0

Właśnie to Tito brakuje najbardziej. Jest pewna analogia. Jak był Tito to potrafiliśmy wyjść z 0:2. Jak go nie ma to nic nie gramy. Taka prawda.

0

*nikogo w ataku

0

Tu brakuje trenera a nie nikogo. Nie ma kto ich podtrzymać na duchu a Roura nie jest autorytetem dla nich. Tak mi się wydaję.

0

Niestety to przez brak trenera. Z silnymi rywalami sobie nie poradzimy. Ciekawe jakby Real funkcjonował przez 1,5 miesiąca tylko z Karanką albo Manchester United bez Fergusona. WOGÓLE!!! Tak jest teraz z nami i niestety dopóki nie wróci nasz trener, nie będzie gry. Plus jest taki, że bez Tito zostały nam tylko 4 mecze, minus jest taki, że gdy wróci może nam zostać tylko Liga.........

0

Real zagrał tak samo jak MIlan. A my nic się nie nauczyliśmy.

0

Tello jest za słaby na Real. On ma jedyny trik czyli schodzenie do linii końcowej, który obrońcy Realu na bank powstrzymają. Pokazał to mecz 1:2 na CN w poprzednim sezonie.

0

Mam nadzieję, że na Real nie wyjdzie w sobotę nasza Once da Gala, tylko:
Valdes - Alves/Adriano, Pique, Mascherano, Alba - Busquets, Thiago, Iniesta - Messi, VILLA (!!!) i Pedro.

0

Co wy jedziecie Messiego? Może ma sam do siebie podać i jeszcze strzelić?
Podtytuł też nie trafiony. Obudź się Tito? Z czego? Z leczenia? Przecież go nawet na ławce nie ma. Powinien jak najszybciej wrócić do Barcelony i złapać ich za mordę.

0

Niestety Real ma szczęście i wykorzystuje sytuacje, które stwarza, w przeciwieństwie do nas. Brakuje nam trenera, żaden zespół nie może funkcjonować sam z siebie. Trzeba ich chwycić za mordę i przycisnąć. I latem przyda nam się chyba lekkie przewietrzenie składu. Na które potrzeba chyba więcej niż 50 mln euro. Nie chcemy tu chyba przecież drugiego Arsenalu prawda?

0

No to mamy Manite.

0

CO się dzieje? Zmęczenie? Brak trenera? Czy przegrywamy, bo ostatnio wszyscy stosują fizyczną grę przeciwko nam a my nie dajemy rady? Jeśli zmęczenie to nie mogło przyjść w gorszym momencie. Niestety ale płakać się chce...

0

Czemu Tito go tak nie lubi. Przecież facet jest świetny, strzela jak na zawołanie prawie.

0

A obrona dalej dziurawa. Z taką defensywą to będziemy musieli strzelić chyba z 6 goli Milanowi.

0

Tylko Tello się decyduje na strzały z daleka. To się opłaca!!!!

0

Niestety tak jak z Chelsea przy korzystnym wyniku pozwalamy na ataki rywalom. A to się może zemścić....... I nie mam na myśli tylko dzisiejszego meczu.

0

Tello w pierwszej jedenastce na Milan. Nie ma innej opcji.

0

Strzelać z dystansu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież to nie boli!!!!!!

0

Grajmy va bank. Na drugą połowę 3-4-3 wyjdźmy i może będzie lepiej.

0

Niestety brak Tito jest widoczny. Tak jak powiedział Michał Pol: teściowa Guardioli nie wystarczy do wygrywania. Jeżeli to jest kryzys to przyszedł w najgorszym możliwym momencie. W najbliższych tygodniach gramy o cały sezon. Tito, please come back!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Niestety dopiero pod koniec marca wróci Tito
....

0

Niestety już w 2010 i 2012 roku mówił Pep, że awansujemy. Jak się skończyło wiemy. Ale może do 3 razy sztuka?

0

Wróć Tito!!!!!!!!

0

NIestety dziś nie graliśmy nic. Może być ciężko w rewanżu, szczególnie jeśli Milan zagra tak jak dzisiaj...

0

Messi wart jest więcej niż cały Real.

0

Bramka tylko potwierdza, żeby strzelać z dystansu!!!!!!

0

3 kolejny mecz na wyjeździe nic nie gramy. Nie dobrze...

0

Panienki boją się, że będą zmęczone. Jakoś Barca nie narzekała jak grałą o 22:00 między półfinałami LM mając jeszcze dzień mniej odpoczynku. Najlepsza by była 20:00.

0

Zmiana w 90. Panie Roura mecz trwa 90 minut a nie więcej.

0

Z Realem się podłożyli, a z nami w 2 tygodnie nauczyli się grać?

0

A kiedy film o Messim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?