Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możemy przegrać, proszę bardzo. 2:1 czy 3:2 biorę w ciemno.
18
Messi rzadko strzela karne dlatego nie trafił. CR11 jest już wprawiony. Średnio karny co 2 mecz.
0
Przestańcie marudzić. Jest 0:0 ale gramy dobrze. Jak chcecie prowadzić 3:0 to sobie odpalcie FIFĘ.
0
Nie!! Czas Alvesa w tym klubie powinien się skończyć 2 lata temu.
0
Zubiego już nie ma :d
4
Real wygrał tam 2-8. My nie możemy się potknąć.
2
A ci dalej o tym samym. Nudne...
0
No to Messi ma konkurencję :D
0
Chciałbym, aby w LM Real trafił na AtM. Ale pewnie dla nich już zarezerwowana jest para Porto - Basel.
0
Tak, tylko zakładając, że Ronaldo wygra Złotego Buta (czego oczywiście mu nie życzę) ludzie dalej będą się zachwycać ile to on bramek nawtykał, nie biorąc pod uwagę, że 25 z z nich padło w 2014 roku. Nie, ważny będzie Złoty But. Ja do teraz nie rozumiem czemu wygrał Cristiano. I to jeszcze z taką przewagą.
0
Messi jest cholernym geniuszem. W każdym meczu to udowadnia. Jutro ZP dla niego mam nadzieję. A jak nie to dla Neuera :D
1
Oby teraz w Barcy zrobiło sie spokojniej.
0
Jeszcze w środę info, że latem 2015 wybory i git.
1
0
W tym roku jak wygramy jedno trofeum to będzie dobrze. Ale dajcie czas Enrique. Jak już chcecie go zwalniać to po 2-gim sezonie kiedy wygasa jego kontrakt. Jedynie zarząd jest do wymiany i latem powinny odbyć się wybory.
0
Raczej zagra prawie najlepszy skład aby wygrać np. 4:0 i z większym spokojem przystępować do rewanżu.
1
Wytłumaczy mi ktoś po kiego wacława Zubizarreta zawsze wypowiada się po meczu? Chyba wypowiedzi piłkarzy wystarczą, w końcu to oni grają. Ciekawe czy poprzedni dyrektor sportowy też był tak aktywny.
0
To będzie dobre tylko wtedy kiedy odejdą Alves i Xavi. Ta 2 nawet gdyby byli połamani to i tak by zagrali kosztem młodzieży.
2
Gorsze od zakazu będzie tylko pozostawienie w zespole Alvesa i Xaviego. Kiedy jak nie teraz mają się ograć wychowankowie?
0
Oficjalnie: jesteśmy w d**ie do 2016 roku.
1
W 1/4 będzie Barcelona - Atletico, Real - Borussia. Przypadek? Nie sądze.
0
(Ustawione) losowanie.
9
Może ta zmiana od przyszłego sezonu w grupach sprawi, że w końcu losowanie będzie ciekawsze. Wgl wg mnie powinien być przepis aby drużyny rok w rok na tym samym etapie nie grały ze sobą, tak dla urozmaicenia rozgrywek. Ale mafia wie lepiej.
37
Kto się założy, że jak Barcelona i Atletico awansują do 1/4 to własnie te 2 drużyny zagrają ze sobą?
0
Real na bank Schalke. Pary jak rok temu.
3
Co roku te same pary. Jakie to jest ustawione to nie mam pytań.
0
Z Atletico to można już stawiać, że będzie 0:0.
1
Skoro dużo grup się powtórzyło w tym roku to zakładam, że my City w 1/8 a Real Schalke.
0
Pique jak profesor. A my gramy tak asekuracyjnie na 3:1 aby tylko wygrać.
0
Błagam Alba za Mathieu.