0

Alexis odszedł za ok. 42 mln euro.

2

Sędzia: level Hiszpania.

1

Szkoda, że Messi nie ma z tyłu drugiego Messiego, który by mu dogrywał takie piły. Pomoc musimy wzmocnic i to bezwzględnie.

4

3 setka. Trzeba szybko otworzyc wynik.

0

Znowu plotki o zmianie trenera, Potrzeba stabilizacji, a nie będzie z nas druga Chelsea.

2

A mógł zabić haha :D

3

To pokazuje ile znaczy środek pola. Kiedyś mieliśmy tą formację najlepszą na świecie...

5

3 punkty są. To najważniejsze. Jeszcze 8 kroków do mistrzostwa. Nieważne, że Messi nie strzelił. Liczy się drużyna. No i może Celta urwie na swoim terenie punkty Realowi.

0

Neymar to jakiegos doła ma chyba. Z Almerią w środę powinien zagrać Pedro zamiast niego.

0

Dla mnie świetnie. Znamy boisko, kasa z biletów przypadnie nam, największy stadion w Hiszpanii. Jedyne czego brakuje to triumfu naszych piłkarzy.

0

Po prostu zostało 10 (no może 9, bo możemy sobie pozwolić na wpadkę) kroków do mistrzostwa. Trzeba iść krok po kroku.

3

Naprawę myśli, że pokona nas 0:2 na CN? Obstawiam 2:1/3:1 dla nas.

3

Dlatego wygrana jest najważniejsza. Całego zespołu. Nawet skromne 1:0.

0

Messi z główki. Brak słów. Cieszmy się, że mamy takiego geniusza w teamie.

0

Z Elche tak samo.

0

Spoko, do CR11 jeszcze bardzo daleko nam z karnymi.

0

Już za dobrze jest, że ten temat powraca? Ludzie, dajcie spokój.

4

Przerwać niezaczęty mecz. Dobre.

8

realmadrid.pl [*]

2

Odrobić tyle goli w klasyfikacji strzelców umie tylko jeden piłkarz na świecie.

1

Geniusz!!!!!! Hat-trick w 12 minut.

0

Mimo wszystko Messiemu chyba przydałby się jeden mecz odpoczynku przed ciężką końcówką sezonu.

0

Powtórka, nieważne czy trafił czy nie.

3

Rzutów karnych nie wykorzystują ci, którzy są na tyle odważni, by je wykonywać. - tyle w temacie.

2

Najlepsze, że to nie był strzał. Ale nie zasługują na gola, więc taki nie padł.

0

Niech grają na Camp Nou. Jakoś 2 lata temu Real grał z AtM na Bernabeu i nie było wielkiego sprzeciwu.

0

Grajmy u nas i będzie git. Takie jest moje zdanie.

0

Atletico awansuje do 1/4. Na pewno odrobią straty u siebie. Z kolei Arsenal chyba musiałby nie mieć przeciwnika w 1/8, żeby awansować dalej.

1

Znając życie dostaną Porto/Basel to można powiedzieć, że znamy półfinalistę.

8

A co za problem? 2 lata temu finał Real - Atletico był na Santiago Bernabeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?