1

Był już kalendarz na marzec? Jeśli tak, prośba o linki. Z góry dzięki :)

0

Dziękuję Ci dobry człowieku :D

0

Podeśle ktoś link do kalendarza autorstwa Kamiqx'a? Nie mogę odkopać w La Ramblii.

0

Podeśle ktoś w odpowiedzi w komentarzu link do kalendarzy autorstwa Kamiqx'a? Nie mogę odkopać w La Ramblii

1

Gdzieś już jest tabelka z procentowymi szansami na jakie drużyny każdy może trafić?

2

Ten z 10 to jakiś młody talent co wchodzi ;d?

0

Nie oglądałem pierwszej połowy i wynik mnie zaskoczył mocno. Może mi ktoś powiedzieć co się odwaliło w 1 połowie?

0

Prawie spieprzyliście nam niedzielę...

0

Ma ktoś skrót wczorajszego El Clasico z polskim komentarzem?

0

Dawaj jakieś foty z meczu :D

2

Hał łos spejn?

0

Ja mam. Lenovo P2 od roku. Polecam gorąco ten model. Wszystko działa płynnie, jestem więcej niż zadowolony z niego.

0

Oglądał ktoś może mecz Argentyny wczoraj? Jak grają, jest jakiś postęp?

0

Crvena Zvezda zapłaciła rachunek

5

Nowa koszulka Barcy: https://www.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.10150107462566237/10155580353451237/?type=3&theater

Koszulki reprezentacji Chorwacji: https://tinyurl.com/y8yzce9d

To chyba jakiś żart. Czy naprawdę jeden z największych producentów odzieży na świecie nie może wymyślić czegoś lepszego? To już powinni zrobić konkurs dla internautów. Byłyby 1000 razy lepsze pomysły.

8

Pique hat-trick :D

0

Atmosfera jak na meczu ligowym z beniaminkiem, a nie jak na LM.

1

Na mecze Barcy polecam pub "Drukarnia" przy ulicy Kazimierza Wielkiego 39 :)

3

Chyba niektórym trochę sufit na łeb się spadł. Przypominam zdobyliśmy dublet, przegraliśmy tylko 1 (!) mecz w lidze, a na LM zaważyło zlekceważenie rewanżowego meczu. Liczą się wyniki. Dla mnie możemy zgarnąć tryplet grając tak jak w zeszłym sezonie. Stylu nie schowa się do gabloty z pucharami.
Ale i tak będą ludzie narzekać...

0

Droga La Ramblo,

kupował ktoś kiedyś z tego sklepu (link poniżej)? Interesuje mnie taka koszulka:
https://sporttiw.pl/product-pol-864-Koszulka-Pilkarska-Nike-FC-Barcelona-Pre-Match-518614-720.html

Będę wdzięczny za każdą opinię.

1

Droga La Ramblo,

czy wie ktoś w jakim sklepie internetowym można zakupić takie koszulki (jak z tego artykułu):
https://www.fcbarca.com/84226-portal-esvaphane-publikuje-zdjecia-koszulek-przedmeczowych-fc-barcelony-na-sezon-2018-19.html

??

0

Maserati Ghibili III, silnik V6 3.0 Twin Turbo 410 KM.

0

Prawda jest taka, że dopóki Messi gra (przynajmniej w Europie) to zawsze będzie w najgorszym razie na 2 miejscu podium ZP.

1

Wie ktoś czy jest jakaś platforma gdzie można wykupić pakiet, aby oglądać mecze (LM, La Liga, Premier Leauge itp.)? Albo czy może Netflix coś takiego ma wprowadzić (bo gdzieś czytałem o tym artykuł)?

0

Nie było i nikogo nie będzie już kogoś takiego jak Messi. Cieszmy się, że dane nam jest oglądać tego geniusza w akcji.

0

Rzut wolny powinien być. Faul był przed polem karnym. Ale drukarnia niczym w La Liga. Po co korzystać z VAR.

0

Own goal 7 bramka. Cóż za forma na tym turnieju :d

1

To jak to możliwe, że Sampaoli Chile pięknie poukładał, że wygrał 2x CA pod rząd a tutaj gdzie ma całą plejadę gwiazd - nie umie nic zrobić. Problem chyba leży jednak gdzie indziej, głębiej. Trzeba zrobić wg mnie porządki w federacji najpierw. Ale jak jest naprawdę to wiedzą tylko oni.

0

Po cholerę jest ten VAR jak go właśnie w takich sytuacjach nie używają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?