0

Możemy przegrać, proszę bardzo. 2:1 czy 3:2 biorę w ciemno.

18

Messi rzadko strzela karne dlatego nie trafił. CR11 jest już wprawiony. Średnio karny co 2 mecz.

0

Przestańcie marudzić. Jest 0:0 ale gramy dobrze. Jak chcecie prowadzić 3:0 to sobie odpalcie FIFĘ.

0

Nie!! Czas Alvesa w tym klubie powinien się skończyć 2 lata temu.

0

Zubiego już nie ma :d

4

Real wygrał tam 2-8. My nie możemy się potknąć.

2

A ci dalej o tym samym. Nudne...

0

No to Messi ma konkurencję :D

0

Chciałbym, aby w LM Real trafił na AtM. Ale pewnie dla nich już zarezerwowana jest para Porto - Basel.

0

Tak, tylko zakładając, że Ronaldo wygra Złotego Buta (czego oczywiście mu nie życzę) ludzie dalej będą się zachwycać ile to on bramek nawtykał, nie biorąc pod uwagę, że 25 z z nich padło w 2014 roku. Nie, ważny będzie Złoty But. Ja do teraz nie rozumiem czemu wygrał Cristiano. I to jeszcze z taką przewagą.

0

Messi jest cholernym geniuszem. W każdym meczu to udowadnia. Jutro ZP dla niego mam nadzieję. A jak nie to dla Neuera :D

1

Oby teraz w Barcy zrobiło sie spokojniej.

0

Jeszcze w środę info, że latem 2015 wybory i git.

1

0

W tym roku jak wygramy jedno trofeum to będzie dobrze. Ale dajcie czas Enrique. Jak już chcecie go zwalniać to po 2-gim sezonie kiedy wygasa jego kontrakt. Jedynie zarząd jest do wymiany i latem powinny odbyć się wybory.

0

Raczej zagra prawie najlepszy skład aby wygrać np. 4:0 i z większym spokojem przystępować do rewanżu.

1

Wytłumaczy mi ktoś po kiego wacława Zubizarreta zawsze wypowiada się po meczu? Chyba wypowiedzi piłkarzy wystarczą, w końcu to oni grają. Ciekawe czy poprzedni dyrektor sportowy też był tak aktywny.

0

To będzie dobre tylko wtedy kiedy odejdą Alves i Xavi. Ta 2 nawet gdyby byli połamani to i tak by zagrali kosztem młodzieży.

2

Gorsze od zakazu będzie tylko pozostawienie w zespole Alvesa i Xaviego. Kiedy jak nie teraz mają się ograć wychowankowie?

0

Oficjalnie: jesteśmy w d**ie do 2016 roku.

1

W 1/4 będzie Barcelona - Atletico, Real - Borussia. Przypadek? Nie sądze.

0

(Ustawione) losowanie.

9

Może ta zmiana od przyszłego sezonu w grupach sprawi, że w końcu losowanie będzie ciekawsze. Wgl wg mnie powinien być przepis aby drużyny rok w rok na tym samym etapie nie grały ze sobą, tak dla urozmaicenia rozgrywek. Ale mafia wie lepiej.

37

Kto się założy, że jak Barcelona i Atletico awansują do 1/4 to własnie te 2 drużyny zagrają ze sobą?

0

Real na bank Schalke. Pary jak rok temu.

3

Co roku te same pary. Jakie to jest ustawione to nie mam pytań.

0

Z Atletico to można już stawiać, że będzie 0:0.

1

Skoro dużo grup się powtórzyło w tym roku to zakładam, że my City w 1/8 a Real Schalke.

0

Pique jak profesor. A my gramy tak asekuracyjnie na 3:1 aby tylko wygrać.

0

Błagam Alba za Mathieu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?