Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie to Tito brakuje najbardziej. Jest pewna analogia. Jak był Tito to potrafiliśmy wyjść z 0:2. Jak go nie ma to nic nie gramy. Taka prawda.
0
*nikogo w ataku
0
Tu brakuje trenera a nie nikogo. Nie ma kto ich podtrzymać na duchu a Roura nie jest autorytetem dla nich. Tak mi się wydaję.
0
Niestety to przez brak trenera. Z silnymi rywalami sobie nie poradzimy. Ciekawe jakby Real funkcjonował przez 1,5 miesiąca tylko z Karanką albo Manchester United bez Fergusona. WOGÓLE!!! Tak jest teraz z nami i niestety dopóki nie wróci nasz trener, nie będzie gry. Plus jest taki, że bez Tito zostały nam tylko 4 mecze, minus jest taki, że gdy wróci może nam zostać tylko Liga.........
0
Real zagrał tak samo jak MIlan. A my nic się nie nauczyliśmy.
0
Tello jest za słaby na Real. On ma jedyny trik czyli schodzenie do linii końcowej, który obrońcy Realu na bank powstrzymają. Pokazał to mecz 1:2 na CN w poprzednim sezonie.
0
Mam nadzieję, że na Real nie wyjdzie w sobotę nasza Once da Gala, tylko:
Valdes - Alves/Adriano, Pique, Mascherano, Alba - Busquets, Thiago, Iniesta - Messi, VILLA (!!!) i Pedro.
0
Co wy jedziecie Messiego? Może ma sam do siebie podać i jeszcze strzelić?
Podtytuł też nie trafiony. Obudź się Tito? Z czego? Z leczenia? Przecież go nawet na ławce nie ma. Powinien jak najszybciej wrócić do Barcelony i złapać ich za mordę.
0
Niestety Real ma szczęście i wykorzystuje sytuacje, które stwarza, w przeciwieństwie do nas. Brakuje nam trenera, żaden zespół nie może funkcjonować sam z siebie. Trzeba ich chwycić za mordę i przycisnąć. I latem przyda nam się chyba lekkie przewietrzenie składu. Na które potrzeba chyba więcej niż 50 mln euro. Nie chcemy tu chyba przecież drugiego Arsenalu prawda?
0
No to mamy Manite.
0
CO się dzieje? Zmęczenie? Brak trenera? Czy przegrywamy, bo ostatnio wszyscy stosują fizyczną grę przeciwko nam a my nie dajemy rady? Jeśli zmęczenie to nie mogło przyjść w gorszym momencie. Niestety ale płakać się chce...
0
Czemu Tito go tak nie lubi. Przecież facet jest świetny, strzela jak na zawołanie prawie.
0
A obrona dalej dziurawa. Z taką defensywą to będziemy musieli strzelić chyba z 6 goli Milanowi.
0
Tylko Tello się decyduje na strzały z daleka. To się opłaca!!!!
0
Niestety tak jak z Chelsea przy korzystnym wyniku pozwalamy na ataki rywalom. A to się może zemścić....... I nie mam na myśli tylko dzisiejszego meczu.
0
Tello w pierwszej jedenastce na Milan. Nie ma innej opcji.
0
Strzelać z dystansu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież to nie boli!!!!!!
0
Grajmy va bank. Na drugą połowę 3-4-3 wyjdźmy i może będzie lepiej.
0
Niestety brak Tito jest widoczny. Tak jak powiedział Michał Pol: teściowa Guardioli nie wystarczy do wygrywania. Jeżeli to jest kryzys to przyszedł w najgorszym możliwym momencie. W najbliższych tygodniach gramy o cały sezon. Tito, please come back!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Niestety dopiero pod koniec marca wróci Tito
....
0
Niestety już w 2010 i 2012 roku mówił Pep, że awansujemy. Jak się skończyło wiemy. Ale może do 3 razy sztuka?
0
Wróć Tito!!!!!!!!
0
NIestety dziś nie graliśmy nic. Może być ciężko w rewanżu, szczególnie jeśli Milan zagra tak jak dzisiaj...
0
Messi wart jest więcej niż cały Real.
0
Bramka tylko potwierdza, żeby strzelać z dystansu!!!!!!
0
3 kolejny mecz na wyjeździe nic nie gramy. Nie dobrze...
0
Panienki boją się, że będą zmęczone. Jakoś Barca nie narzekała jak grałą o 22:00 między półfinałami LM mając jeszcze dzień mniej odpoczynku. Najlepsza by była 20:00.
0
Zmiana w 90. Panie Roura mecz trwa 90 minut a nie więcej.
0
Z Realem się podłożyli, a z nami w 2 tygodnie nauczyli się grać?
0
A kiedy film o Messim?