0

Może i budowa nowego stadionu jest droga ale w perspektywie kolejnych kilku dziesięciu lat jest wg mnie lepsza. Modernizacja będzie kosztowała załóżmy połowę ceny nowego stadionu ale za 10 lat trzeba ją będzie pewnie powtórzyć, tak jak Real miał ok. 10 lat temu remont i teraz znowu będzie przebudowywał stadion.

0

Kostke ma owiniętą. Więc może to tylko skręcenie i niedługo wróci do siebie. Oby.

0

Messi jednak nie powinen jutro zagrać. Liga i LM jest ważniejsza.

0

Nowy i 90 000 miejsc w zupełności wystarczy. W pełni zadaszonych.

0

Że Messi to rozumiem. Ale Neymar? I gdzie Bartra ja się pytam?

0

Skoro historia po raz kolejny się powtarza to chyba wiadomo który zespół powinien zdobyć tytuł mistrza świata;D

0

Geniuuuuuuuuuuuuuuuszszszszszszsz.

0

Za to bez Ronaldo Real nie istnieje. Tyle w temacie.

0

Nie było by tych debat gdyby nie łapówki za wybranie Kataru na organizatora Mundialu. Taka prawda.

0

Oby to pierwsze.

0

0:1 dla Atletico

0

Wiele zawodników już się zmarnowało w Bayernie, np. Klose i Podolski. Ale to prawie tak jak u nas w ostatnich latach.

0

To teraz na TVP jeden będą transmitować pewnie Bayern.

0

Chyba tylko tyle można powiedzieć: Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym nie jak zaczynają ale jak kończą.

0

Faktycznie Barca pod jego wodzą gra fatalnie. Zdobyty Superpuchar Hiszpanii, na 16 meczów w lidze 14 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka, w LM pierwsze miejsce w grupie. Tragedia. Ja nie wiem co on tu jeszcze robi. Gazety w epoce internetu muszą o czymś pisać, nawet o totalnych głupotach.

0

Niech mu ją dadzą, niech się cieszy. I tak wiemy kto jest najlepszy.

0

Madryt też przebudowuje Santiago Bernabeu.

0

Pedro won z boiska. Dawać Dongou.

0

W drugiej połowie musza wejśc Tello, Dongou i Song.

0

W 1/4 znaczy się.

0

Prawdopodobnie w 1/8 finału Argentyna z Portugalią.

0

Wiadomo co z Alvesem?

0

As... i wszystko jasne. Plota.

0

Bez Messiego niestety nic nie gramy.

0

No i ostatni mecz trzeba będzie walczyć z Celticem o pierwsze miejsce w grupie. Zamiast mieć luz. A w ostatniej kolejce nie będzie z nimi łatwo.

0

Ciekawe kto zagra na lewej obronie.

0

Ja jestem za nowym stadionem. Jasne, że Camp Nou to piękne wspomnienia ale nowy stadion będzie zapamiętywał kolejne wspomnienia. Zresztą remont pochłonie 300 mln euro na ten przykład, a za 10 lat trzeba będzie go powtórzyć.

0

No to już jest dramat. Tyle mu zawdzięczamy ale niestety chyba organizm powiedział dość. Najbrdziej boli, że to jest naderwanie a nie naciągnięcie. Wtedy czas powrotu byłby znacznie krótszy.

0

Ciekawi mnie tylko czy ta kontuzja jest z powodu faktycznego przeciążenia tego mięśnia czy po faulu tego .... z Betisu we wczorajszym meczu.

0

Dajcie mu w końcu odpocząć. Nie był gotowy fizycznie na 100%. Sam to powiedział. Jedyny plus tego, że teraz przerwa na repre. Tylko nie wiadomo ile będzie pauzował Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?