0

Trzeba strzeli na 3:1 koniecznie.

0

Weź ktoś zdjemij tego Busquetsa. On tak gra chyba, żeby mecz był ciekawszy i aby PSG miało okazje na kontre.

0

Najlepszą obroną jest atak :D

0

Mamy nasz wynik. Teraz to P$G musi się otworzyć. Co da więcej miejsca naszym i to trzeba wykorzystać.

1

LE zaskoczył, to prawda. Ale oby zaskakując PSG nie zaskoczył też sam siebie jak w meczu z Realem...

2

Ale przynajmniej pierwszy od dawna zasłużony karny dla Realu.

0

Spoko, odkupimy go za kilka lat za 30-40 mln euro.

0

Ktoś wie za co Messi zgarnął żółtą?

0

Wolny transfer to też transfer. Tyle, że bezgotówkowy.

0

Wystarczy przeczytać pierwszy wyraz tego artykułu. Nic więcej nie trzeba.

1

Gdyby Messi miał lepszych partnerów trochę w kadrze albo inaczej. Gdyby nie marnowali seryjnie okazji to na luzie by wygrali MŚ.

0

Jak w tym sezonie wygramy chociaż jedno trofeum to będzie dobrze.

0

Za duża rotacja mi się wydaje. Zespół powinien się lepiej zgrywać i powinna być żelazna 11. Atak to Messi, Neymar i Suarez + Bravo na bramce. A reszta? Ciągła zagadka.

0

Montoya chyba poczeka na 2015 rok aż Alves odejdzie. O ile wcześniej nie będzie miał dość siedzenia na ławce.

0

Czy ja wiem czy można już Złotą Piłkę przypiswać Ronaldo? W zeszłym roku Messi nie grał w sumie przez bodajże 3 miesiące (jak nie więcej) a w głosowaniu przegrał z Ronaldo o 3,27%. Pożyjemy, zobaczymy.

0

Każdy trener potrzebuje czasu. Lucho powinien dostać przynajmniej dwa lata. Przypominam, że Mourinho zaczął od porażki 0:5...

0

Alba za Pique. Nie ma innej opcji.

0

Fajnie gdyby kibice na meczu z Eibarem zgotowali gorącą owację dla Leo.

0

Najlepsi w historii pudłowali i będą pudłować karne. Dużo zawdzięczamy Leo i nie zmieni tego jeden niestrzelony karny.

0

Ja bym po tym co zrobił sprzedał Messiego. Ilu za?

0

Kiepska murawa, dlatego mu zeszła. Ewidentnie. Na CN by strzelił. Ale gramy w przewadze i jest 0:1. Więc nie jest źle.

0

Bo Barcelona leży w Katalonii. Katalonia ma większy podatek niż Kastylia.

0

W czasie zakazu można sprzedawać. Nie możemy tylko nikogo kupić.

0

Spokojnie, pewnie odwołają się do CAS, ci zniosą zakaz na lato 2015. Więc pozostanie tylko zakaz na zimę 2015, a w zimowych okienkach Barca i tak nigdy nikogo nie kupuje, więc nic się nie stanie.

0

Pewnie wypłacenie mu pozostałej do końca kontraktu pensji. Czyli chyba 6 milionów euro.

0

Ta, zwłaszcza, że Real gra bez typowego DM. Silniejszy klub ich rozniesie. Atak to nie wszystko.

1

Oby to nie był ostatni transfer stopera. Jeszcze sprzedać Alvesa i kupić PO i kadra gotowa.

1

I dobrze. Przyda się ktoś w polu karnym czy to naszym czy przeciwnika kto nie ma 170 cm. Brawo zarząd, po zalewdwie 4 latach mamy stopera.

3

Wiemy, że musimy ściągnąć stopera ale tego nie zrobimy. Zubizarreta dimision!!!

3

Oby tylko ten transfer nie przypominał Ibry z 2010. Ogromne pieniądze i jeden wielki zawód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?