Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hubsao Ruscy to od zawsze podły naród. Szkoda, że nie można zrobić rozbiorów tego kraju...
0
Oby nie przedłużyli umowy na ten wyścig. Dramat jakiś z wyprzedzeniem.
5
To jest k.... niepojete jak ten śmieszny klubik się ślizga. To się nadaje na doktorat albo profesurę - zjawisko pt. fart realu madryt. Powinni się nazywać real fartryt
0
I co, nowy stadion nie wyszedłby taniej? A za jakies 10-15 lat i tak trzeba przeprowadzić remont
0
Benfica przynajmniej strzela na Anfield :d
0
@Barca1992 pamiętajcie wszyscy o tym w najbliższych wyborach
0
@POLAK12345 tez chcę taki finał
0
@osa91 Na tym polega prywatyzacja. Na siatce opłacalnych połączeń.
0
@Freudysta Bo to pier...... PKP trzeba sprywatyzować. Państwowe gówno.
3
@draxidox I bardzo dobrze im tak. Ja osobiście liczę na to co było w USA w 2007 roku, chociaż to mało prawdopodobne. Na wszystko co człowiek pragnie to się oszczędza przez wyrzeczenia i ciężką pracę, a nie sprzedaje przyszłość tanim kredytem. Banda idiotów myśląca tylko chwilą, a nie patrząc na konsekwencje gdy długość kredytu to prawie połowa średniej długości życia. Napompowali rynek nieruchomości do absurdalnych cen za m2 w patodeweloperce to teraz niech cierpią. A teraz będą zgłaszać się do sprawy dla reportera: uuu pani redaktur, my nie wiedzieli i nas oszukali. Dobre sobie, ponosi się konsekwencje swojej głupoty. Pewnie ten komentarz zostanie usunięty ale mam nadzieję, że część ludzi go zobaczy.
0
@tobiasson92 Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Polska importuje węgiel mimo, że na nim leży i mamy bogate złoża?
0
@Michael24 Fajna, bierz jak najbardziej.
0
@sc84 Stąd:
8
Jeezuu ten Dembele to dzban kompletny. Pijak, nierób i pasożyt. Pół roku się trzeba będzie z nim użerać jeszcze.
1
@LuisSuarez09 Taa. Zadłużając państwo na ogromną skalę, dodrukiem pustego pieniądza i zabierając ludziom majątek pod postacią inflacji. Po prostu ekstra.
0
@LuisSuarez09 Bo PiS inaczej wygrał wybory niż populizmem. Tym niestety się dochodzi do władzy. Obiecankami
0
@chosenone Problem w służbie zdrowia nie leży tylko i wyłącznie w braku pieniędzy. Ludzie myślą, że to darmowa służba zdrowia, a tak nie jest. Za darmo dzisiaj nawet w mordę nie dostaniesz.
Problemem jest demografia tego kraju, starzejące się społeczeństwo i zbyt mała ilość personelu na zbyt dużą liczbę ludzi, którzy naiwnie wierzą, że ktoś się nimi zajmie, brnąc w przepaść.
2
Weźcie już z tą kratą. Patrzeć się na to nie da. Najgorsze koszulki ever.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KrystianR Megatron
0
@Kusco15 Ja się już pytam ile Warszawa kosztuje :D
1
@Przemek2323 To było wiadome od początku jak tylko został ujawniony projekt ustawy. A dziwią się dopiero teraz ludzie...
3
@baartekk97 Jak wiele musi się zmienić, by wciąż wszystko pozostało takie samo...
0
@mikael Zastanów się dobrze, bo jeszcze 15 dawek Cię czeka. I już będzie normalnie.
0
Komentarz usunięty
15
Tak wygląda rozmowa na linii Laporta - Umtiti:
0
@Pogba Ciekawe czy w 2023 roku będą o tym pamiętać.
4
Beka z tych wszystkich płaczków za Maxem. Gość jest niebezpieczny czasami, ma gorącą głowę gówniarza i podejmuje debilne decyzje zagrażające sobie i innym. Za tydzień w Abu Zabi ten szaleniec nic nie będzie miał do gadania i Lewis go objedzie bez rąk na kierownicy. Będzie #easy.
6
Haha, boli was wielki Lewis Hamilton?
0
@HighestInTheRoom Akurat najlepsi kierowcy w stawce to byli/są zawsze Lewis, Alonso i Kubica. Potrafili wycisnąć więcej niż można było z samochodów. Popatrzcie jaki dobry teraz Vettel jest.