Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedyny rywal, którego się bałem to AtM, bo wiedziałem, że tylko oni mogą nas wyeliminować. Niestety. Teraz życzę im zwycięstwa w LM bo zasługują na to jak nikt inny.
0
Niestety w futbolu tak jak w życiu czasem jest też potrzebne szczęście. Za dużo przypadku decyduje o tym wszystkim. Oczywiscie pomijając losowanie, które jest z góry ustawione.
0
Co się stało po przerwie reprezentacyjnej? Nie poznaję naszych. Wierzymy ale na razie nawet nie ma podstaw by myśleć o golu.
0
Zna się ktoś może tutaj na koszykówce? Jak oceniacie dzisiaj szanse Regal Barcy?
2
Zna ktoś jakąś stronę gdzie można obstawiać pary w losowaniu? Bo jestem gotów postawić każde pieniądze na Real - City w 1/2.
6
Proszę Cię. Messi nie grał 3 albo 4 meczów w grupie z powodu kontuzji a Ronaldo strzelał potęgom typu Malmoe. Gdzie był z PSG np? Teraz Real autostrada do finału bo prawie na pewno trafią na City.
0
Myślicie, że Las Palmas ogra w meczu zaczynającym się za chwilę na wyjeździe Deportivo? Bo się zastanawiam czy postawić. Przydałaby się opinia grających :d
Z góry dzięki
1
Gramy z głową w chmurach. Jak tak wyjdziemy w środę na rewanż to nie chce nawet patrzeć na to.
8
Powiem Wam, że w ostatnich meczach jedynie 2 połowę z AtM we wtorek oglądałem z przyjemnością. Teraz to jakieś męczarnie.
1
Sytuacja w lidze robi się nieciekawa powoli. Coraz mniejszy margines błędu mamy. Obyśmy w przyszłym sezonie zaczynali ligę na Anoeta bo nie ma gorszego stadionu.
3
Messi nie podaje bo nie ma zaufania ani do Munira na środku ani do Roberto na lewej.
0
Módlmy się, żebyśmy nie stracili pierwsi gola w środę. Bo będzie bardzo słabo.
0
Dokładnie jak rok temu....
0
Haha gol na poziomie ligi podwórkowej :D
0
Tak, my jesteśmy faworyzowani, na pewno. A to, że Real ma autostradę do 1/2 to już ich nie interesuje. Bardziej oczywiste ustawianie losowania by było tylko jeśli Real zaczynałby LM od 1/2 finału.
0
Dobra piszę to póki jeszcze nie mam bana za obrażanie Felixa Brycha :D. Na Sociedad muszą zagrać glębokie rezerwy, najlepiej Juvenil A. Oni muszą odpocząć. Porażka nam nic nie zrobi, Liga i tak prawie wygrana, kwestia kiedy. Całe siły rzucamy na Ligę Mistrzów. Jeszcze dobrze, że w sobotnim meczu będziemy znali wynik AtM. Może się potkną na Cornella. Wtedy na pewno rezerwami trzeba wyjść.
3
Komentarz usunięty
4
Haha 8 na 10 ma żółte. :D
0
Mówiłem że musi wpaść. Dawać jeszcze kochana Barco!!!!!!!!!!!
0
Muszą to strzelić. W ciągu 3 minut mieliśmy więcej akcji niz cały mecz. A AtM puchnie już powoli.
3
I tak mamy grać. Jak tak będzimy grali to strzelimy coś.
0
Nie chce nic mówić ale coś się popsuło w najmniej odpowiednim momencie. Co teraz Messi???
0
Dobra, mały promyk nadziei. Trzeba strzelić na 1:1. Dobrze by było jeszcze przed przerwą.
0
Przeklęte Atletico. Właśnie dlatego się ich obawiałem bo nikt nie jest tak ciężkim przeciwnikiem jak oni. NIe jest dobrze. No i oczywiscie jak zawsze pierwszy mecz u siebie musieliśmy grać.
0
Szkoda, ze te losowania są ustawione, bo jestem ciekaw np jakby sobie poradził Bayern z tym autobusem np. Ale jakby to było jakby Niemców i Realu zabrakło w 1/2. Więc trzeba dać im autostradę.
0
Matko, Chelsea 2.0.
0
Jakim cudem gramy w wyjazdowych skoro mamy mecz u siebie?
0
Dobra, nie ma co płakać. Jak wygramy wszystko do 24.04. to tego dnia będziemy już mistrzami Hiszpanii.
0
Ja bym proponował wprowadzenie na tej stronie kont dla użytkowników, którzy mają więcej niż 18 lat i potwierdzanie tego przez wysyłanie skanu dowodu osobistego, tak jak w bukmacherce. Bo te trollowanie to już nie tyle jest nudne co żałosne.
0
W LM nie możemy sobie pozwolić na takie akcje przeciwników. Zwłaszcza, że mamy pierwszy meczu u nas.