3

Będzie jakiś kalendarz na czerwiec? Np. zwiazany z mundialem? Najlepiej od KamQiX

0

Jak tam sprawa z kalendarzem na maj:D?

3

Ulreich von Ręcznik

0

Niestety z racji finału CdR z Sevillą przełożyli nam mecz z Villarrealem. I przed Grand Derbi musimy mieć co najmniej 12 pkt przewagi.

0

Aż szkoda, że mecz z Villarreal nam przełożyli. Tak by była duża szansa na szpaler w GD. Mam nadzieję, że tego doczekam. Coś pięknego byłoby zobaczyć coś takiego.

0

Ktoś wie gdzie można kupić takie bluzy jak Rakitic ma na zdjęciu? Zajebiste są.

0

Ja ogladam na stronie TVP 1. Polecam

0

Ciepły jak grzejnik w grudniu.

1

Ma ktoś film z przedmeczowego pożegnania Mascherano?

27

Gomes myślę, że bardzo dobry występ ;d

112

Ciekawostka: Real bez trypletu 115 sezon z rzędu :D

1

Cyrograf wygasł.

19

Cuda na święta. Sędziowie uznali gola na 0:3 mimo, że piłka nie dotknęła siatki ;d

1

Zostają jeszcze przeklęte (w lidze) Anoeta oraz trening na Bernabeu

1

Dobry żart na wieczór. Uśmiałem się.

0

33% szans, że trafimy na Chelsea w losowaniu. Kwestia wychodzenia z pierwszego miejsca może być sporna, patrząc na ten i poprzedni sezon.

1

I tak Real wyjdzie z 2-go i trafi na Besitkas

0

To już mamy mistrza. Dobrze, teraz można się skupić na Lidze Mistrzów i Pucharze Króla.

2

Takie same przerwy są jak się robi gównoburza np o to czy był karny albo czy piłka przekroczyła linię bramkową. A teraz zamiast się kłócić i biegać do arbitra to będzie można sprawdzić kto ma rację.

0

Wg mnie niepotrzebnie próbują grać 3 obrońców. 4-3-3 jest chyba dla Argentyny najbardziej optymalne.

0

Znacie jakiś kanał na yt gdzie są skróty meczów w dobrej jakości? Był do niedawna football spotlight ale zbanowali.

0

Nie porównuję. Jedynie wspomniałem o wielkości pomnika. ;d

11

Messiemu to powinni postawić pomnik w Argentynie, co najmniej takiej wielkości jak Chrystus w Rio de Janeiro.

6

Vamos Argentina!!!!!!!!

2

Czy jak posiada się konto na elevensports.pl to można oglądać mecze za darmo online?

1

Jakby wotum nieufnosci przeszło to obecny prezydent przeciwko, któremu jest wotum (czyli Bartek) ma prawo startować w następnych wyborach?

0

A remont naszego będzie kosztował 400 mln euro. Czegoś nie ogarniam.

0

Tylko o ile referendum ws. nieufności pewnie przejdzie o tyle do odwołania potrzeba min. 10% na zgromadzeniu i 66,7% (2/3 głosów) przeciwko Bartomeu. A to może nie być takie łatwe już (chociaż mam nadzieję, że socios wykażą się rozsądkiem i go odwołają).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?