Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakiś polski bukmacher co w ramach Mundialu oferuje grę bez podatku?
0
@bari_94 są zaskoczeni tak jak co roku zima zaskakuje kierowców
0
Jak do tego doszło nie wiem.
19
Pique powinienem mieć natychmiastowo rozwiązany kontrakt
3
Co oni sił nie mają już w październiku?
0
Zimno na dworze, brrr. Za platformy było cieplej...
1
Oby, dzięki za info. Stawiam dom. #pewniaczek
2
Powinny być challenge w piłce nożnej, tak jak w siatkówce. Bo sędzia może nie sprawdzić czegoś i dalej wałki lecą.
1
@barcelonaLM Widzisz, Polska jest tak bogata, że Katar i Emiraty Arabskie przy nas to ubogi krewny :D
16
@Rl9k1nG Tak jak minęło ponad 10 lat od tymczasowego podniesienia VAT na 3 lata.
0
@PaulinhoPL Tam też to zaczęło trybić po nowym roku dopiero. Z tym, że nie było pół nowej drużyny.
0
@Barca1166 Żul Kurde
3
Ale podnieta. Grają z ostatnią drużyną z tabeli ligi niemieckiej i się cieszą, że prowadzą.
0
Czy jest ktoś nowoczesny, kto może zastąpić tego rupiecia Tebasa? Stare dziady, dupy przyspawane do stołka. Blattera też trzeba było siłą usunąć.
0
Kiedy będą oficjalnie numery pierwszej drużyny?
3
@Ptasior kończą się pieniądze na socjal to już szukają u sąsiadów. Wywieźć socjalistów na taczkach...
1
@DonMatteo901 Może w tym roku uda mu się zdobyć mistrzostwo niewypłakane przez radio i przez debila za derektora wyścigów.
29
Wyliczone ze wzoru Hajty?
0
@wrzutqez Mercedes ma jeszcze dużo do nadrobienia do Ferrari i Red Bulla.
Są za słabi jeszcze na nich
0
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego restart jest z kwalifikacji a nie po kolejności co zdobyli?
1
@Zbyszko z Bogdańca Za rok wygasa mu kontrakt to może wróci.
1
@HighestInTheRoom dzięki największemu wałowi w historii F1
3
Dobra ta Aldonka w studiu. Ładna laska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Verstappen znowu płacze przez radio
0
@BartqRKO Dla mnie to jest niepojęte jak Mercedes może tego nie ogarniać. Tam debile siedzą w zespole czy co? Chyba wiedzą co zbudowali to powinni ogarnąć co jest problemem. Może mi to ktoś wytłumaczyć dlaczego redbull sobie poradził z tym a oni nie mogą?
0
Szkoda, że nie maxowi walnął ten silnik
2
Te głowy skaczą tym kierowcom jak w tych lalkach. Dramat
0
Przecież jak te Mercedesy skaczą to jest tragedia
4
Bożeszz ten Mercedes jest gorszy niż Barca Koemana...
1
@Tomix_83 W Polsce dzięki tym baranom robimy wszystko by to powtórzyć.