Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Żal mi Messiego. Naprawdę bardzo mi go żal. Chyba trzeba go sklonować, żeby ta Argentyna w końcu coś wygrała.
0
Było oficjalne potwierdzenie tego transferu? Czy coś mnie ominęło?
0
Oby się ogarnęła Argentyna, bo Paragwaj się nie podda.
1
Lepiej do sędziego nie podchodzić :D
1
Szczerze to trochę się obawiam tego meczu Argentyny z Paragwajem. Brazylia by się nie zamknęła, a Paragwaj pewnie autobus i byle do karnych. Cóż, wiedzą przynajmniej Albicelestes, że raz ich zlekceważyli. Oby 2 raz nie popełnili tego błędu.
0
Jestem za Brazylią. Coś czuję, że Argentyna będzie miała łatwiej z nimi niż z Paragwajem.
0
Nie ważne, że Leo nie strzela. Liczy się, żeby zrobić jeszcze te 2 kroki do upragnionego zwycięstwa.
1
Oby tylko przeszli Kolumbię, bo niby mieli mieć teoretycznie najłatwiejszego przeciwnika a jednak będzie ciężko.
0
No dawaj Messi. Dzieli Cię 270 minut od sukcesu ale zaledwie 90 minut od porażki. Małym pocieszeniem jest to, że Argentyna też grała piach na mundialu a byli w finale. Zobaczymy jak będzie teraz. Ale jestem ciekaw czy im się nie chce grać z takimi zespołami jak Jamajka czy może są już potwornie zmęczeni sezonem i nie mają siły w końcówkach.
5
Argentyna albo jest już mega zmęczona albo myślą, że grają w lidze podwórkowej. Większe zaangażowanie mają dzieci na boisku.
0
Di Maria na prawą, Messi na środek a na prawą Lavezzi za Igłę.
0
Rasiak to przy Igle najlepsza 9 świata.
0
Higuain jest zwrotny jak czołg.
0
Właśnie chyba jest błąd w artykule. Nie jestem pewien ale Rosell chyba wprowadził do statutu klubu, że od teraz kadencja ma trwać 5 a nie 6 lat.
6
Smutne patrzeć jak Messiemu koledzy zaprzepaszczają szanse. Teraz będą grać z nożem na gardle z Urugwajem.
0
Mam nadzieję, że mówi tylko, że nie wie czy zostanie przez wgląd na zbliżające się wybory. Jakie (prawdopodobnie nowy) prezydent będzie miał wobec niego plany. Ale sądzę, że nikt normalny nie zatrudniłby teraz innego trenera.
0
To będzie ciężki mecz. Z Włoskimi drużynami nigdy nie grało nam się łatwo. Musimy strzelić gola jako pierwsi, wtedy powinno być w porządku.
0
Ludzkość zastanawia się czy istnieją kosmici. A przecież jeden z nich gra w Barcelonie od 10 lat... Już nawet słowo geniusz nie oddaje w słowach tej magii, którą dzięki Messiemu mamy szansę podziwiać.
0
Poziome paski mi się nie podobają, chyba jak większości. Za to wg mnie wyjazdowe stroje są kozackie ;d
6
Wydaje mi się, że teraz chłopacy będą mega zmotywowani. Nie ma bata, Xaviego trzeba pożegnać potrójną koroną.
1
Dziękujemy Xavi. Jak kiedyś Messi będzie kończył karierę to Camp Nou chyba utonie we łzach.
1
Zaraz nas oskarżą o ustawianie meczów.
2
Lucho nie może odejść. Bo kto miałby niby być na jego miejsce? Mam nadzieję, że mówi tak dlatego, że będzie nowy prezydent (chyba nikt nie wierzy w to, że Bartomeu wygra) i nie wie jakie będzie miał plany wobec trenera.
0
Najlepszym piłkarzem jest Messi. Tyle w temacie.
0
Dzisiaj będzie pierwsza z 3 koron!
30
Stronka realmadryt.pl padła i leży jak Boateng :D
3
Oby Juve miało równie dużo szczęścia w środę.
3
Then you don't now what he means :D
4
Epicki nagłówek. Brawo redakcja.
2
Jak wyciągnął skubany.