Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać, że Messi robi różnicę. Cieszmy się, że żyjemy w tych czasach.
0
Dobra decyzja. Niech wejdzie tylko jak będzie konieczny. Jak nie, niech odpoczywa.
0
Ale szkło. A w sezonie 2011/12 wydawał się być naszą przyszłością.
0
Arsenal będzie miał w końcu gdzie grać. I będą faworytem do końcowego triumfu nawet.
0
Bardzo dobrze. Brawo. Możecie coś zarzuzać zarządowi ale w jednym są zajebisci. Transfery jak dotąd były wszystkie idealne.
0
No i git. Trzeba mu znaleźć pozycję na boisku, powinien chyba częściej grać za Xaviego, w końcu to jego następca i powinno być dobrze.
0
Ważne, żeby kupili jakiegoś stopera a nie defensywnego pomocnika znowu. Albo nikogo.
0
Jeżeli tylko jeszcze mamy 100% praw do jego wizerunku to będzie cudownie.
0
Znając Romka pewnie i tak go zwolni jak zdarzy mu się parę słabszych meczów.
0
57 mln euro to trochę dużo jak na piłkarza, który nigdy nie grał w Europie i któremu za rok kończył się kontrakt. Ale jeżeli Barca ma 100% praw do jego wizerunku to powinien się szybko spłacić.
0
James Arthur - Impossible
0
Gdyby grał w pomocy a nie w ataku(!) to może by grał dobrze. Swoją drogą w meczu np. z Milanem (2:0) to zawalił cały zespół. Nie tylko Cesc.
0
Z jednej strony to fajnie a z drugiej źle. Liga powinna być bardziej wyrównana.
0
Czy ja wiem? To jest jak 22. mistrzostwo Hiszpanii.
0
Powinien dać radę, Jeszcze tydzień został. Oby jak najszybciej zapewnili sobie awans.
0
Oby się dostali i byli taką samą niespodzianką jak Malaga w tym sezonie.
0
No nie, powiedzcie, że to jakieś prima aprilis. Thiago w Realu? No bez jaj. To my ściągamy Varane'a.
0
NIejmniej jednak należy mu się szacunek.
0
Ludzie to nie jest FIFA, a Barca to nie instytucja charytatywna. On ma już 34 lata, w dodatku po ciężkiej chorobie. Jak myślicie ile by jeszcze pograł?
0
To byłby bardzo dobry transfer. Drugi Puyol ;d
0
To nie FIFA.
0
Dajmy chociaż opcję pierwokupu.
0
Jeżeli odejdzie to będzie już dowód na totalną głupotę zarządu. Przyszły rozgrywający ma odejść? Co jest grane do cholery Rossel?
0
Weźmie numer 9. Thiago zostanie, Alexis przejmie po Villi 7 tak jak ma w reprezentacji.
0
Na papierze dalej mamy wspaniały skład. To są przecież Ci sami piłkarze, którzy gromili Real 5:0 czy wygrywali LM (2 razy) z MU. Tutaj czegoś brakuje ale nikt do końca nie wie czego. Przygotowania fizycznego, przewietrzenia szatni, nowego stylu... Każdy ma inne zdanie.
0
Kiedy ma grać Bartra jak nie teraz. Nie sądzę by wiele zmieniła się jakość składu gdyby grał za Masche albo Pique.
0
Jak 22. mistrzostwo Hiszpanii.
0
Oczerniacie Rossela (nie twierdzę, że jest idealny ale też nic do niego nie mam; w polityce klubowej tylko oni wiedzą co tak naprawdę się tam dzieje) ale spójrzcie na to tak: lepiej chyba być cały czas jedną z najlepszych drużyn kosztem oszczędności i zmniejszania zadłużenia, niż być zdegradowanym. Prosty przykład: wiolelibyście nasz ukochany klub (pytanie nie dla sezonowców) w 3 czy 4 lidze (bo został by zdegradowany za długi tak jak Glasgow Rangers) bez logo sponsora , bo trzeba się kierować tradycją czy lepiej tak jak teraz, że nadal jakoś się trzymamy i że za kilka lat wyjdziemy z długu? Odpowiedzcie sobie sami. Niestety w życiu rządzą pieniądze i trzeba się z tym pogodzić czy się komuś to podoba czy nie.
0
Prawda jest taka, że jak odpadliśmy z hukiem z LM zaczęło się szukać winnych. No to wymienia się Cesca, VIlle, Alexisa, Tito, Alvesa i nie wiadomo kogo jeszcze. Gdybyśmy wygrali LM i Ligę, myślę, że nikt by nie mówił by zaraz pół składu sprzedać.
0
Żaden typowy środkowy napastnik nie przyjdzie. Gramy fałszywą 9, a Lewy wątpie by grał na skrzydle.