Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy ten Pique wróci w koncu? Prędzej chyba Puyol będzie gotowy niż on...
0
Ważne, że Barca Tito wygyrwa mecz za meczem. A to, że kilku kibiców zejdzie na zawał to już inna sprawa:D. Pozdro dla prawdziwych kibiców. VeB!!!
0
Wynik 2:3
0
Co chcecie od VV? Mocny strzał z woleja, z 12 metrów, trudny do obrony. Wątpię czy Casillas by sobie z nim poradził.
0
Zdjęcie wymiata :D.
0
Za niego jest Montoya i Adriano, więc nie jest źle. Najbardziej martwi środek.
0
Animas Puyol!!!!!!
0
O ile pamiętam piłkarze Realu (również Ronaldo) przechwalali się przed Gran Derbi 29.11.2010r. A wszyscy wiemy jak się skończyło...
0
Trochę nie w temacie. Ściągnął już ktoś z was FIFA 13 już? Jeśli tak to z jakiej strony (link)?
0
Messi!!!!! Jesteś wielki. Geniusz!!!!!!!!
0
Villa nie jest kontuzjowany!!!!!!!!!!!!!!!
0
Powinni stworzyć nowe przymiotnik. Messi. Bo to co on robi nie da się opisać słowami.
0
maciek_ohoho, antymadridista
Wiem ale nie do końca o to mi chodziło. Miałem napierw EA Download Menager, który przy FIFA 12 przekształcił się w Origin. Tylko teraz chodzi mi o to, że jak chcę ściągnąć FIFA 13 DEMO właśnie z bIblioteki Origin to jestem w trybie offline. A jak próbuję przełączyć na tryb online to mam komunikat: BRAK POŁĄCZENIA Z ORIGIN.
Niemożliwe nawiązanie połączenia. Sprawdź swoje połączenie internetowe lub spróbuj później, jeśli problem wystąpi ponownie.
I chodzi mi o to czy ktoś z was miał podobną sytuację i co ewentualnie trzeba zrobić?
0
Tak z innej beczki. Pobrał ktoś z was demo FIFA 13 i obszedł ten głupi program Origin? Jeśli tak to proszę o info.
0
Lepiej byłoby zmodernizować stadion ale po co rozbudowywać? Pojemność to 98 772 miejsca, które nawet podczas Gran Derbi czy Ligi Mistrzów nie są w 100% wypełnione. Zawsze brakuje kilku tysięcy ludzi. Według mnie najlepiej by było odnowić stadion i zmniejszyć pojemność do 90-95 000 ludzi.
0
Szkoda tylko, że Villa nie gra. Ale może Tito wie co robi.
0
A w Realu kontuzjowany został Cristiano Ronaldo. Dziwnym zbiegiem okoliczności tuż przed zgrupowaniem reprezentacji. A na 4. kolejkę ligową nagle będzie cudowne ozdrowienie.
0
Dobrze tak Chelsea. Praktycznie na farcie wygrali Ligę Mistrzów i tylko i wyłącznie dzięki Drogbie. Teraz już nie są tacy mocni.
0
Ciekawe co z Alvesem...
0
Życzę Realowi serii 30 meczów bez porażki w lidze teraz. 30 remisów:D
0
Dla tych, którzy koronują już nowego Mistrza Hiszpanii. Przypominam, że w sezonie 2008/2009 Barcelona też miała na koncie tylko jeden punkt po 2 seriach gier. Jak się skończyło wszyscy wiemy. Oczywiście Realowi życzę odwrotnie do tego co Barcelonie:D. Trzeba wygrywać mecz za meczem i utrzymywać (albo lepiej budować jak będzie taka okazja) przewagę nad Realem. Pozdro dla prawdziwych fanów. VeB!!!
0
Z nami walczą, a z Realem podłożyli się 5:1.........
0
Życzę mu powrotu do zdrowia ale dobrze, że w chociaż jednym meczu nie będzie tego rzeźnika.
0
Ciekawe czy będzie artykuł: Lato blaugrana 2008, jak przyszedł Pep:D
0
Podobno mialo być mniej meczów reprezentacyjnych w ciągu roku. Z 12 do 10 rocznie. Właśnie te z sierpnia miały być wywalone. Więc co jest grane?
0
I bardzo dobrze. Nie należała mu się za to kara.
0
Teraz jakiś solidny środkowy obrońca i może Drogba (jest za darmo) o ile się zgodzi do nas przyjść i mamy skład jak marzenie. Tylko, żeby nas jeszcze kontuzje omijały w przyszłym sezonie, bo w tym to jakaś plaga.
0
..........
0
Życzę Messiemu i całej reprezentacji Argentyny takiej formy do końca mundialu w Brazylii w 2014 roku. Z taką grą i przy odrobinie szczęścia powinni wygrać ale to jeszcze daleko. Miejmy nadzieję, że uda mu się zdobyć wymarzone Mistrzostwo Świata.
0
Dobrze, że ten sezon się skończył już. Te kontuzje to jakaś klątwa z góry chyba......