0

Załóżmy, że Tito by odszedł. To kogo na jego miejsce? Mourinho?

0

Co do jasnej cholery jest z Messim? Trenuje normalnie a Tito próbuje chyba zaskoczyć samego siebie dlatego jest na ławce. Bez Messiego to nie gra. Każda drużyna potrzebuje swojego najlepszego piłkarza to nie, lepiej dać go na ławę nie wiadomo dlaczego. Chociaż byliby łaskawi wytłumaczyć się na konferencji.

0

Co jest z Messim? Czyżby ta kontuzja była poważniejsza i dalej się ciągnęła? Bo to już zaczyna być nudne jak go na ławce sadzają cały czas.

0

By się przydała powtórka. Ale Bayern chyba musiałby przyjechać połamany do nas.

0

Powiem tak, jeśli awansujemy to naprawdę będzie cud. Bayern musiałby zagrać co najmniej tak katastrofalnie jak my w Monachium. I powiedzmy sobie szczerze cieszmy się, że skończyło się tylko na 4:0...

0

Kowalski opcje;d

0

Ładna.

0

*Albo Ter Stegen na bramkę.

0

Na bramkę myślę, że Guaita byłby dobry. Zna La Liga i jest młody. Na obronę David Luiz byłby najlepszy (te jego ostatnie bramki to poezja, przydałby się ktoś taki) a jak nie to Hummels. W każdym razie wysoki ŚO. Thiago Silva raczej nie przyjdzie. Nie po to odchodził z Milanu by rok później zmieniać klub. Jeśli by przyszedł to tylko ze względów sportowych. Do pomocy nie potrzeba nikogo. Mamy kilku ŚWIATOWEJ KLASY pomocników, więc nawet nie wiem gdzie można znaleźć lepszych. No i atak chyba wymaga najwięcej remontu. Przydałby się Neymar i ktoś szybki, zwinny ale jednocześnie wysoki, bo powiedzmy sobie szczerze musimy znaleźć jakiś sposób na fizyczny futbol co tak widać w tym sezonie (Milan, Real czy teraz Bayern). W ataku będą największe przetasowania ale to już sprawa zarządu. Takie moje zdanie.

0

Co ciekawe gdyby nie błąd Hummelsa było by solidarnie po 4:0;d ehh nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

0

Dobrze, że przynajmniej mamy majstra odzyskanego na pocieszenie. I bądźmy dumni z naszego Roberta! Życzmy BVB wygranej w finale.

0


Reakcja (kibiców hiszpańskich zespołów) na to co się dzieje dzisiaj i działo wczoraj.

0

Dobry jest skubany. Może tak do nas go ściągnąć?;d

0

Oby pozytywnie wyładowali sportową złość na Bilbao i przypomnieli sobie w jakim klubie grają.

0

No co jeszcze? Może od razu 50 mln. Przecież on jest warty więcej niż Casillas, Neuer i nie wiadomo kto jeszcze razem wzięci. Wolne żarty. Wyjechali z tym artykułem, żebyśmy się trochę pośmiali i poprawili humory po 0:4 wczoraj.

0

Na wikipedii i sam znam go jako ŚPD. Chyba, że w Juve gra jakoś inaczej ale wybaczcie, nie interesuje się za bardzo ich składem;d

0

Vidal to defensywny pomocnik. Co wy chcecie go za Alexisa dawać w ataku?

0

To, że w tym sezonie tracimy tak wiele bramek może być dlatego, że nasi boczni obrońcy są zbyt ofensywni. Zauważcie, że żaden mocny europejski klub nie ma aż 2 tak ofensywnie nastawionych bocznych obrońców. Co najwyżej jeden tak gra, drugi pilnuje bardziej obrony jak jeszcze niedawno Abidal.

0

By się przydało kupić kilku zawodników o trochę lepszej budowie ciała i większym wzroście. Bo niestety widać to w tym sezonie, że siła fizyczna rządzi. Np, Mats Hummels.

0

Jedyne co nam pozostało to pożegnać się godnie z Ligą Mistrzów. I jeszcze nie dostać u siebie z Bayernem.

0

Oby zagrał od pierwszej minuty. Do boju Barca!!!

0

Oby zagrali z Bayernem od początku skoncentrowani i przede wszystkim, żeby chciało im się grać. Bo jak zostawią wszystko na rewanż na CN to już może się nie udać drugi raz z Bayernem taka sztuka jak z Milanem. Ale bądźmy dobrej myśli.

0

Tello piach. Do zmiany.

0

Aż żal to oglądać niestety.

0

Coś są za bardzo pewni siebie. Najpierw Maggath teraz Ribery. Bardzo dobrze, większa presja będzie na nich.

0

Real - Bayern
Borussia - Barca
Zobaczycie. Wymęczony remis. Messi widać, że wszedł tylko po to byśmy strzelili bramkę. Oby już w weekend w lidze był w 100% zdrowy.

0

Niestety, żeby przejść Paryżan potrzeba Messiasza. Nie można dopuścić sytuacji, gdy stracimy gola i wtedy będzie nerwowo.

0

Mam nadzieję, że trochę dzisiaj nastrzelamy tych bramek.

0

Oby zagrał. Jaka to Liga Mistrzów bez najlepszego piłkarza świata.

0

Rezerwy. Liga i tak już jest wygrana praktycznie. LM priorytetem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?