Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zodiak_10 obstawiam, że nie zostanie dokończony
0
Ktoś stresci co się odArgentynowalo?
0
To sobie pooglądalem. Poprzedni mecz przerwany przez sanepid. Teraz jakieś zadymy.
1
@SteuerFreiMoney dalej będzie efekt przypowierzchniowy? Czy poza silnikami i brak mgu-h niewiele się zmieni?
0
@Danny Gaucho Bielsa ładnie poukładał Urugwaj. Wcześniej grali totalne dno
0
Argentyna tak słabo zagrała czy Urugwaj taki mocny?
0
Ale te Mercedesy to gówno, i to na takim torze co im leży
2
1 kółko a juz 3 aut nie ma xd
0
@mekston a śmiem twierdzić, że jak Argentyna obroni Copa America (czego im życzę) to zgarnię ZP nr 9.
0
@mekston gdyby nie dyskwalifikacja z Austin to już by go wyprzedził
1
Bardzo ciekawa ta formuła 1. Do 2026 będą nudy na pudy.
0
@kuz niedługo się będzie dało przypilnować. Jeśli chcesz wiedzieć jaki los nam szykują to popatrz na Chiny.
1
Russel na miękkich oponach zamiast jechać szybciej to jedzie wolniej. Ale i tak, to co odwalili obaj kierowcy Merca na starcie to skandaliczne
0
Uważacie, że wina Lewisa czy Russela?
1
Ciekawe czy gdyby Hamilton był przed Russellem to by wywalczył cos więcej
0
Idealnie w okno zmian chyba ten SC się zdarzył
2
Dzisiaj 22 rocznica jak rafon zniszczył WTC. Oto nagranie: https://www.instagram.com/p/CGkUQfEp1KL/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
0
Gdzieś w TV jest mecz Argentyny?
0
Oo wchodzi bramkarz reprezentacji Argentyny
1
@blakkudium jak dojdzie do Leo w Miami to już będzie kozak atak
2
Kiedyś jeździli w deszczu, teraz już mocniej pada i Red flag. Co za fizdy...
0
@Kazragore podobno mają chyba takie tłumaczenia niedługo być. Tylko nie wiem kiedy xd
0
Kiedy te nowe przepisy o spalonym mają wejść (te, że takie nie będą już gwizdane)? W przyszłym sezonie?
1
@PatrychoO jak zejdzie strzał to piłka do wody leci xd
0
A klaksiv dalej swoje gra :D
0
Ten sędzia nie ogarnia
0
Oddychają rękawami
4
Od 2 sezonów się ślizgają te niebieskie śmiecie z Getafe. Mam nadzieję, że w tym spadną.
0
Aris wrzutki jak Real
7
@Ojciec5tkidzieci oszustwo. Nie idź w to.