu 2011/12.

0

No jak Malaga ma mieć szanse jak znowu pomagają Madrytowi. Czerwień dali, bo był remis. Cóż, niestety trzeba samemu się postarać o Mistrza.

0

No ciekawe jaki Real jest bez Ronaldo. Totalny piach, jeszcze gorsi niż my bez Messiasza.

0

Oby już z Atletico zagrał 90 minut. A nie znowu na ławce, bo to jest już trochę wkurzające Tito...

0

Tito się cieszy to dlaczego Messi nie gra od początku!!!!!????

0

Jak Messi nie wejdzie w 2 połowie to chyba nie wyrobię. Dlaczego on do cholery nie gra??

0

"Jestem przekonany, że gdybyśmy zagrali na sto procent, dotarlibyśmy dalej”. Czyli nie grali na 100% swoich możliwości. Gdyby tak było, jeździli by każdego jakby chcieli. Messi ma do cholery zagrać od 1 minuty z Betisem a nie znowu trio z zagubionym Cesciem na środku. Z Messim wszystko w porządku, bo jakoś nie wierzę, że zagrał 30 minut w Bilbao i nagle mu się pogorszyło. Dlaczego nie zagrał dzisiaj to wie chyba tylko Tito. Zmiany są potrzebne i to duże. Ten zespół wygrywał wszystko a jeśli dodać do tego reprezentacje HIszpanii, która stanowi trzon FCB widzimy, że brakuje chyba trochę motywacji. Nawet do LM...

0

TERRORMACHINE

Ja jednak myślę, że Barca już zatonęła. Stało się to na przestrzeni tygodnia.
Tu potrzeba wymiany (dużej części) załogi. Kto wie czy nawet nie kapitana...

0

Tito: Messi może być decydujący.
Ta, zadecydował, że nie będzie brał udziału w totalnym upokorzeniu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?