18

Plus jest taki, że na pewno nie trafimy na City w 1/8 :D

2

City jak na tą chwilę wychodzi z drugiego miejsca. No to znamy przeciwnika w 1/8 finału. Dawno z nimi nie graliśmy przecież.

7

Ja mam nadzieję, że Benitez przedłuży kontrakt :D

1

Ktoś wie co się dzieję z naszym D10S? Jak postępy w leczeniu kontuzji i czy ma szanse zagrać w GD?

0

Wart Luis był każdego wydanego euro. Prawdziwa dziewiątka.

0

Mięsień płaszczykowaty, świetnie. Oby nie na długo. Żadnego tournée przed następnym sezonem.

2

Jak myślicie, jaką sumę pieniędzy należy ze sobą wziąć do Barcelony na 5 dniowy wyjazd aby spokojnie starczyło?

0

Dzieki wielkie za opinię. A myślicie że starczy tak ze 150 euro na te parę dni?

0

Drodzy Culés,



wybieram się na sylwestra do Barcelony (29.12-05.01) i jako, że będzie to mój pierwszy taki wyjazd to mam to Was parę pytań: ile pieniędzy należy ze sobą wziąć, co warto zwiedzić a co omijać szerokim łukiem?

Będę wdzięczny za każdą opinię. Z góry dzięki!

0

Ja jadę na sylwestra.

0

Ja się chyba własnie wybieram.

0

Zmienią prawo po prostu i tyle.

1

Dokładnie, bo całość wyników pokazuje tylko jak Polacy są upośledzeni (głównie starsza część naszego narodu). Co 4/5 lat to samo: PiS mnie wkurza, nie umieją rządzić, jest źle. Głosuję na PO. PO 4/5 latach to samo tylko, że na odwrót. Paranoja, której sami nie widzą.

1

Wybiera się ktoś z Was do Barcelony na mecz z Betisem i jednocześnie na sylwestra organizowanego przez FCBP.pl?

0

Szkoda, że Bravo nie broni w LM. Z BATE znowu będą nerwy.

2

Co jak co ale cieszmy się, że Ney ma taką formę, zwłaszcza teraz jak nie ma Messiasza.

0

Co jak co ale szacun dla Rayo za taką grę. Mecz jest dzięki temu mega ciekawy. Szkoda, że więcej drużyn nie ma takiej filozofii.

0

Brawo Rakitic, po co podać obok jak można na hama strzelać.

0

Pique mógłby już wrócić do Barcelony. Po co ma siedzieć tam skoro mają awans?

1

Już zaczyna się ogłaszanie kryzysu. Do stycznia liczy się punktowanie, nieważne w jakim stylu. Dopóki jesteśmy w czołówce ligi jest dobrze. Patrzcie lepiej gdzie jest mistrz Anglii. To jest kryzys.

7

Każdy jest dobry w tym co robi. CR11 w karnych, a Messi w zjechaniu pół boiska i strzeleniu gola. Taka prawda.

0

Messi out. Bez dwóch zdań.

0

Pomyśleć, że gdyby wszedł minutę później być może do niczego by nie doszło. Zimą trzeba kogoś kupić, nawet i Pogbę. Tylko jak tu dotrwać do zimy...

0

Ter Stegen powinien mieć zakaz wychodzenia poza pole bramkowe.

7

Szkoda, że gramy w domowych, strasznie zlewają się te stroje.

0

Trzeba bezwględnie zatrzymac Pedro. Jedyny wartosciowy zmiennik w ataku.

40

Perełka z fioletowej po meczu z City:
"Ronaldo zdobył dzisiaj kolejną nagrodę indywidualną,myslę,ze jest teraz zdecydowanie blizej ZP niz Messi."

Hahahahahahaha pozdro z podłogi :D

0

Mi tam wystarczyłoby obronienie tylko albo aż LM i La Liga.

0

My to mamy farta w tym losowaniu. Ale jeśli Legia ugra coś w tym roku w LE i za rok zdobędzie mistrzostwo Polski to przynajmniej będzie rozstawiona w 3 rundzie eliminacji. Zawsze to jakiś krok naprzód.

2

Żal mi Messiego. Naprawdę bardzo mi go żal. Chyba trzeba go sklonować, żeby ta Argentyna w końcu coś wygrała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?