0

Miejmy nadzieję, że wróci na Osasunę.

0

Santiago Bernabeu albo Camp Nou. Obojętnie, ważne by wygrać puchar.

0

Patrząc po komentarzach połowa nie oglądała dzisiejszego meczu.

0

Latem wybieramy się na zakupy, trzeba kupić bramkarza, środkowego obrońcę (najlepiej Matsa Hummelsa) i kadra kompletna. A zauważyliście, że tracimy punkty w meczach, które gramy o 22?

0

Słuchajcie, wygrywaliśmy ligę 3 razy z rzędu co i tak w tych czasach, przy takim poziomie gry jest trudnym osiągnięciem. Przez 25 lat pracy Ferguson nie wygrywał 25 mistrzostw Anglii i Pep też nie będzie. Niestety życie to nie FIFA, nie da się wszystkiego wygrywać. Mamy już w tym sezonie 3 trofea. Trzeba powalczyć o Puchar Króla i obronić Puchar Ligi Mistrzów, wtedy przejdziemy do historii. O Ligę można powalczyć w przyszłym sezonie. Oczywiście mamy tez pecha z kontuzjami w tym sezonie - Villa, Afellay, Iniesta........ Dopóki nie będzie 38 kolejek wtedy nie będzie nowego mistrza. Wierzmy i wygrajmy co jest do wygrania. Visca el Barca!!!

0

Zgadnijcie jaki będzie wynik meczu Villareal - Real Madryt. Pewnie 0:4. Bo tylko przeciwko nam potrafią się postawić, a przeciwko Realowi już nie.

0

Po 1 połowie 1:1. Ale oczywiście w drugiej będą 2 czerwone kartki dla piłkarzy Realu Saragossa, 3 karne dla Realu Madryt i Cristiano Ronaldo powiększy swój dorobek bramkowy nad Messim strzelając kolejne piękne bramki z 11 metrów........

0

Wiadomo co się stało Iniescie? Jaka to kontuzja?

0

Hat trick Cristiano będzie. Kolejny gooooooolllllllll. Kolejny z karnego. Brawo!!!

0

Kolejny karny, czerwona. To teraz będzie z 5:1. Komedia, komedia i jeszcze raz komedia. Brak słów.

0

Horror prawie. Ale ważne 3 pkt. Teraz czekamy na GD.

0

Jakbyl gol dla Mallorki z kontry to sędzia widział spalonego widmo. Ale jakiego Real ma farta. Mam nadzieję, że Barcelona ich zniszczy w CdR.

0

Jedno jest pewne. Ligę wygramy jak na wyjazdach będziemy grać tak jak na Camp Nou. W przeciwnym razie każdy wie jak to się skończy........

0

A co do sędziów to dzisiejszy mecz był kolejnym dowodem na to jak nie potrzebne są powtórki wideo, prawda panie Blatter? Niech grają, kontrowersje to część futbolu. Stary, nie chcący zmian dziad. Messi jak jutro będzie odbierał Złotą Piłkę to powinien mu nakopać za tą brak chęci do wprowadzania zmian i podążania z rozwojem techniki.

0

Przepraszam za dwa jutro:D

0

Na pocieszenie jutro Złota Piłka FIFA dla Messiego jutro. Niestety wraca klątwa meczów wyjazdowych z czasów Rijkarda. Pep chyba specjalnie każe im grać do dupy na wyjazdach, by po przedłużeniu kontraktu mieć wyzwanie - odzyskanie Mistrzostwa Hiszpanii. Ale to, że przy 1:0 Barca przestaje grać swoje i atakować (na wyjazdach oczywiście) to Pep dalej się nie nauczył, że w 70 minucie nie myśli się o kolejnym meczu. Trzeba to zmienić.

0

Sędziowie są wspaniali. Czy ktoś jeszcze jest za tym by nie wprowadzać powtórek wideo, 5 sędziów na boisku i pozowlić niech będą kontrowersje. Jasne niech pograją piłką, kontrowersje to cześć futbolu (i okradanie innych) - Joseph Blatter.

0

Na wyjeździe to zupełnie inna Barca. Ja nie wiem co jest grane. Nam zostanie chyba tylko puchar Króla i Liga Mistrzów na pocieszenie, bo ten mistrzostwo się oddala powoli niestety:/ Czemu oni się nie potrafią przeciwstawić Realowi tylko wszystkie zespoły dają dupy z nimi. Espanyol 0:4, Sevilla 2:6. Co jest grane ja się pytam?

0

Wie ktoś czemu nie ma jeszcze loga KMŚ na koszulkach?

0

Valdes - Alves, Pique, Mascherano, Abidal - Xavi, Götze, Bale, Iniesta - Messi, Ronaldo

Trener: Josep Guardiola.

0

Na Camp Nou jak przegrają 0:5 (lub mam nadzieję wyżej) to też tylko fartem:D

0

Sory, że tak nie na temat ale czy wie ktoś może czemu Barcelona nie grała jeszcze wczoraj z logiem Klubowego Mistrza Świata?

0

Iniesta dwugłowy uda...

0

Mam pytanie. Czy wie ktoś czemu Barca dzisiaj jeszcze nie gra z logiem Klubowego Mistrza Świata?

0

Miejmy nadzieję, że 4 miesiące. I jak wróci to nam pomoże w kwietniu.

0

Na TVP Sport będę mecze Klubowych Mistrzostw Świata 2011.

0

Brawo Barcelonoooooooo!!!!!!! VAMOS BARCA!!!!!!!!!

0

Trzeba wywieźć 3 pkt. Wystarczy 0:1.

0

Wszystkie mecze od półfinałów włącznie będą transmitowane na TVP Sport. Barca gra o 11:30 naszego czasu.

0

Messi, Xavi, Cristiano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?