Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 a z jakiej paki jest to dodatkowe 5-te miejsce dla kogoś? Jakieś nowe zasady czy co?
0
@AbelKabel rok temu to samo było z włoskimi drużynami
0
@Zoker śmiem twierdzić, że jak Argentyna obroni Copa America to Messi zgarnie ZP. No chyba, że Francja wygra Euro.
19
Trzeba doprowadzić do 10 vs 10
0
@mordini123 czyli mistrzostwo nie daje żadnego rozstawienia w lidze mistrzów? Nic nie daje?
0
Czy tylko u mnie na viaplay jest problem z dźwiękiem w meczu Leverkusen? Czy to wina stacji?
0
Grają jak Argentyna
1
@kuz poziom komentarzy polsatu jest żenujący, dobrze, że od przyszłego sezonu ich nie będzie
1
@Emhyr easy 9 punktów xd
0
Co ten sędzia na koniec karnych? Chciał powtórki?
0
Awansować bez strzału na bramkę to wyczyn
0
Raków by ich ograł xd
1
@Lionel_Messi10 wyjazdówke to ja czekam na taką bardzo ciemna, coś w stylu 2014, 2015-16, ewentualnie 2018. Bo te ostatnie wyjazdowe to jakieś dziwne kolory mają
1
Dobrze, że jest Alvarez w Argentynie, bo Lautaro to taki drugi Higuain
0
@wojtekfcb79 ten i przyszły sezon to już wiadomo. Zmiany mogą być dopiero od 2026.
7
Mamy winnych awarii Facebooka: https://zapodaj.net/plik-pD0AeoNDp0 ;
https://zapodaj.net/plik-bpffL2JrAM
0
@budel17 nudy i tyle. Red Bull odbiera smak życia
0
Na pewno było trudno przejść 1/8 finału LM biorąc pod uwagę, że w ostatnich 2 latach w niej nie graliśmy.. Byłbym zdziwiony gdyby udało się przejść.
1
@Culer9002 dla mnie ta idea wyjścia z 3 miejsca to kpina i tego nie powinno być. To samo będzie z mundialem 2026. Ale wincyj meczów to wincyj pieniędzy
1
@FcPortoFan1999 a ledwo z grupy wyszli
0
@fcbarcafan19 a podzielisz się jaka to grupa do nauki hiszpańskiego?
1
Kojarzy ktoś czy podczas protestu rolników zaczynającego się 9 lutego (piątek) będzie możliwość jakiegoś objazdu? Czy jak się natrafi to stoi się i amen. Pytam akurat o drogę krajową 94.
1
Oby Girona wytrzymała i zagrała w LM w następnym sezonie.
0
@Kamazinho za Bartka chyba
0
Nie wiem po co aż na 10 lat umowę podpisywano. Lepiej trochę krócej
0
Nike raz na parę lat zrobi ładne. Ale te kaszany w kratę lub z paskami w kształcie herbu, dodatkowo z białym logo to dramat. Wzięli by pierwszy lepszy fanowski projekt z neta i byłby znacznie lepszy
2
@Lionel_Messi10 domowe lepsze, fajne wyjazdowe by były ciemniejsze, coś w stylu 2014-2016.
0
Stawiam chatę, że w 1/8 będzie PSG - Barcelona
0
Ja odpalający GTA VI na swoim kompie:
2
Bydło brazylijskie większe niz holenderskie