0

Kiedy ten Pique wróci w koncu? Prędzej chyba Puyol będzie gotowy niż on...

0

Ważne, że Barca Tito wygyrwa mecz za meczem. A to, że kilku kibiców zejdzie na zawał to już inna sprawa:D. Pozdro dla prawdziwych kibiców. VeB!!!

0

Wynik 2:3

0

Co chcecie od VV? Mocny strzał z woleja, z 12 metrów, trudny do obrony. Wątpię czy Casillas by sobie z nim poradził.

0

Zdjęcie wymiata :D.

0

Za niego jest Montoya i Adriano, więc nie jest źle. Najbardziej martwi środek.

0

Animas Puyol!!!!!!

0

O ile pamiętam piłkarze Realu (również Ronaldo) przechwalali się przed Gran Derbi 29.11.2010r. A wszyscy wiemy jak się skończyło...

0

Trochę nie w temacie. Ściągnął już ktoś z was FIFA 13 już? Jeśli tak to z jakiej strony (link)?

0

Messi!!!!! Jesteś wielki. Geniusz!!!!!!!!

0

Villa nie jest kontuzjowany!!!!!!!!!!!!!!!

0

Powinni stworzyć nowe przymiotnik. Messi. Bo to co on robi nie da się opisać słowami.

0

maciek_ohoho, antymadridista

Wiem ale nie do końca o to mi chodziło. Miałem napierw EA Download Menager, który przy FIFA 12 przekształcił się w Origin. Tylko teraz chodzi mi o to, że jak chcę ściągnąć FIFA 13 DEMO właśnie z bIblioteki Origin to jestem w trybie offline. A jak próbuję przełączyć na tryb online to mam komunikat: BRAK POŁĄCZENIA Z ORIGIN.
Niemożliwe nawiązanie połączenia. Sprawdź swoje połączenie internetowe lub spróbuj później, jeśli problem wystąpi ponownie.
I chodzi mi o to czy ktoś z was miał podobną sytuację i co ewentualnie trzeba zrobić?

0

Tak z innej beczki. Pobrał ktoś z was demo FIFA 13 i obszedł ten głupi program Origin? Jeśli tak to proszę o info.

0

Lepiej byłoby zmodernizować stadion ale po co rozbudowywać? Pojemność to 98 772 miejsca, które nawet podczas Gran Derbi czy Ligi Mistrzów nie są w 100% wypełnione. Zawsze brakuje kilku tysięcy ludzi. Według mnie najlepiej by było odnowić stadion i zmniejszyć pojemność do 90-95 000 ludzi.

0

Szkoda tylko, że Villa nie gra. Ale może Tito wie co robi.

0

A w Realu kontuzjowany został Cristiano Ronaldo. Dziwnym zbiegiem okoliczności tuż przed zgrupowaniem reprezentacji. A na 4. kolejkę ligową nagle będzie cudowne ozdrowienie.

0

Dobrze tak Chelsea. Praktycznie na farcie wygrali Ligę Mistrzów i tylko i wyłącznie dzięki Drogbie. Teraz już nie są tacy mocni.

0

Ciekawe co z Alvesem...

0

Życzę Realowi serii 30 meczów bez porażki w lidze teraz. 30 remisów:D

0

Dla tych, którzy koronują już nowego Mistrza Hiszpanii. Przypominam, że w sezonie 2008/2009 Barcelona też miała na koncie tylko jeden punkt po 2 seriach gier. Jak się skończyło wszyscy wiemy. Oczywiście Realowi życzę odwrotnie do tego co Barcelonie:D. Trzeba wygrywać mecz za meczem i utrzymywać (albo lepiej budować jak będzie taka okazja) przewagę nad Realem. Pozdro dla prawdziwych fanów. VeB!!!

0

Z nami walczą, a z Realem podłożyli się 5:1.........

0

Życzę mu powrotu do zdrowia ale dobrze, że w chociaż jednym meczu nie będzie tego rzeźnika.

0

Ciekawe czy będzie artykuł: Lato blaugrana 2008, jak przyszedł Pep:D

0

Podobno mialo być mniej meczów reprezentacyjnych w ciągu roku. Z 12 do 10 rocznie. Właśnie te z sierpnia miały być wywalone. Więc co jest grane?

0

I bardzo dobrze. Nie należała mu się za to kara.

0

Teraz jakiś solidny środkowy obrońca i może Drogba (jest za darmo) o ile się zgodzi do nas przyjść i mamy skład jak marzenie. Tylko, żeby nas jeszcze kontuzje omijały w przyszłym sezonie, bo w tym to jakaś plaga.

0

..........

0

Życzę Messiemu i całej reprezentacji Argentyny takiej formy do końca mundialu w Brazylii w 2014 roku. Z taką grą i przy odrobinie szczęścia powinni wygrać ale to jeszcze daleko. Miejmy nadzieję, że uda mu się zdobyć wymarzone Mistrzostwo Świata.

0

Dobrze, że ten sezon się skończył już. Te kontuzje to jakaś klątwa z góry chyba......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?