1

Jedyny rywal, którego się bałem to AtM, bo wiedziałem, że tylko oni mogą nas wyeliminować. Niestety. Teraz życzę im zwycięstwa w LM bo zasługują na to jak nikt inny.

0

Niestety w futbolu tak jak w życiu czasem jest też potrzebne szczęście. Za dużo przypadku decyduje o tym wszystkim. Oczywiscie pomijając losowanie, które jest z góry ustawione.

0

Co się stało po przerwie reprezentacyjnej? Nie poznaję naszych. Wierzymy ale na razie nawet nie ma podstaw by myśleć o golu.

0

Zna się ktoś może tutaj na koszykówce? Jak oceniacie dzisiaj szanse Regal Barcy?

2

Zna ktoś jakąś stronę gdzie można obstawiać pary w losowaniu? Bo jestem gotów postawić każde pieniądze na Real - City w 1/2.

6

Proszę Cię. Messi nie grał 3 albo 4 meczów w grupie z powodu kontuzji a Ronaldo strzelał potęgom typu Malmoe. Gdzie był z PSG np? Teraz Real autostrada do finału bo prawie na pewno trafią na City.

0

Myślicie, że Las Palmas ogra w meczu zaczynającym się za chwilę na wyjeździe Deportivo? Bo się zastanawiam czy postawić. Przydałaby się opinia grających :d
Z góry dzięki

1

Gramy z głową w chmurach. Jak tak wyjdziemy w środę na rewanż to nie chce nawet patrzeć na to.

8

Powiem Wam, że w ostatnich meczach jedynie 2 połowę z AtM we wtorek oglądałem z przyjemnością. Teraz to jakieś męczarnie.

1

Sytuacja w lidze robi się nieciekawa powoli. Coraz mniejszy margines błędu mamy. Obyśmy w przyszłym sezonie zaczynali ligę na Anoeta bo nie ma gorszego stadionu.

3

Messi nie podaje bo nie ma zaufania ani do Munira na środku ani do Roberto na lewej.

0

Módlmy się, żebyśmy nie stracili pierwsi gola w środę. Bo będzie bardzo słabo.

0

Dokładnie jak rok temu....

0

Haha gol na poziomie ligi podwórkowej :D

0

Tak, my jesteśmy faworyzowani, na pewno. A to, że Real ma autostradę do 1/2 to już ich nie interesuje. Bardziej oczywiste ustawianie losowania by było tylko jeśli Real zaczynałby LM od 1/2 finału.

0

Dobra piszę to póki jeszcze nie mam bana za obrażanie Felixa Brycha :D. Na Sociedad muszą zagrać glębokie rezerwy, najlepiej Juvenil A. Oni muszą odpocząć. Porażka nam nic nie zrobi, Liga i tak prawie wygrana, kwestia kiedy. Całe siły rzucamy na Ligę Mistrzów. Jeszcze dobrze, że w sobotnim meczu będziemy znali wynik AtM. Może się potkną na Cornella. Wtedy na pewno rezerwami trzeba wyjść.

3

Komentarz usunięty

4

Haha 8 na 10 ma żółte. :D

0

Mówiłem że musi wpaść. Dawać jeszcze kochana Barco!!!!!!!!!!!

0

Muszą to strzelić. W ciągu 3 minut mieliśmy więcej akcji niz cały mecz. A AtM puchnie już powoli.

3

I tak mamy grać. Jak tak będzimy grali to strzelimy coś.

0

Nie chce nic mówić ale coś się popsuło w najmniej odpowiednim momencie. Co teraz Messi???

0

Dobra, mały promyk nadziei. Trzeba strzelić na 1:1. Dobrze by było jeszcze przed przerwą.

0

Przeklęte Atletico. Właśnie dlatego się ich obawiałem bo nikt nie jest tak ciężkim przeciwnikiem jak oni. NIe jest dobrze. No i oczywiscie jak zawsze pierwszy mecz u siebie musieliśmy grać.

0

Szkoda, ze te losowania są ustawione, bo jestem ciekaw np jakby sobie poradził Bayern z tym autobusem np. Ale jakby to było jakby Niemców i Realu zabrakło w 1/2. Więc trzeba dać im autostradę.

0

Matko, Chelsea 2.0.

0

Jakim cudem gramy w wyjazdowych skoro mamy mecz u siebie?

0

Dobra, nie ma co płakać. Jak wygramy wszystko do 24.04. to tego dnia będziemy już mistrzami Hiszpanii.

0

Ja bym proponował wprowadzenie na tej stronie kont dla użytkowników, którzy mają więcej niż 18 lat i potwierdzanie tego przez wysyłanie skanu dowodu osobistego, tak jak w bukmacherce. Bo te trollowanie to już nie tyle jest nudne co żałosne.

0

W LM nie możemy sobie pozwolić na takie akcje przeciwników. Zwłaszcza, że mamy pierwszy meczu u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?