Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi, Xavi, Cristiano.
0
Ten sędzia jakiegoś downa ma. Spalony po podaniu przeciwnika.
0
Co za sędzia??????????
0
Mówicie, że Real gra jak nigdy. Rok temu też grał jak nigdy, rozjeżdżał wszystkich rywali, a co do czego gdy zagrał z Barcą to wiemy jak się skończyło.
0
No ciekawe co wykombinuje. Ale 3-4-3 to trochę ryzykowne co pokazał mecz z Valencią.
0
Mocne zdjęcie:D.
0
0
Chyba zmęczenie powoli zaczyna dawać się we znaki. Grać co 3 dni to też trochę ciężko. Teraz Real ma tydzień przerwy, a my znowu we wtorek z Rayo. Potem Levante, BATE ( tu Pep najlepiej by było gdyby wystawił tylko Pinto z pierwszej drużyny, a reszcie dał odpocząć ten tydzień) i mecz z Realem Madryt. No zobaczymy jak to będzie........
0
Real w 11 przeciwko 9 gra i wygrał. A przeciw nam stawiają autobus. Niech przeciwko Realowi tak grają, a nie dają dupy i wpuszczają kilka goli. :/ Ale na wyjazdach w tym sezonie to coś się złego dzieje.
0
Ale brameczka jego to pierwsza klasa. Brawo:D.
0
Najlepiej w 1/8 by było zagrać z Trabzonsporem:D.
0
Najpierw się liczą bezpośrednie mecze. Każdy BRAMKOWY remis da awans Valencii.
0
Mam nadzieję, że Barca rozniesie Santos w Klubowych Mistrzostwach Świata, zobaczymy co wtedy powie.
0
Ta jasne. Liga brazylijska i Santos był lepszy. Utrzymywał się na szczycie 15 lat. W lidze brazylijskiej to Barca by się trzymała przez 100 lat. Bufon:D
0
Zobaczymy w meczu MIlan - Barca. Tam się pokaż a nie....
0
Mogą se kupić Messiego jak będzie mial 40 lat:D
0
A na Camp to bał się przyjechać....
0
Co to jest????? Obyśmy wygrali...
0
Z nami to postawili autobus, a z Realem pewnie dadzą dupy i przegrają 3/4:0 :/
0
By się przydał jakiś obrońca zimą. A latem to już na 100% musimy kogoś kupić.
0
Miejmy nadzieję.
0
Jak to kontuzja mięśniowa i zrzedł z grymasem na twarzy to obawiam się (odpukać), że podobnie jak Alexis może mieć 2 miesiące z głowy. Ale obym się mylił.
0
Wiadomo co z Pique???
0
karci0
Tak.
0
Jak ich nie zlekceważymy tak jak na przykład Rubina Kazań rok temu to powinno być dobrze.
0
Teraz trzeba 3 pkt zdobyć na Białorusi z Bate.
0
Najważniejsze, że będziemy mieli pieniadzę z Quatar Fundation.
0
Na pewno wygra w tym roku. 3 złota piłka z rzędu. Ciekawe czy mógł głosować na siebie:D.
0
No to jest pech dopiero. Jak można się uszkodzić na treningu, ja tego nie rozumiem...........
0
Po podpisaniu umowy z UNICEF-em też wiele osób się buntowało. Potem się przyzwyczaili i było dobrze. Mam nadzieję, że z Qatar Foundation będzie tak samo i oby zostało. Bo pieniądze się przydadzą do spłaty długu.