0

Gramy bardzo dobrze ale skuteczność poraża.

17

Ja bym jednak bez bramkarza nie próbował grać, bo może być ciężko.

0

Jedyne co mnie martwi w GD to to, że gramy na Camp Nou. Ostatnio jakoś gorzej nam idzie u siebie. Lepszy byłby jednak trening na Bernabeu.

0

Ile razy już była zamykana ta sprawa i wznawiana na nowo? Przecież to jakaś paranoja.

1

Orientuje się ktoś jakie są aktualne kursy na Zlotą Pilkę?

2

To jest sędziowanie w Hiszpanii, tego nie ogarniesz.

1

Notatnik padł :D

0

To jakis kryminał co my gramy teraz.

0

City prowadzi po 2 strzałach celnych....

0

Jaki polecacie smartfon do 1000 zł?

1

Mógłbyś zrobić też rozdzielczość 1366x768?

4

Ronaldo w LM nie istniał w ważnych meczach. O ME już nie wspomnę. Ale jasne, dla ludzi ważniejsze jest to, że wygrał. Nieważne że sam nie pokazał nic wielkiego. I właśnie tym się kierują ludzie. Dlatego ta nagroda nie jest obiektywnie wybierana.

0

Co za mecz
15 znaków

0

Raczej pokaz dla dorosłych. Ten mecz powinien mieć czerwone kółeczko w rogu telewizora :D

1

Kusi mnie, żeby postawić w meczu Real - Legia over 6,5. Co myślicie?

0

Kpina już jest z tymi Azjatami. Kto jest ważniejszy, my czy oni? Jakoś jak jest np. Copa America to nie ma wcześniej meczów, żeby pasowały Europie (o Azji nie piszę, bo tam nie ma nic ciekawego dla nas). El Clasico powinno być o 20 najwczesniej.

6

Oby to ostatni rok umowy z Katarem. Mało meczów nasi mają to jeszcze tam mają jechać.

2

Paranormalne zjawisko to jest szczęście Realu Madryt w ostatnich latach. Tego się nie da wytłumaczyć.

2

Bilet na muzeum Camp Nou kosztuje 23 euro. Jest chyba ważny przez pół roku z tego co pamiętam ale najlepiej kupić i wejść do muzeum. Niezapomniane przeżycie.

3

Zobaczymy, może BVB powalczy z Realem o pierwsze miejsce. Ale jak biali wyjdą z drugiego to pewnie trafią na Monaco, Leicester lub Napoli. Czyli potęga.

2

Żałuje jednak, że Barca nie trafiła na Legię. Można by było się wybrać na Camp Nou za stosunkowo niską cenę i na dodatek delektować się strzelaniną MSN. Pewnie każdy miałby po hat-tricku jak nic.

0

Nic Messiemu chyba nie da ten wczorajszy hat-trick. Ronaldo jak sobie nastrzela Legii to aż strach pomyśleć. Real pewnie wyrówna nasz wynik albo wbije dwucyfrówkę Legii.

0

Też dałem na remis. To jeszcze PSV nie strzeliło karnego w 45+1. Masakra.

5

Plus losowania jest taki, że nie trafimy na City w 1/8 finału ;D

2

My to chyba musielibysmy zagrac w Lidze Europy, zeby nie trafiac co roku na te same druzyny.

12

Dziwne, ze Real nie zaczyna tego losowania od polfinalu.

0

Brawo Legia. A myslalem, ze nie dozyje tego momentu. To teraz jeszcze tylko oficjalnie potwierdzic, ze Legia nie wystawila nieuprawnionego zawodnika i mozna swietowac awans do LM.

0

Sedziowanie jak w Hiszpanii

1

Omg teraz to naprawde beda drzec o awans. To bedzie cud jak oni to dociagna.

0

Obrona w formie Legii jest dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?