1

@Hubsao Ruscy to od zawsze podły naród. Szkoda, że nie można zrobić rozbiorów tego kraju...

0

Oby nie przedłużyli umowy na ten wyścig. Dramat jakiś z wyprzedzeniem.

5

To jest k.... niepojete jak ten śmieszny klubik się ślizga. To się nadaje na doktorat albo profesurę - zjawisko pt. fart realu madryt. Powinni się nazywać real fartryt

0

I co, nowy stadion nie wyszedłby taniej? A za jakies 10-15 lat i tak trzeba przeprowadzić remont

0

Benfica przynajmniej strzela na Anfield :d

0

@Barca1992 pamiętajcie wszyscy o tym w najbliższych wyborach

0

@POLAK12345 tez chcę taki finał

0

@osa91 Na tym polega prywatyzacja. Na siatce opłacalnych połączeń.

0

@Freudysta Bo to pier...... PKP trzeba sprywatyzować. Państwowe gówno.

3

@draxidox I bardzo dobrze im tak. Ja osobiście liczę na to co było w USA w 2007 roku, chociaż to mało prawdopodobne. Na wszystko co człowiek pragnie to się oszczędza przez wyrzeczenia i ciężką pracę, a nie sprzedaje przyszłość tanim kredytem. Banda idiotów myśląca tylko chwilą, a nie patrząc na konsekwencje gdy długość kredytu to prawie połowa średniej długości życia. Napompowali rynek nieruchomości do absurdalnych cen za m2 w patodeweloperce to teraz niech cierpią. A teraz będą zgłaszać się do sprawy dla reportera: uuu pani redaktur, my nie wiedzieli i nas oszukali. Dobre sobie, ponosi się konsekwencje swojej głupoty. Pewnie ten komentarz zostanie usunięty ale mam nadzieję, że część ludzi go zobaczy.

0

@tobiasson92 Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Polska importuje węgiel mimo, że na nim leży i mamy bogate złoża?

0

@Michael24 Fajna, bierz jak najbardziej.

0

@sc84 Stąd:


8

Jeezuu ten Dembele to dzban kompletny. Pijak, nierób i pasożyt. Pół roku się trzeba będzie z nim użerać jeszcze.

1

@LuisSuarez09 Taa. Zadłużając państwo na ogromną skalę, dodrukiem pustego pieniądza i zabierając ludziom majątek pod postacią inflacji. Po prostu ekstra.

0

@LuisSuarez09 Bo PiS inaczej wygrał wybory niż populizmem. Tym niestety się dochodzi do władzy. Obiecankami

0

@chosenone Problem w służbie zdrowia nie leży tylko i wyłącznie w braku pieniędzy. Ludzie myślą, że to darmowa służba zdrowia, a tak nie jest. Za darmo dzisiaj nawet w mordę nie dostaniesz.
Problemem jest demografia tego kraju, starzejące się społeczeństwo i zbyt mała ilość personelu na zbyt dużą liczbę ludzi, którzy naiwnie wierzą, że ktoś się nimi zajmie, brnąc w przepaść.

2

Weźcie już z tą kratą. Patrzeć się na to nie da. Najgorsze koszulki ever.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KrystianR Megatron

0

@Kusco15 Ja się już pytam ile Warszawa kosztuje :D

1

@Przemek2323 To było wiadome od początku jak tylko został ujawniony projekt ustawy. A dziwią się dopiero teraz ludzie...

3

@baartekk97 Jak wiele musi się zmienić, by wciąż wszystko pozostało takie samo...

0

@mikael Zastanów się dobrze, bo jeszcze 15 dawek Cię czeka. I już będzie normalnie.

0

Komentarz usunięty

15

Tak wygląda rozmowa na linii Laporta - Umtiti:

0

@Pogba Ciekawe czy w 2023 roku będą o tym pamiętać.

4

Beka z tych wszystkich płaczków za Maxem. Gość jest niebezpieczny czasami, ma gorącą głowę gówniarza i podejmuje debilne decyzje zagrażające sobie i innym. Za tydzień w Abu Zabi ten szaleniec nic nie będzie miał do gadania i Lewis go objedzie bez rąk na kierownicy. Będzie #easy.

6

Haha, boli was wielki Lewis Hamilton?

0

@HighestInTheRoom Akurat najlepsi kierowcy w stawce to byli/są zawsze Lewis, Alonso i Kubica. Potrafili wycisnąć więcej niż można było z samochodów. Popatrzcie jaki dobry teraz Vettel jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?