0

@MesQueUnClub96 a z jakiej paki jest to dodatkowe 5-te miejsce dla kogoś? Jakieś nowe zasady czy co?

0

@AbelKabel rok temu to samo było z włoskimi drużynami

0

@Zoker śmiem twierdzić, że jak Argentyna obroni Copa America to Messi zgarnie ZP. No chyba, że Francja wygra Euro.

19

Trzeba doprowadzić do 10 vs 10

0

@mordini123 czyli mistrzostwo nie daje żadnego rozstawienia w lidze mistrzów? Nic nie daje?

0

Czy tylko u mnie na viaplay jest problem z dźwiękiem w meczu Leverkusen? Czy to wina stacji?

0

Grają jak Argentyna

1

@kuz poziom komentarzy polsatu jest żenujący, dobrze, że od przyszłego sezonu ich nie będzie

1

@Emhyr easy 9 punktów xd

0

Co ten sędzia na koniec karnych? Chciał powtórki?

0

Awansować bez strzału na bramkę to wyczyn

0

Raków by ich ograł xd

1

@Lionel_Messi10 wyjazdówke to ja czekam na taką bardzo ciemna, coś w stylu 2014, 2015-16, ewentualnie 2018. Bo te ostatnie wyjazdowe to jakieś dziwne kolory mają

1

Dobrze, że jest Alvarez w Argentynie, bo Lautaro to taki drugi Higuain

0

@wojtekfcb79 ten i przyszły sezon to już wiadomo. Zmiany mogą być dopiero od 2026.

7

0

@budel17 nudy i tyle. Red Bull odbiera smak życia

0

Na pewno było trudno przejść 1/8 finału LM biorąc pod uwagę, że w ostatnich 2 latach w niej nie graliśmy.. Byłbym zdziwiony gdyby udało się przejść.

1

@Culer9002 dla mnie ta idea wyjścia z 3 miejsca to kpina i tego nie powinno być. To samo będzie z mundialem 2026. Ale wincyj meczów to wincyj pieniędzy

1

@FcPortoFan1999 a ledwo z grupy wyszli

0

@fcbarcafan19 a podzielisz się jaka to grupa do nauki hiszpańskiego?

1

Kojarzy ktoś czy podczas protestu rolników zaczynającego się 9 lutego (piątek) będzie możliwość jakiegoś objazdu? Czy jak się natrafi to stoi się i amen. Pytam akurat o drogę krajową 94.

1

Oby Girona wytrzymała i zagrała w LM w następnym sezonie.

0

@Kamazinho za Bartka chyba

0

Nie wiem po co aż na 10 lat umowę podpisywano. Lepiej trochę krócej

0

Nike raz na parę lat zrobi ładne. Ale te kaszany w kratę lub z paskami w kształcie herbu, dodatkowo z białym logo to dramat. Wzięli by pierwszy lepszy fanowski projekt z neta i byłby znacznie lepszy

2

@Lionel_Messi10 domowe lepsze, fajne wyjazdowe by były ciemniejsze, coś w stylu 2014-2016.

0

Stawiam chatę, że w 1/8 będzie PSG - Barcelona

0

Ja odpalający GTA VI na swoim kompie:

2

Bydło brazylijskie większe niz holenderskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?