Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oby tylko ten transfer nie przypominał Ibry z 2010. Ogromne pieniądze i jeden wielki zawód.
0
Lepiej by było opchnąć drewnianego Pedro za Alexisa.
1
Zaczynamy się robić jak Milan. Nikogo nie można kupić, bo za drogi. FIFA nam dowali przykładowo na następne lato zakaz transferów, więc środki z przyszłego roku można przeznaczyć na to okno. Trzeba wydać porządne pieniądze. Rewolucja wymaga także kosztów.
2
Najpierw popatrzcie sobie na drabinkę a dopiero mówcie na kogo może trafić Argentyna. Dla nieogarniętych: w 1/8 prawdopodobnie to będzie Szwajcaria, w 1/4 1H (Belgia?) / 2 G. Na Niemców mogą trafić dopiero w finale. Pozdro.
5
Nie da się grać jak tylko jedna strona chce grać w piłkę.
0
Plota. Za 55 mln to prawie by Aguero kupili.
9
Trzeba wyłożyć porządną kasę na stół na wszystkich zawodników. W 2008 roku przebudowa zespołu pochłonęła prawie 100 mln euro. Teraz też nie ma co oszczędzać.
1
Brawo. Brawo zarząd.
3
A potem sprzedać za 2 razy mniej.
1
Brawo zarząd. Staraliśmy się o niego przez kilka lat. Co okno Cesc, Cesc, Cesc. Przyszedł za 35 milionów + 5 zmiennych. Jak odejdzie dostaniemy za niego 16,5 mln euro. Aż żal to komentować.
0
Oby to nie miało wpływu na Messiego na mundialu.
1
Ważne, żeby Messi strzelał na MŚ. To tylko mecze towarzyskie, aby się jak najlepiej zgrali.
0
Jeśli to prawda, że nawet Messi chciał odejść to brawo dla zarządu. Do 2016 to już chyba nic nie zostanie.
0
By się przydało rozpisać nowe wybory i to jak najszybciej, bo atmosfera wokół klubu robi się niepokojąca.
0
Pewnie, sprzedajmy jeszcze Alexisa za 20 mln i Messiego za 50 mln. Promocje w Barcelonie są przez cały rok!
1
05.06. o 00:30
0
Czy ten zarząd porąbało? Cesc musi zostać. Na pewno jest lepszy niż Xavi.
0
Villa miał jeszcze ważny przez rok kontrakt. A my posiadaliśmy 50% od przyszłego transferu. Więc powinniśmy coś za niego dostać.
0
A nie miało być przypadkiem do 2019?
0
Trzeba robić a nie gadać. Jak najwięcej transferów przed mundialem, bo później wartość niektórych piłkarzy może wzrosnąć. Zarząd do roboty!
0
Założyłem, że Real już nie straci punktów. Ale nie ma co gdybać, trzeba czekać na wieczorny mecz.
0
Przecież to oczywiste, że w ostatniej kolejce Barcelona podłoży się Atletico. Na pewno nasi zrobią wszystko by Real nie był mistrzem. Wbrew pozorom dzięki dzisiejszej (prawdopodobnej) wpadce Atletico to my rozdajemy karty.
1
Niech bierze Alvesa a Martin zostaje u nas.
0
Niech skończą gadać i zaczną coś robić. Przed mundialem najlepiej, bo później ceny pójdą w górę. Żeby się tylko nie skończyło jak rok, dwa lata temu...
0
To już jest kryzys. Niestety ale nie wiem co jest przyczyną takiej gry. Czy trener czy zarząd. A może i jedno i drugie?
0
Sory ale już to do mnie nie trafia. Pier..... tak za przeproszeniem, mówicie tak po każdym meczu. Mascherano razem z innymi out!!!!!
0
Niech to letnie okienko transferowe nam zawieszą a jak już dadzą (niesprawiedliwą) karę to na zimowe okienko 2015. W końcu i tak zimą nikogo nie kupujemy.
0
Borussia to zespół jednego sezonu a nie żadna potęga. Jak Porto w sezonie 2003/04. Pogódźcie się z tym, że są słabi.
0
W takim przypadku w ostatniej kolejce jestem niemal pewien, że Barca podłożyłaby się Atletico. Wściekłość Realu byłaby bezcenna :D
0
Karny na Neymarze z dupy, fakt. Ale na Iniescie? Dwóch między nim było i może miał to jeszcze ustać?