Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba strzeli na 3:1 koniecznie.
0
Weź ktoś zdjemij tego Busquetsa. On tak gra chyba, żeby mecz był ciekawszy i aby PSG miało okazje na kontre.
0
Najlepszą obroną jest atak :D
0
Mamy nasz wynik. Teraz to P$G musi się otworzyć. Co da więcej miejsca naszym i to trzeba wykorzystać.
1
LE zaskoczył, to prawda. Ale oby zaskakując PSG nie zaskoczył też sam siebie jak w meczu z Realem...
2
Ale przynajmniej pierwszy od dawna zasłużony karny dla Realu.
0
Spoko, odkupimy go za kilka lat za 30-40 mln euro.
0
Ktoś wie za co Messi zgarnął żółtą?
0
Wolny transfer to też transfer. Tyle, że bezgotówkowy.
0
Wystarczy przeczytać pierwszy wyraz tego artykułu. Nic więcej nie trzeba.
1
Gdyby Messi miał lepszych partnerów trochę w kadrze albo inaczej. Gdyby nie marnowali seryjnie okazji to na luzie by wygrali MŚ.
0
Jak w tym sezonie wygramy chociaż jedno trofeum to będzie dobrze.
0
Za duża rotacja mi się wydaje. Zespół powinien się lepiej zgrywać i powinna być żelazna 11. Atak to Messi, Neymar i Suarez + Bravo na bramce. A reszta? Ciągła zagadka.
0
Montoya chyba poczeka na 2015 rok aż Alves odejdzie. O ile wcześniej nie będzie miał dość siedzenia na ławce.
0
Czy ja wiem czy można już Złotą Piłkę przypiswać Ronaldo? W zeszłym roku Messi nie grał w sumie przez bodajże 3 miesiące (jak nie więcej) a w głosowaniu przegrał z Ronaldo o 3,27%. Pożyjemy, zobaczymy.
0
Każdy trener potrzebuje czasu. Lucho powinien dostać przynajmniej dwa lata. Przypominam, że Mourinho zaczął od porażki 0:5...
0
Alba za Pique. Nie ma innej opcji.
0
Fajnie gdyby kibice na meczu z Eibarem zgotowali gorącą owację dla Leo.
0
Najlepsi w historii pudłowali i będą pudłować karne. Dużo zawdzięczamy Leo i nie zmieni tego jeden niestrzelony karny.
0
Ja bym po tym co zrobił sprzedał Messiego. Ilu za?
0
Kiepska murawa, dlatego mu zeszła. Ewidentnie. Na CN by strzelił. Ale gramy w przewadze i jest 0:1. Więc nie jest źle.
0
Bo Barcelona leży w Katalonii. Katalonia ma większy podatek niż Kastylia.
0
W czasie zakazu można sprzedawać. Nie możemy tylko nikogo kupić.
0
Spokojnie, pewnie odwołają się do CAS, ci zniosą zakaz na lato 2015. Więc pozostanie tylko zakaz na zimę 2015, a w zimowych okienkach Barca i tak nigdy nikogo nie kupuje, więc nic się nie stanie.
0
Pewnie wypłacenie mu pozostałej do końca kontraktu pensji. Czyli chyba 6 milionów euro.
0
Ta, zwłaszcza, że Real gra bez typowego DM. Silniejszy klub ich rozniesie. Atak to nie wszystko.
1
Oby to nie był ostatni transfer stopera. Jeszcze sprzedać Alvesa i kupić PO i kadra gotowa.
1
I dobrze. Przyda się ktoś w polu karnym czy to naszym czy przeciwnika kto nie ma 170 cm. Brawo zarząd, po zalewdwie 4 latach mamy stopera.
3
Wiemy, że musimy ściągnąć stopera ale tego nie zrobimy. Zubizarreta dimision!!!
3
Oby tylko ten transfer nie przypominał Ibry z 2010. Ogromne pieniądze i jeden wielki zawód.