Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Był już kalendarz na marzec? Jeśli tak, prośba o linki. Z góry dzięki :)
0
Dziękuję Ci dobry człowieku :D
0
Podeśle ktoś link do kalendarza autorstwa Kamiqx'a? Nie mogę odkopać w La Ramblii.
0
Podeśle ktoś w odpowiedzi w komentarzu link do kalendarzy autorstwa Kamiqx'a? Nie mogę odkopać w La Ramblii
1
Gdzieś już jest tabelka z procentowymi szansami na jakie drużyny każdy może trafić?
2
Ten z 10 to jakiś młody talent co wchodzi ;d?
0
Nie oglądałem pierwszej połowy i wynik mnie zaskoczył mocno. Może mi ktoś powiedzieć co się odwaliło w 1 połowie?
0
To:
https://www.fangol.pl/view/260701/gabriel-jesus-strzela?ekst
0
Prawie spieprzyliście nam niedzielę...
0
Ma ktoś skrót wczorajszego El Clasico z polskim komentarzem?
0
Dawaj jakieś foty z meczu :D
2
Hał łos spejn?
0
Ja mam. Lenovo P2 od roku. Polecam gorąco ten model. Wszystko działa płynnie, jestem więcej niż zadowolony z niego.
0
Oglądał ktoś może mecz Argentyny wczoraj? Jak grają, jest jakiś postęp?
0
Crvena Zvezda zapłaciła rachunek
5
Nowa koszulka Barcy: https://www.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.10150107462566237/10155580353451237/?type=3&theater
Koszulki reprezentacji Chorwacji: https://tinyurl.com/y8yzce9d
To chyba jakiś żart. Czy naprawdę jeden z największych producentów odzieży na świecie nie może wymyślić czegoś lepszego? To już powinni zrobić konkurs dla internautów. Byłyby 1000 razy lepsze pomysły.
8
Pique hat-trick :D
0
Atmosfera jak na meczu ligowym z beniaminkiem, a nie jak na LM.
1
Na mecze Barcy polecam pub "Drukarnia" przy ulicy Kazimierza Wielkiego 39 :)
3
Chyba niektórym trochę sufit na łeb się spadł. Przypominam zdobyliśmy dublet, przegraliśmy tylko 1 (!) mecz w lidze, a na LM zaważyło zlekceważenie rewanżowego meczu. Liczą się wyniki. Dla mnie możemy zgarnąć tryplet grając tak jak w zeszłym sezonie. Stylu nie schowa się do gabloty z pucharami.
Ale i tak będą ludzie narzekać...
0
Droga La Ramblo,
kupował ktoś kiedyś z tego sklepu (link poniżej)? Interesuje mnie taka koszulka:
https://sporttiw.pl/product-pol-864-Koszulka-Pilkarska-Nike-FC-Barcelona-Pre-Match-518614-720.html
Będę wdzięczny za każdą opinię.
1
Droga La Ramblo,
czy wie ktoś w jakim sklepie internetowym można zakupić takie koszulki (jak z tego artykułu):
https://www.fcbarca.com/84226-portal-esvaphane-publikuje-zdjecia-koszulek-przedmeczowych-fc-barcelony-na-sezon-2018-19.html
??
0
Maserati Ghibili III, silnik V6 3.0 Twin Turbo 410 KM.
0
Prawda jest taka, że dopóki Messi gra (przynajmniej w Europie) to zawsze będzie w najgorszym razie na 2 miejscu podium ZP.
1
Wie ktoś czy jest jakaś platforma gdzie można wykupić pakiet, aby oglądać mecze (LM, La Liga, Premier Leauge itp.)? Albo czy może Netflix coś takiego ma wprowadzić (bo gdzieś czytałem o tym artykuł)?
0
Nie było i nikogo nie będzie już kogoś takiego jak Messi. Cieszmy się, że dane nam jest oglądać tego geniusza w akcji.
0
Rzut wolny powinien być. Faul był przed polem karnym. Ale drukarnia niczym w La Liga. Po co korzystać z VAR.
0
Own goal 7 bramka. Cóż za forma na tym turnieju :d
1
To jak to możliwe, że Sampaoli Chile pięknie poukładał, że wygrał 2x CA pod rząd a tutaj gdzie ma całą plejadę gwiazd - nie umie nic zrobić. Problem chyba leży jednak gdzie indziej, głębiej. Trzeba zrobić wg mnie porządki w federacji najpierw. Ale jak jest naprawdę to wiedzą tylko oni.
0
Po cholerę jest ten VAR jak go właśnie w takich sytuacjach nie używają.