0

Widać, że Messi robi różnicę. Cieszmy się, że żyjemy w tych czasach.

0

Dobra decyzja. Niech wejdzie tylko jak będzie konieczny. Jak nie, niech odpoczywa.

0

Ale szkło. A w sezonie 2011/12 wydawał się być naszą przyszłością.

0

Arsenal będzie miał w końcu gdzie grać. I będą faworytem do końcowego triumfu nawet.

0

Bardzo dobrze. Brawo. Możecie coś zarzuzać zarządowi ale w jednym są zajebisci. Transfery jak dotąd były wszystkie idealne.

0

No i git. Trzeba mu znaleźć pozycję na boisku, powinien chyba częściej grać za Xaviego, w końcu to jego następca i powinno być dobrze.

0

Ważne, żeby kupili jakiegoś stopera a nie defensywnego pomocnika znowu. Albo nikogo.

0

Jeżeli tylko jeszcze mamy 100% praw do jego wizerunku to będzie cudownie.

0

Znając Romka pewnie i tak go zwolni jak zdarzy mu się parę słabszych meczów.

0

57 mln euro to trochę dużo jak na piłkarza, który nigdy nie grał w Europie i któremu za rok kończył się kontrakt. Ale jeżeli Barca ma 100% praw do jego wizerunku to powinien się szybko spłacić.

0

James Arthur - Impossible

0

Gdyby grał w pomocy a nie w ataku(!) to może by grał dobrze. Swoją drogą w meczu np. z Milanem (2:0) to zawalił cały zespół. Nie tylko Cesc.

0

Z jednej strony to fajnie a z drugiej źle. Liga powinna być bardziej wyrównana.

0

Czy ja wiem? To jest jak 22. mistrzostwo Hiszpanii.

0

Powinien dać radę, Jeszcze tydzień został. Oby jak najszybciej zapewnili sobie awans.

0

Oby się dostali i byli taką samą niespodzianką jak Malaga w tym sezonie.

0

No nie, powiedzcie, że to jakieś prima aprilis. Thiago w Realu? No bez jaj. To my ściągamy Varane'a.

0

NIejmniej jednak należy mu się szacunek.

0

Ludzie to nie jest FIFA, a Barca to nie instytucja charytatywna. On ma już 34 lata, w dodatku po ciężkiej chorobie. Jak myślicie ile by jeszcze pograł?

0

To byłby bardzo dobry transfer. Drugi Puyol ;d

0

To nie FIFA.

0

Dajmy chociaż opcję pierwokupu.

0

Jeżeli odejdzie to będzie już dowód na totalną głupotę zarządu. Przyszły rozgrywający ma odejść? Co jest grane do cholery Rossel?

0

Weźmie numer 9. Thiago zostanie, Alexis przejmie po Villi 7 tak jak ma w reprezentacji.

0

Na papierze dalej mamy wspaniały skład. To są przecież Ci sami piłkarze, którzy gromili Real 5:0 czy wygrywali LM (2 razy) z MU. Tutaj czegoś brakuje ale nikt do końca nie wie czego. Przygotowania fizycznego, przewietrzenia szatni, nowego stylu... Każdy ma inne zdanie.

0

Kiedy ma grać Bartra jak nie teraz. Nie sądzę by wiele zmieniła się jakość składu gdyby grał za Masche albo Pique.

0

Jak 22. mistrzostwo Hiszpanii.

0

Oczerniacie Rossela (nie twierdzę, że jest idealny ale też nic do niego nie mam; w polityce klubowej tylko oni wiedzą co tak naprawdę się tam dzieje) ale spójrzcie na to tak: lepiej chyba być cały czas jedną z najlepszych drużyn kosztem oszczędności i zmniejszania zadłużenia, niż być zdegradowanym. Prosty przykład: wiolelibyście nasz ukochany klub (pytanie nie dla sezonowców) w 3 czy 4 lidze (bo został by zdegradowany za długi tak jak Glasgow Rangers) bez logo sponsora , bo trzeba się kierować tradycją czy lepiej tak jak teraz, że nadal jakoś się trzymamy i że za kilka lat wyjdziemy z długu? Odpowiedzcie sobie sami. Niestety w życiu rządzą pieniądze i trzeba się z tym pogodzić czy się komuś to podoba czy nie.

0

Prawda jest taka, że jak odpadliśmy z hukiem z LM zaczęło się szukać winnych. No to wymienia się Cesca, VIlle, Alexisa, Tito, Alvesa i nie wiadomo kogo jeszcze. Gdybyśmy wygrali LM i Ligę, myślę, że nikt by nie mówił by zaraz pół składu sprzedać.

0

Żaden typowy środkowy napastnik nie przyjdzie. Gramy fałszywą 9, a Lewy wątpie by grał na skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?