0

Co jest k...a grane? Takie same kontuzje cały czas. Może to prawda, że za dużo przypakował i mięśnie nie wytrzymują takiej masy ciała?

0

Walić Złotą Piłkę. Zdrowie Leo jest najważniejsze.

0

Oby to nie było nic poważnego ale po takim ataku to może być coś z kostką a nie mięśniem. Ale trzeba być dobrej myśli.

0

No cóż chyba Messi faktycznie jest bez formy. Dzisiaj tylko 2 gole.

0

Co Pique jeszcze robi w 1-szym składzie to nie wiem. Bartra jest dużo lepszy.

0

Niee? To obejrzyj jedną z 5 bramek Leo w meczu z Bayerem Leverkusen (7:1). Przelobował bramkarza PRAWĄ nogą.

0

Tylko, że teren Betisu jest gorący i lepiej by tam akurat Leo był. Nigdy tam nam się łatwo nie grało.

0

Raczej powinniśmy go latem sprzedać. Ze 20 mln euro byśmy dostali, gdybyśmy ogłosili, że jest na sprzedaż. Jeśli nie to może jakiś szejk by podniósł cenę nawet do 30. Tak czy siak, lepiej go teraz sprzedać i dać szansę na rozwój Martinowi Montoya. Bo wrzutki Alvesa to 1 na 20 trafiają w pole karne.

0

Ostatnie zdanie najlepsze. Brawo Tata!

0

Messi to zawsze nasz Messi. Najlepszy. Oby jak najszybciej doszedł do formy.

0

Czyli jedno jest pewne, tego meczu nie skończmy z czystym kontem. Pique odkąd jest z Shakirą to gra piach, gdzie wcześniej czyścił wszystko. Puyol już nie ta szybkość, Bartra brak doświadczenia, a Mascherano długo nie grał i popełniał błędy co widać było z Milanem. To kogo tu wybrać?

0

Na pewno zagralismy lepiej niż rok temu z Milanem. Lekarstem na autobus powinno być strzały z dystansu ale takich mało jest jak narazie.

0

Kurde czy Milan potrafi grać tylko z nami? W lidze daje dupy, Z Ajaxem remis fartem, Celtic też w ostatnich minutach wygrał, a z nami umieją nagle. Dobrze, że przynajmniej spotykamy się z nimi w grupie a nie w fazie pucharowej.

0

To byłaby chyba idealna zemsta za transfer Luisa Figo do Realu. Ale pożyjemy, zobaczymy.

0

Haha chce jechać na Mundial? Chyba U-21, bo Meksyk ma małe szanse na awans.

0

No to jest pech. Doznać urazu na treningu. Ku..........

0

Sędzia co za złodziej j..............

0

Tito się bał postawić na Bartrę, a Tata widać nie. I chwała mu za to.

0

Gran Derbi powinno być wieczorem. Minimum 20. Ale co tam, Azja ważniejsza.

0

Pique jeżdżą jak psa wszyscy ostatnio. Jest jakiś mało zwrotny i się łatwo wywraca.

0

Nie ma juz CD-keya do FIFY. Wszystko chodzi przez Origin.

0

AS.. Tak wierzyć ASowi albo Marce w sprawach Barcy jak Sportowi i Mundo Deportivo w sprawach Realu. Ściema. Gazety muszą o czymś pisać.

0

Kiedy domowy i wyjazdowy są zbyt podobne ze strojem przeciwnika.

0

Widać, że Martino przeprowadza i będzie przeprowadzał rotacje. Tym się między innymi różni od Tito, który chyba fizycznie zajechał zespół przed końcówką drugiej połowy sezonu.

0

Ważne zwycięstwo i oby Leo nastrzelał też z co najmniej 3 gole.

0

Akurat musiało się to odbyć po reprezentacjach.

0

Kupmy byle jakich obrońców i nie bójmy się na nich stawiać. Może jak Puyol wróci to zacznie ich trochę motywować do pracy jak na kapitana przystało.

0

Defensywa leży. Pique cały czas się wywraca. Tragedia niestety.

0

Zamiast Alvesa powinien Montoya dostawać więcej szans.

0

Mała poprawka, 4 lata i 3 finały. W sezonie 2010/11 odpadli w 1/8 z Interem. Ale fakt, dużo osiągnęli w ostatnich latach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?