0

Tylko o ile referendum ws. nieufności pewnie przejdzie o tyle do odwołania potrzeba min. 10% na zgromadzeniu i 66,7% (2/3 głosów) przeciwko Bartomeu. A to może nie być takie łatwe już (chociaż mam nadzieję, że socios wykażą się rozsądkiem i go odwołają).

0

Ktoś wie gdzie można kupić takie koszulki treningowe jak na zdjęciu w artykule? Strasznie mi się podobają.

1

Ma być testowany w Pucharze Króla. W meczach ligowych dalej będą drukować.

0

Właśnie się natknąłem na artykuł o Katalonii. Podobno ma się obyć referendum ws. niepodległości. Prawda to?

2

Jest jakiś kalendarz na sierpień drodzy Cules?

0

Jest tu ktoś kto ma/miał do czynienia z programem BaseLinker?

1

Jeżeli wotum nieufności przejdzie (w co wierzę) to obyśmy nie musieli czekać na wybory do końca sezonu.

0

Tak. Właśnie to.

1

Słyszał ktoś o projekcie e.footballer.pro stworzonym (chyba) przez Gerarda Pique? Wyczytałem teraz o tym na TT ale nie do końca rozumiem ideę.

0

Właśnie założyłem sobie Twiterra. Kogo polecacie obserwować? Żeby być na bieżąco ze światem sportu i piłki nożnej? A i czy Messi ma jakiś oficjalny profil na TT?

1

Te klauzule są u nas zdecydowanie za niskie.

0

Następny kalendarz dopiero w lipcu czy na czerwiec też jest jakiś przewidziany mimo, że nie ma meczów?

0

Jak zagrała Argentyna pod wodzą nowego trenera? Wygrali ale wynik nie zawsze odzwierciedla wszystko dlatego się pytam.

11

Jedyna drużyna, która potrafi grać z Realem i z nim wygrać na ten moment to jest Barca. Niestety nie wiem czemu Real ma mega motywacje na LM a my w sezon bo wygraniu trypletu w LM zawsze jakoś nie gramy na 100% możliwości.

0

Będzie albo może już jest kalendarz czerwiec?

0

Priorytetem na przyszły sezon powinno być odzyskanie panowania w kraju i Europie.

1

Niech się biali cieszą. Następne mistrzostwo za 5 lat. A przynajmniej w sierpniu (miejmy nadzieję, że wygramy PK) 2 Gran Derbi.

26

Jak wprowadzą powtórki to Real długo nic nie wygra.

8

Niech ten sezon się już kończy.

0

Wybory jak w Rosji. Tego Tebasa i Villara już dawno nie powinno być w hiszpańskiej piłce. Te wybory to jawna korupcja.

2

To od sezonu 2018/19 w meczach będą reklamy.

0

Tez nie macie głosu w transmisji?

6

Masz rację. Messi powinien ZP wygrywać co roku.

1

Ktoś wie co Pique powiedział do Casemiro?

3

Mogłabyś podesłać tą tapetę na priv? Też chcę sobie ustawić na smartfona ;d

0

Macie zdjęcia Messiego pokazującego koszulkę do trybun ale z różnych perspektyw?

7

Kiedy on zostanie prezydentem Barcy to nadejdą piękne czasy.

1

Nie oglądałem meczu ale po zobaczeniu skrótów dzisiaj powiem, że (chyba) nie graliśmy tak źle jak na to wskazuje wynik (zwłaszcza w 2 połowie). Juve miało setki które wykorzystało (Dybala idealnie przymierzył, milimetry decydowały o golu; za to przy 3:0 nie wiem czemu Chiellini'ego krył o 20 cm niższy Mascherano). My też mieliśmy sytuacje i akcje Iniesty oraz Suareza powinny zakończyć się golem. Plus niepodyktowany karny za rękę Chiellini'ego.

0

Nie moge ogladac meczu. Opisze ktos 1 polowe? Gramy tak slabo jak w Paryzu? Czy zasluzenie przegrywamy czy mielismy jakies akcje?

0

Alba ma jakąś kosę z Lucho, że nie wchodzi nawet na boisko czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?