Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko o ile referendum ws. nieufności pewnie przejdzie o tyle do odwołania potrzeba min. 10% na zgromadzeniu i 66,7% (2/3 głosów) przeciwko Bartomeu. A to może nie być takie łatwe już (chociaż mam nadzieję, że socios wykażą się rozsądkiem i go odwołają).
0
Ktoś wie gdzie można kupić takie koszulki treningowe jak na zdjęciu w artykule? Strasznie mi się podobają.
1
Ma być testowany w Pucharze Króla. W meczach ligowych dalej będą drukować.
0
Właśnie się natknąłem na artykuł o Katalonii. Podobno ma się obyć referendum ws. niepodległości. Prawda to?
2
Jest jakiś kalendarz na sierpień drodzy Cules?
0
Jest tu ktoś kto ma/miał do czynienia z programem BaseLinker?
1
Jeżeli wotum nieufności przejdzie (w co wierzę) to obyśmy nie musieli czekać na wybory do końca sezonu.
0
Tak. Właśnie to.
1
Słyszał ktoś o projekcie e.footballer.pro stworzonym (chyba) przez Gerarda Pique? Wyczytałem teraz o tym na TT ale nie do końca rozumiem ideę.
0
Właśnie założyłem sobie Twiterra. Kogo polecacie obserwować? Żeby być na bieżąco ze światem sportu i piłki nożnej? A i czy Messi ma jakiś oficjalny profil na TT?
1
Te klauzule są u nas zdecydowanie za niskie.
0
Następny kalendarz dopiero w lipcu czy na czerwiec też jest jakiś przewidziany mimo, że nie ma meczów?
0
Jak zagrała Argentyna pod wodzą nowego trenera? Wygrali ale wynik nie zawsze odzwierciedla wszystko dlatego się pytam.
11
Jedyna drużyna, która potrafi grać z Realem i z nim wygrać na ten moment to jest Barca. Niestety nie wiem czemu Real ma mega motywacje na LM a my w sezon bo wygraniu trypletu w LM zawsze jakoś nie gramy na 100% możliwości.
0
Będzie albo może już jest kalendarz czerwiec?
0
Priorytetem na przyszły sezon powinno być odzyskanie panowania w kraju i Europie.
1
Niech się biali cieszą. Następne mistrzostwo za 5 lat. A przynajmniej w sierpniu (miejmy nadzieję, że wygramy PK) 2 Gran Derbi.
26
Jak wprowadzą powtórki to Real długo nic nie wygra.
8
Niech ten sezon się już kończy.
0
Wybory jak w Rosji. Tego Tebasa i Villara już dawno nie powinno być w hiszpańskiej piłce. Te wybory to jawna korupcja.
2
To od sezonu 2018/19 w meczach będą reklamy.
0
Tez nie macie głosu w transmisji?
6
Masz rację. Messi powinien ZP wygrywać co roku.
1
Ktoś wie co Pique powiedział do Casemiro?
3
Mogłabyś podesłać tą tapetę na priv? Też chcę sobie ustawić na smartfona ;d
0
Macie zdjęcia Messiego pokazującego koszulkę do trybun ale z różnych perspektyw?
7
Kiedy on zostanie prezydentem Barcy to nadejdą piękne czasy.
1
Nie oglądałem meczu ale po zobaczeniu skrótów dzisiaj powiem, że (chyba) nie graliśmy tak źle jak na to wskazuje wynik (zwłaszcza w 2 połowie). Juve miało setki które wykorzystało (Dybala idealnie przymierzył, milimetry decydowały o golu; za to przy 3:0 nie wiem czemu Chiellini'ego krył o 20 cm niższy Mascherano). My też mieliśmy sytuacje i akcje Iniesty oraz Suareza powinny zakończyć się golem. Plus niepodyktowany karny za rękę Chiellini'ego.
0
Nie moge ogladac meczu. Opisze ktos 1 polowe? Gramy tak slabo jak w Paryzu? Czy zasluzenie przegrywamy czy mielismy jakies akcje?
0
Alba ma jakąś kosę z Lucho, że nie wchodzi nawet na boisko czy co?