Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Newcastle jak nie grało w ostatnich 5 sezonach w pucharach to teraz będą w 4-tym koszyku ze współczynnikiem 0.000?
0
Co za pajace w studiu, grupki żuli spod żabki by się lepiej słuchało
0
Lautaro by tego nie strzelił...
0
Real gra już taktyką tysiąca i jednej wrzutki
21
Gramy z Vallaloid, trzeba podarować im 3 punkty, żeby asspanyol spadl
1
Co to za kpina gdzie policja się chowa w tunelu?
0
Niech spadną i nigdy już nie wrócą do La Liga
0
Bez zmian City i bronią się, żeby nie przegrać, cyrk
0
Ręcznik na bramce City. Jak Caballero w Argentynie
0
@AFA90 niestety nie mogą grać , bo jest ta głupia Liga Narodów i zespoły z Europy nie mogą grać z innymi kontynentami. Ale to pewnie każdy tu wie
1
Jeśli Newcastle się dostanie do LM to może być ciekawe okienko transferowe i może trochę szrotu od nas odkupią
0
@ArterkHD na stronie TVP Sport powinna być
0
@AFA90 dziwi mnie tylko czemu w Argentynie schodził wcześniej. Co on nie ma siły na 90 minut?
1
@Emhyr Lautaro Martinez z Curacao też nie strzelił na pustą z metra. Razem tworzą w Interze idealny duet
3
@Kuba_1 no i dobrze. W wieku 39 lat i tak będzie lepszy od 90% piłkarzy na tym mundialu.
1
@ChessInfo Bo, żeby wprowadzić wszystko to trzeba najpierw naprawić bajzel, który jest. I ograniczyć wydatki państwa a nie je ciągle zwiększać.
0
Ale fart mamy teraz
0
Szkoda, że Argentyna nie ma na koszulkach 2 emblematów za wygranie CA i mundialu. Chociaż nie wiem czy można 2 na raz.
5
Taa, jest 50% szans, że wróci. Barcelona chce, Leo nie.
0
Może ktoś podać link na priv do meczu Argentyny?
0
Orientuje się ktoś czy mecz Argentyny dzisiejszej nocy będzie transmitowany gdzieś? Np. viaplay albo TVP Sport?
1
@barcelonaLM musieliby sami siebie karać
0
Widać, że ta kara co dostał Red Bull była "drakońska". Bardzo im zaszkodziła...
2
0,5 sekundy między 1 a 13 miejscem. Oby tak było to będzie piękny sezon
0
@bartas97 zespoły z niższych lig grają zawsze u siebie czy tak wynikło z losowania?
9
Takiego sabotażu to nawet Higuain w Argentynie nie robił...
0
@Encore Dodajmy: mistrzów świata
2
Today I feel... Argentinian
1
@JohnB tak jest jak się posiada monopol na coś. Jeżeli wiesz, że nikt ci nie zagrozi to po co się starać? Ze wszystkim tak jest, czy to FIFA czy polskie PKP czy szpitale. Konkurencja jest potrzebna wszędzie
0
Już zmienili komentarz