0

Cholerne prześcieradła. Zazdroszczą i tyle.

0

Oby nic groźnego. Ale jak dwugłowy uda to pewnie min. 2 tygodnie przerwy.

0

Uważaj, bo Was stać na więcej bez Ronaldo.

0

Wynik lepszy niż gra.

0

No co. Sezon 2008/09, 2009/10, 2010/11, 2011/12, 2012/13 i 2013/14. Teraz 6 sezon.

0

Kurwa tyle razy gramy nierwówkę na koniec spotkania. Dobijcie wcześniej przeciwnika a nie jedną bramką prowadzimy i się bawimy. Od 6 lat to samo...

0

Alves ostatni sezon w Barcy. Lepszy już nie będzie, a za 2 lata i tak mu się kończy kontrakt.

0

Brawo. Kolejny raz się przekonujemy, że warto strzelać z dystansu.

0

A obiecali stopera przed sezonem. Obiecanki cacanki. Dajcie więcej grać Bartrze to wtedy może nie trzeba będzie kupować obrońcy.

0

Brać go! Zarząd niech się bierze do roboty!!

0

Szkoda chłopaka. Kolejny sezon i kolejne pół sezonu w plecy. Szkło.

0

Trzeba zaufać Martino. Chyba wie co robi.

0

To byłby świetny transfer. Odegralibyśmy się za Figo. Ale to tylko plota, nie potwierdzona przez żaden poważny, hiszpański dziennik.

0


0

Skład Hiszpanii:
Casillas - Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Alba - Javi Martinez, Cazorla, Iniesta - Tello, Negredo, David Silva

0

Skład Hiszpanii:
Casillas - Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Alba - Javi Martinez, Cazorla, Iniesta - Tello, Negredo, David Silva. Do przerwy Ekwador 0:1 Hiszpania.

0

Głupi czy z Realu?

0

Akurat Real raczej najgroźniejszy był za Mourinho. Teraz raczej nie będzie lepiej.

0

Z tym stoperem to będziemy czekali chyba do 31 sierpnia. I nie ma gwarancji, że się doczekamy.

0

Kolejny ŚPD na ŚO?

0

To i tak będzie raczej ostatni sezon Alvesa w Barcy. W 2015 roku kończy mu się kontrakt, a szanse, że ten sezon będzie lepszy od 2 poprzednich są raczej niezbyt wysokie.

0

Co za idioci są na tej stronie? Minusują prawie wszystkie komentarze, nawet te co są zgodne z prawdą i aktualnym tematem. Ogarnijcie się dzieci!!!!!!

0

Zaczynają być trochę niepokojące te kontuzje Messiego. Oby w trakcie sezonu mu nic nie wyskoczyło, bo będzie źle.

0

Długo się Puyol leczy. Niestety wiek robi swoje. Trzeba bezwględnie kogoś kupić.

0

Oby to nie były plotki i naprawdę coś robili, bo czas ucieka.

0

Jest 0:4

0

No, tym strzałem to postraszył gołębie na stadionie :D

0

I tak Thiago nie pojedzie na mundial. Nie wiem czym się kierował odchodząc. Mam nadzieję, że dostanie tyle samo minut ile dostał u nas. Albo mniej. Z niewolnika nie ma pracownika. Żegnaj.

0

Powinniśmy chyba po tym sezonie sprzedać Alvesa. Jakieś 20 mln euro powinniśmy za niego dostać. Dani już chyba lepszy nie będzie niż jest. Oby Montoya otrzymywał więcej minut i grał częściej w 1-szym składzie.

0

Ale chyba trzeba zaufać trochę Martino. Skoro go wybrał to pewnie wie co robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?