Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale chyba trzeba zaufać trochę Martino. Skoro go wybrał to pewnie wie co robi.
0
Trzymaj się i do szybkiego zobaczenia w klubie!!
0
Niekoniecznie. Bo z wygrywaniem wiąże się wypłacanie premii. Jak ktoś powiedział najbardziej opłacalne finansowo dla klubu jest dotarcie do finału i przegranie w nim. Coś za coś.
0
Trochę dużo jeszcze tego długu zostało. Dużo czasu minie zanim wyjdziemy na 0. Od sezonu 2014/15 wchodzi finansowe fair play także, ciekawe jak na to będzie patrzyła UEFA. A dług pewnie jeszcze wzrośnie jak rozpocznie się budowa nowego stadionu/przebudowa Camp Nou.
0
Przestańmy wypożyczać tych piłkarzy do końca kontraktów. Trzeba ich sprzedawać. Wypożycza się przyszłych zawodników 1-składu, a nie niepotrzebnych trenerowi. Bojan będzie 2 lata w Ajaxie i znowu nic nie dostaniemy za zawodnika. Z Cuencą i Afellayem też zarząd ma zamiar to zrobić?
0
Real jest w tej samej sytuacji poniekąd. Też mają nowego trenera.
0
Ciekawe gdzie takiego znajdziemy.
0
Zdrowia Tito! Obyś pokonał w końcu tego raka tak jak Abidal. Szkoda tylko, że tracimy trenera w takich okolicznościach.
0
Najlepsze jest to, że tyle informacji się przewinęło, a ani Thiago ani Mazinho nie zaprzeczyli ale też nie potwierdzli. Wszyscy nabrali wody w usta. Nadzieją może być trzymanie Thiago do 1 sierpnia, wtedy znowu będzie klauzula 90 mln euro/
0
Dementuje, żeby nie było, że coś jest na rzeczy. Taka jest taktyka Rossela w transferach. Po cichu ale do celu.
0
Oby grał na szpicy w Atletico i się odrodził. Żebyśmy tego nie pożałowali w SPH.
0
40 mln max. Nie jest wart więcej.
0
Zawsze uważałem, że Laporta trochę przepłacił za Villę. 40 mln euro za 29 letniego napastnika to za dużo. Ale to, że oddajemy go praktycznie za darmo to po prostu "zajebisty" interes. Max. 5 mln euro za najlepszego strzelca rep. Hiszpanii? O ile transfery Rossela to tej pory były przemyślane i raczej bez zarzutu o tyle sprzedaż Villi za taki bezcen to woła o pomste do nieba. Czyżbyśmy mieli w Barcelonie promocję? Chyba liczą, że 50% od przyszłego transferu to będzie 15 mln euro od Monaco lub Anży. Inaczej tego wytłumaczyć się nie da. Na dodatek musimy oddać Valencii jeszcze 7,9 mln euro za ostatnią ratę. Ehh...
0
Za 40/50 mln euro. Standard.
0
No to już koniec. Odchodzi. Byle by się postarali chociaż o jakąś klauzulę pierwokupu, żeby nie powtórzyła się taka saga jak z Cesciem za parę lat. A co do Thiago, i tak nie ma szans by zostać powołanym na MŚ 2014. Ale woli odejść...
0
Nie.
0
Cruyff niech takie rady sobie zachowa dla siebie. Pogięło go (delikatnie mówiąc), przegiął totalnie.
0
Bo to nie "jakiś" piłkarz tylko Lionel Messi. Najlepszy piłkarz w historii. Dlatego.
0
Jutro obchodzimy narodziny Boga (Futbolu). Cieszmy się.
0
Super artykuł.
0
Będzie tego żałował coś czuję. Oby załatwili przynajmniej klauzulę pierwokupu skoro już pozwolili mu odejść....
0
Jeszcze, żeby tą klauzulę dali np. z 30 mln euro to ujdzie. Ale to i tak wielki błąd jak nas opuści. Później znowu będzie saga kilkuletnia i wydamy na niego tak jak na Cesca 40 mln euro. Też trochę wina leży po stronie Thiago, bo chce grać a nie wiem czy w MU albo Bayernie będzie miał łatwo o grę. Powinien być bardziej cierpliwy, zwłaszcza, że do 60% meczów zabrakło mu chyba jednego. No i nie zapominajmy, że miał kontuzję przez 2 miesiące, więc chyba liczyć cały sezon bez tych 2 miechów to powinien być zadowolony. Oby przemyślał swoją decyzję.
0
Znowu bawią się we wzmacnianie pozycji, którą mamy obsadzoną przez kilku graczy. Obrońcy szukać!!!!!!!!!
0
Z tym oszustwem podatkowym przez Messiego to na pewno kłamstwo jakiegoś (pewnie madryckiego) dziennikarza. Oby prawnicy Leo dowiedzieli się kto powiedział tą nieprawdę i pozwali go.
0
Nie ma żadnego rozwiązywania kontraktów. NIe po to kupujemy za grubą kasę niektórych żeby oddawać innych za darmo. Każda kasa się przyda.
0
I ciekawe gdzie by grał. Pewnie zamiast Messiego na środku.
0
Oby tak dalej.
0
Najlepiej by było gdyby rządzili razem. Rossel widać, że ma głowę do transferów i rozsądnie zarządza pieniędzmi, z kolei Laporta jest bardziej jak dobry duch całego klubu, troszczy się o niego pod każdym możliwym względem. Każdy ma swoich zwolenników i przeciwników. Kto wygra, okaże się za 3 lata...
0
Lato 2012: 50 mln euro - 14 mln (Jordi Alba) - 19 mln (Alex Song) = 17 mln.
Ciekawe gdzie się podziało te 17 mln z transferów w 2012 roku...
0
Jakiś cholerny chinczyk sędzia nie wie co robi. Debil. A ktoś wie za co wyleciał Higuain i ten z Kolumbii?