Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Plus jest taki, że na pewno nie trafimy na City w 1/8 :D
2
City jak na tą chwilę wychodzi z drugiego miejsca. No to znamy przeciwnika w 1/8 finału. Dawno z nimi nie graliśmy przecież.
7
Ja mam nadzieję, że Benitez przedłuży kontrakt :D
1
Ktoś wie co się dzieję z naszym D10S? Jak postępy w leczeniu kontuzji i czy ma szanse zagrać w GD?
0
Wart Luis był każdego wydanego euro. Prawdziwa dziewiątka.
0
Mięsień płaszczykowaty, świetnie. Oby nie na długo. Żadnego tournée przed następnym sezonem.
2
Jak myślicie, jaką sumę pieniędzy należy ze sobą wziąć do Barcelony na 5 dniowy wyjazd aby spokojnie starczyło?
0
Dzieki wielkie za opinię. A myślicie że starczy tak ze 150 euro na te parę dni?
0
Drodzy Culés,
wybieram się na sylwestra do Barcelony (29.12-05.01) i jako, że będzie to mój pierwszy taki wyjazd to mam to Was parę pytań: ile pieniędzy należy ze sobą wziąć, co warto zwiedzić a co omijać szerokim łukiem?
Będę wdzięczny za każdą opinię. Z góry dzięki!
0
Ja jadę na sylwestra.
0
Ja się chyba własnie wybieram.
0
Zmienią prawo po prostu i tyle.
1
Dokładnie, bo całość wyników pokazuje tylko jak Polacy są upośledzeni (głównie starsza część naszego narodu). Co 4/5 lat to samo: PiS mnie wkurza, nie umieją rządzić, jest źle. Głosuję na PO. PO 4/5 latach to samo tylko, że na odwrót. Paranoja, której sami nie widzą.
1
Wybiera się ktoś z Was do Barcelony na mecz z Betisem i jednocześnie na sylwestra organizowanego przez FCBP.pl?
0
Szkoda, że Bravo nie broni w LM. Z BATE znowu będą nerwy.
2
Co jak co ale cieszmy się, że Ney ma taką formę, zwłaszcza teraz jak nie ma Messiasza.
0
Co jak co ale szacun dla Rayo za taką grę. Mecz jest dzięki temu mega ciekawy. Szkoda, że więcej drużyn nie ma takiej filozofii.
0
Brawo Rakitic, po co podać obok jak można na hama strzelać.
0
Pique mógłby już wrócić do Barcelony. Po co ma siedzieć tam skoro mają awans?
1
Już zaczyna się ogłaszanie kryzysu. Do stycznia liczy się punktowanie, nieważne w jakim stylu. Dopóki jesteśmy w czołówce ligi jest dobrze. Patrzcie lepiej gdzie jest mistrz Anglii. To jest kryzys.
7
Każdy jest dobry w tym co robi. CR11 w karnych, a Messi w zjechaniu pół boiska i strzeleniu gola. Taka prawda.
0
Messi out. Bez dwóch zdań.
0
Pomyśleć, że gdyby wszedł minutę później być może do niczego by nie doszło. Zimą trzeba kogoś kupić, nawet i Pogbę. Tylko jak tu dotrwać do zimy...
0
Ter Stegen powinien mieć zakaz wychodzenia poza pole bramkowe.
7
Szkoda, że gramy w domowych, strasznie zlewają się te stroje.
0
Trzeba bezwględnie zatrzymac Pedro. Jedyny wartosciowy zmiennik w ataku.
40
Perełka z fioletowej po meczu z City:
"Ronaldo zdobył dzisiaj kolejną nagrodę indywidualną,myslę,ze jest teraz zdecydowanie blizej ZP niz Messi."
Hahahahahahaha pozdro z podłogi :D
0
Mi tam wystarczyłoby obronienie tylko albo aż LM i La Liga.
0
My to mamy farta w tym losowaniu. Ale jeśli Legia ugra coś w tym roku w LE i za rok zdobędzie mistrzostwo Polski to przynajmniej będzie rozstawiona w 3 rundzie eliminacji. Zawsze to jakiś krok naprzód.
2
Żal mi Messiego. Naprawdę bardzo mi go żal. Chyba trzeba go sklonować, żeby ta Argentyna w końcu coś wygrała.