Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis odszedł za ok. 42 mln euro.
2
Sędzia: level Hiszpania.
1
Szkoda, że Messi nie ma z tyłu drugiego Messiego, który by mu dogrywał takie piły. Pomoc musimy wzmocnic i to bezwzględnie.
4
3 setka. Trzeba szybko otworzyc wynik.
0
Znowu plotki o zmianie trenera, Potrzeba stabilizacji, a nie będzie z nas druga Chelsea.
2
A mógł zabić haha :D
3
To pokazuje ile znaczy środek pola. Kiedyś mieliśmy tą formację najlepszą na świecie...
5
3 punkty są. To najważniejsze. Jeszcze 8 kroków do mistrzostwa. Nieważne, że Messi nie strzelił. Liczy się drużyna. No i może Celta urwie na swoim terenie punkty Realowi.
0
Neymar to jakiegos doła ma chyba. Z Almerią w środę powinien zagrać Pedro zamiast niego.
0
Dla mnie świetnie. Znamy boisko, kasa z biletów przypadnie nam, największy stadion w Hiszpanii. Jedyne czego brakuje to triumfu naszych piłkarzy.
0
Po prostu zostało 10 (no może 9, bo możemy sobie pozwolić na wpadkę) kroków do mistrzostwa. Trzeba iść krok po kroku.
3
Naprawę myśli, że pokona nas 0:2 na CN? Obstawiam 2:1/3:1 dla nas.
3
Dlatego wygrana jest najważniejsza. Całego zespołu. Nawet skromne 1:0.
0
Messi z główki. Brak słów. Cieszmy się, że mamy takiego geniusza w teamie.
0
Z Elche tak samo.
0
Spoko, do CR11 jeszcze bardzo daleko nam z karnymi.
0
Już za dobrze jest, że ten temat powraca? Ludzie, dajcie spokój.
4
Przerwać niezaczęty mecz. Dobre.
8
realmadrid.pl [*]
2
Odrobić tyle goli w klasyfikacji strzelców umie tylko jeden piłkarz na świecie.
1
Geniusz!!!!!! Hat-trick w 12 minut.
0
Mimo wszystko Messiemu chyba przydałby się jeden mecz odpoczynku przed ciężką końcówką sezonu.
0
Powtórka, nieważne czy trafił czy nie.
3
Rzutów karnych nie wykorzystują ci, którzy są na tyle odważni, by je wykonywać. - tyle w temacie.
2
Najlepsze, że to nie był strzał. Ale nie zasługują na gola, więc taki nie padł.
0
Niech grają na Camp Nou. Jakoś 2 lata temu Real grał z AtM na Bernabeu i nie było wielkiego sprzeciwu.
0
Grajmy u nas i będzie git. Takie jest moje zdanie.
0
Atletico awansuje do 1/4. Na pewno odrobią straty u siebie. Z kolei Arsenal chyba musiałby nie mieć przeciwnika w 1/8, żeby awansować dalej.
1
Znając życie dostaną Porto/Basel to można powiedzieć, że znamy półfinalistę.
8
A co za problem? 2 lata temu finał Real - Atletico był na Santiago Bernabeu.