Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cholerne prześcieradła. Zazdroszczą i tyle.
0
Oby nic groźnego. Ale jak dwugłowy uda to pewnie min. 2 tygodnie przerwy.
0
Uważaj, bo Was stać na więcej bez Ronaldo.
0
Wynik lepszy niż gra.
0
No co. Sezon 2008/09, 2009/10, 2010/11, 2011/12, 2012/13 i 2013/14. Teraz 6 sezon.
0
Kurwa tyle razy gramy nierwówkę na koniec spotkania. Dobijcie wcześniej przeciwnika a nie jedną bramką prowadzimy i się bawimy. Od 6 lat to samo...
0
Alves ostatni sezon w Barcy. Lepszy już nie będzie, a za 2 lata i tak mu się kończy kontrakt.
0
Brawo. Kolejny raz się przekonujemy, że warto strzelać z dystansu.
0
A obiecali stopera przed sezonem. Obiecanki cacanki. Dajcie więcej grać Bartrze to wtedy może nie trzeba będzie kupować obrońcy.
0
Brać go! Zarząd niech się bierze do roboty!!
0
Szkoda chłopaka. Kolejny sezon i kolejne pół sezonu w plecy. Szkło.
0
Trzeba zaufać Martino. Chyba wie co robi.
0
To byłby świetny transfer. Odegralibyśmy się za Figo. Ale to tylko plota, nie potwierdzona przez żaden poważny, hiszpański dziennik.
0
0
Skład Hiszpanii:
Casillas - Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Alba - Javi Martinez, Cazorla, Iniesta - Tello, Negredo, David Silva
0
Skład Hiszpanii:
Casillas - Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Alba - Javi Martinez, Cazorla, Iniesta - Tello, Negredo, David Silva. Do przerwy Ekwador 0:1 Hiszpania.
0
Głupi czy z Realu?
0
Akurat Real raczej najgroźniejszy był za Mourinho. Teraz raczej nie będzie lepiej.
0
Z tym stoperem to będziemy czekali chyba do 31 sierpnia. I nie ma gwarancji, że się doczekamy.
0
Kolejny ŚPD na ŚO?
0
To i tak będzie raczej ostatni sezon Alvesa w Barcy. W 2015 roku kończy mu się kontrakt, a szanse, że ten sezon będzie lepszy od 2 poprzednich są raczej niezbyt wysokie.
0
Co za idioci są na tej stronie? Minusują prawie wszystkie komentarze, nawet te co są zgodne z prawdą i aktualnym tematem. Ogarnijcie się dzieci!!!!!!
0
Zaczynają być trochę niepokojące te kontuzje Messiego. Oby w trakcie sezonu mu nic nie wyskoczyło, bo będzie źle.
0
Długo się Puyol leczy. Niestety wiek robi swoje. Trzeba bezwględnie kogoś kupić.
0
Oby to nie były plotki i naprawdę coś robili, bo czas ucieka.
0
Jest 0:4
0
No, tym strzałem to postraszył gołębie na stadionie :D
0
I tak Thiago nie pojedzie na mundial. Nie wiem czym się kierował odchodząc. Mam nadzieję, że dostanie tyle samo minut ile dostał u nas. Albo mniej. Z niewolnika nie ma pracownika. Żegnaj.
0
Powinniśmy chyba po tym sezonie sprzedać Alvesa. Jakieś 20 mln euro powinniśmy za niego dostać. Dani już chyba lepszy nie będzie niż jest. Oby Montoya otrzymywał więcej minut i grał częściej w 1-szym składzie.
0
Ale chyba trzeba zaufać trochę Martino. Skoro go wybrał to pewnie wie co robi.