Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Będzie jakiś kalendarz na czerwiec? Np. zwiazany z mundialem? Najlepiej od KamQiX
0
Jak tam sprawa z kalendarzem na maj:D?
3
Taka powinna być obsada sędziowska w La Liga :D
https://www.facebook.com/FlashScorePL/photos/a.215464678500059.54114.214812838565243/1831287010251143/?type=3&theater
3
Ulreich von Ręcznik
0
Niestety z racji finału CdR z Sevillą przełożyli nam mecz z Villarrealem. I przed Grand Derbi musimy mieć co najmniej 12 pkt przewagi.
0
Aż szkoda, że mecz z Villarreal nam przełożyli. Tak by była duża szansa na szpaler w GD. Mam nadzieję, że tego doczekam. Coś pięknego byłoby zobaczyć coś takiego.
0
Ktoś wie gdzie można kupić takie bluzy jak Rakitic ma na zdjęciu? Zajebiste są.
0
Ja ogladam na stronie TVP 1. Polecam
0
Ciepły jak grzejnik w grudniu.
1
Ma ktoś film z przedmeczowego pożegnania Mascherano?
27
Gomes myślę, że bardzo dobry występ ;d
112
Ciekawostka: Real bez trypletu 115 sezon z rzędu :D
1
Cyrograf wygasł.
19
Cuda na święta. Sędziowie uznali gola na 0:3 mimo, że piłka nie dotknęła siatki ;d
1
Zostają jeszcze przeklęte (w lidze) Anoeta oraz trening na Bernabeu
1
Dobry żart na wieczór. Uśmiałem się.
0
33% szans, że trafimy na Chelsea w losowaniu. Kwestia wychodzenia z pierwszego miejsca może być sporna, patrząc na ten i poprzedni sezon.
1
I tak Real wyjdzie z 2-go i trafi na Besitkas
0
To już mamy mistrza. Dobrze, teraz można się skupić na Lidze Mistrzów i Pucharze Króla.
2
Takie same przerwy są jak się robi gównoburza np o to czy był karny albo czy piłka przekroczyła linię bramkową. A teraz zamiast się kłócić i biegać do arbitra to będzie można sprawdzić kto ma rację.
0
Wg mnie niepotrzebnie próbują grać 3 obrońców. 4-3-3 jest chyba dla Argentyny najbardziej optymalne.
0
Znacie jakiś kanał na yt gdzie są skróty meczów w dobrej jakości? Był do niedawna football spotlight ale zbanowali.
0
Nie porównuję. Jedynie wspomniałem o wielkości pomnika. ;d
11
Messiemu to powinni postawić pomnik w Argentynie, co najmniej takiej wielkości jak Chrystus w Rio de Janeiro.
6
Vamos Argentina!!!!!!!!
2
Czy jak posiada się konto na elevensports.pl to można oglądać mecze za darmo online?
1
Jakby wotum nieufnosci przeszło to obecny prezydent przeciwko, któremu jest wotum (czyli Bartek) ma prawo startować w następnych wyborach?
0
A remont naszego będzie kosztował 400 mln euro. Czegoś nie ogarniam.
7
Na takiej ławce bym posiedział ;d
https://www.facebook.com/LigamistrzowCom/photos/a.656607494388465.1073741827.115161501866403/1452839394765267/?type=3&theater
0
Tylko o ile referendum ws. nieufności pewnie przejdzie o tyle do odwołania potrzeba min. 10% na zgromadzeniu i 66,7% (2/3 głosów) przeciwko Bartomeu. A to może nie być takie łatwe już (chociaż mam nadzieję, że socios wykażą się rozsądkiem i go odwołają).