0

Jest jakiś polski bukmacher co w ramach Mundialu oferuje grę bez podatku?

0

@bari_94 są zaskoczeni tak jak co roku zima zaskakuje kierowców

0

Jak do tego doszło nie wiem.

19

Pique powinienem mieć natychmiastowo rozwiązany kontrakt

3

Co oni sił nie mają już w październiku?

0

Zimno na dworze, brrr. Za platformy było cieplej...

1

Oby, dzięki za info. Stawiam dom. #pewniaczek

2

Powinny być challenge w piłce nożnej, tak jak w siatkówce. Bo sędzia może nie sprawdzić czegoś i dalej wałki lecą.

1

@barcelonaLM Widzisz, Polska jest tak bogata, że Katar i Emiraty Arabskie przy nas to ubogi krewny :D

16

@Rl9k1nG Tak jak minęło ponad 10 lat od tymczasowego podniesienia VAT na 3 lata.

0

@PaulinhoPL Tam też to zaczęło trybić po nowym roku dopiero. Z tym, że nie było pół nowej drużyny.

0

@Barca1166 Żul Kurde

3

Ale podnieta. Grają z ostatnią drużyną z tabeli ligi niemieckiej i się cieszą, że prowadzą.

0

Czy jest ktoś nowoczesny, kto może zastąpić tego rupiecia Tebasa? Stare dziady, dupy przyspawane do stołka. Blattera też trzeba było siłą usunąć.

0

Kiedy będą oficjalnie numery pierwszej drużyny?

3

@Ptasior kończą się pieniądze na socjal to już szukają u sąsiadów. Wywieźć socjalistów na taczkach...

1

@DonMatteo901 Może w tym roku uda mu się zdobyć mistrzostwo niewypłakane przez radio i przez debila za derektora wyścigów.

29

Wyliczone ze wzoru Hajty?

0

@wrzutqez Mercedes ma jeszcze dużo do nadrobienia do Ferrari i Red Bulla.
Są za słabi jeszcze na nich

0

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego restart jest z kwalifikacji a nie po kolejności co zdobyli?

1

@Zbyszko z Bogdańca Za rok wygasa mu kontrakt to może wróci.

1

@HighestInTheRoom dzięki największemu wałowi w historii F1

3

Dobra ta Aldonka w studiu. Ładna laska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Verstappen znowu płacze przez radio

0

@BartqRKO Dla mnie to jest niepojęte jak Mercedes może tego nie ogarniać. Tam debile siedzą w zespole czy co? Chyba wiedzą co zbudowali to powinni ogarnąć co jest problemem. Może mi to ktoś wytłumaczyć dlaczego redbull sobie poradził z tym a oni nie mogą?

0

Szkoda, że nie maxowi walnął ten silnik

2

Te głowy skaczą tym kierowcom jak w tych lalkach. Dramat

0

Przecież jak te Mercedesy skaczą to jest tragedia

4

Bożeszz ten Mercedes jest gorszy niż Barca Koemana...

1

@Tomix_83 W Polsce dzięki tym baranom robimy wszystko by to powtórzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?