0

Wykonaliśmy swoje zadanie ale cały czas trzeba pamiętać, że Real musi się jeszcze gdzieś potknąć.

0

Jak Real trafi w ćwierćfinale na Olympiakos (bo wątpliwe, żeby MU odrobiło przy takiej formie 2 bramki) to będzie śmiech na sali. Autostrada co najmniej do półfinału. Teraz by się przydało, żeby to Leo nastrzelał własnie ogórkom a Real najlepiej PSG, Chelsea albo Bayern.

0

Prawda jest taka, że TRZEBA wygrać na Bernabeu. Bo wątpliwe by Real jeszcze 2 razy się potknął w przypadku remisu. O porażce nie wspominając.

0

Przypominam tylko, że to pisała Marca....

1

Trzeba zrobić rewolucję. Tego nie można już nazwać kolejną wpadką.

0

Kolejny mecz na stojąco chcemy wygrac? Dalej, bo w 90 minucie będziemy trząść gaćmi, żeby tylko dowieźć wygraną do końca.

0

Bo City gra w niedzielę finał Pucharu Ligi z Sunderlandem.

0

No pewnie druga Chelsea się robi. Jak będziemy zmieniac trenera co sezon to daleko nie zajedziemy.

0

Jak to jest, że u siebie potrafimy ich roznieść 5 czy 4:1 a na wyjeździe jakby zapominali jak się gra?

0

Boże czemu my nie potrafimy wygrac tam od 7 lat. 10 pkt już stracilismy w lidze w tym roku(!). Jeszcze jedna wpadka i liga nam odjedzie na 100%.

0

No pewnie oskarżmy wszystkich, łącznie z piłkarzami FCB, bo oni na pewno też sa winni. Paranoja. Nudne się to już robi.

0

Messi wraca akurat w idealnym momencie. Już niedługo przecież CIty.

0

Finał będzie prawdopodobnie na Vicente Calderon albo na Mestalla.

0

Ważne, żeby zabrali Realowi punkty w lidze. Teraz to i tak nie ma znaczenia.

0

Dobrze, że po pierwszych 30 minutach nie był taki wynik jak niedawnego meczu Liverpool - Arsenal... Ale najważniejsze 3 pkt.

0

Chyba o tym meczu należy napisać, wynik lepszy niż gra.

0

Czyli jak chce Messi to potrafi. Grając na 30% umie zrobić coś takiego to chyba czas by włączył swój normalny poziom.

0

Dograna.

0

Omg jakiego my mamy farta. Sevilla nas jeździ jak szmaty, powinna strzelić już z 3,4 bramki. A my wygrywamy 2:1. Niebywałe...

0

By się przydało wymienić większość składu na piłkarzy atletów bardziej, bo teraz już nasza tiki-taka w futbolu jest rozpracowana.

0

Za 9 dni mecz z City a my nie istniejemy. Jak tak dalej będziemy grali to liga nam odjedzie za 3,4 kolejki.

0

I dobrze, że stracimy lidera. Przynajmniej nasi będą mieli motywacje, żeby spiąć dupę w końcu i grać jak na Barcelonę przystało. Do końca sezonu jeszcze daleko ale z dwojga złego jeżeli nam by się nie udało to niech Atletico będzie mistrzem.

0

No to zróbmy jeszcze większy stadion, żeby było więcej ciszy na CN.

0

Wygrywamy mecze w PK a nie w lidze. No bez jaj.

0

W dwa tygodnie z 5 punktów przewagi zrobią się 2/3 pkt. straty. Niemożlwe.

0

Ale to nic się nie zmieni. Rosell dalej będzie zarządzał klubem z tym, że nie będzie oficjalnie prezydentem. Zarząd i ludzie są ci sami.

0

Dobrze, że nic poważego. Zdrowia!!!

0

Nie można było tak zagrać w ważnym meczu o punkty w weekend?

0

I komu tu wierzyć? Ale podobno w Hiszpanii gazety mają kryzys, więc o czymś muszą pisać.

0

Przestańcie za przeproszeniem pierd.........ć. Remis i porażki to część futbolu. Nie ma drużyny która cały czas wygrywa. To nie fifa. Bijecie na alarm jakbysmy sie bronili przed spadkiem a nie walczyli o mistrza. Grunt to być na pierwszym miejscu po 38 kolejkach. Nadal mamy tylko i aż punkt przewagi a do końca sezonu jeszcze pewnie raz czy dwa razy się potkniemy. Podobnie jak Real, oni też jeszcze stracą punkty. Gdybyśmy stracili punkty w kilku meczach pod rząd, wtedy można by było się ZACZĄĆ martwić. Ale wpadki w jednym, dwóch czy nawet 3 meczach pod rząd są wybaczalne i na najwyższym poziomie rywalizacji normalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?