0

Messi, Xavi, Cristiano.

0

Ten sędzia jakiegoś downa ma. Spalony po podaniu przeciwnika.

0

Co za sędzia??????????

0

Mówicie, że Real gra jak nigdy. Rok temu też grał jak nigdy, rozjeżdżał wszystkich rywali, a co do czego gdy zagrał z Barcą to wiemy jak się skończyło.

0

No ciekawe co wykombinuje. Ale 3-4-3 to trochę ryzykowne co pokazał mecz z Valencią.

0

Mocne zdjęcie:D.

0

0

Chyba zmęczenie powoli zaczyna dawać się we znaki. Grać co 3 dni to też trochę ciężko. Teraz Real ma tydzień przerwy, a my znowu we wtorek z Rayo. Potem Levante, BATE ( tu Pep najlepiej by było gdyby wystawił tylko Pinto z pierwszej drużyny, a reszcie dał odpocząć ten tydzień) i mecz z Realem Madryt. No zobaczymy jak to będzie........

0

Real w 11 przeciwko 9 gra i wygrał. A przeciw nam stawiają autobus. Niech przeciwko Realowi tak grają, a nie dają dupy i wpuszczają kilka goli. :/ Ale na wyjazdach w tym sezonie to coś się złego dzieje.

0

Ale brameczka jego to pierwsza klasa. Brawo:D.

0

Najlepiej w 1/8 by było zagrać z Trabzonsporem:D.

0

Najpierw się liczą bezpośrednie mecze. Każdy BRAMKOWY remis da awans Valencii.

0

Mam nadzieję, że Barca rozniesie Santos w Klubowych Mistrzostwach Świata, zobaczymy co wtedy powie.

0

Ta jasne. Liga brazylijska i Santos był lepszy. Utrzymywał się na szczycie 15 lat. W lidze brazylijskiej to Barca by się trzymała przez 100 lat. Bufon:D

0

Zobaczymy w meczu MIlan - Barca. Tam się pokaż a nie....

0

Mogą se kupić Messiego jak będzie mial 40 lat:D

0

A na Camp to bał się przyjechać....

0

Co to jest????? Obyśmy wygrali...

0

Z nami to postawili autobus, a z Realem pewnie dadzą dupy i przegrają 3/4:0 :/

0

By się przydał jakiś obrońca zimą. A latem to już na 100% musimy kogoś kupić.

0

Miejmy nadzieję.

0

Jak to kontuzja mięśniowa i zrzedł z grymasem na twarzy to obawiam się (odpukać), że podobnie jak Alexis może mieć 2 miesiące z głowy. Ale obym się mylił.

0

Wiadomo co z Pique???

0

karci0

Tak.

0

Jak ich nie zlekceważymy tak jak na przykład Rubina Kazań rok temu to powinno być dobrze.

0

Teraz trzeba 3 pkt zdobyć na Białorusi z Bate.

0

Najważniejsze, że będziemy mieli pieniadzę z Quatar Fundation.

0

Na pewno wygra w tym roku. 3 złota piłka z rzędu. Ciekawe czy mógł głosować na siebie:D.

0

No to jest pech dopiero. Jak można się uszkodzić na treningu, ja tego nie rozumiem...........

0

Po podpisaniu umowy z UNICEF-em też wiele osób się buntowało. Potem się przyzwyczaili i było dobrze. Mam nadzieję, że z Qatar Foundation będzie tak samo i oby zostało. Bo pieniądze się przydadzą do spłaty długu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?