Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezbędna lekcja z tego meczu to taka, że należy jak najszybciej wprowadzić powtóki wideo. Kto wie jak potoczyłby się mecz gdyby lob Moraty został uznany.
2
Losowanie LM właśnie w tej chwili jest przygotowywane. Nie ma co się łudzić, że będzie inaczej.
Otóż Bayern, Barca, Real na pewno na siebie nie trafią ze względu na to, że w półfinałach muszą być medialne drużyny.
Pozostają Atletico, PSG, City, Wolfsburg i Benfica.
Taka ciekawostka: w ostatnich 6 latach jak były 3 druzyny z 1 kraju w 1/4 finału to tylko raz nie grali ze sobą - w sezonie 2012/13 (3 druzyny były w 3 różnych parach). W pozostałych przypadkach zawsze był dwumecz drużyn z 1 kraju. To każe sugerować, że Atleti zagra z nami lub Realem (myśle, że to będą Królewscy, bo ostatnio jest tendencja do powtarzania dwumeczów co roku na tym samym etapie no i będzie okazja do rewanżu dla Rojiblancos).
Myslę, że 4-tym zespołem, który UEFA będzie chciała by awansował było PSG. Wtedy piękne 1/2 finału by się zapowiadały (oczywiscie o ile faworyci nie zawiodą).
Idąc tym tokiem pary mogą wyglądać tak:
Barca - City (bo oczywiscie "dawno" z nimi nie graliśmy)
Real - Atletico
Bayern - Benfica (kolejny ogórek jak rok temu Porto)
PSG - Wolfsburg
Tak obstawiam ja, jest to tylko moja opinia. Jeśli się (znacznie) pomylę to chyba zacznę wierzyć, że losowanie jest uczciwe.
8
Dla prestiżu LM dobrze, że AtM przeszło. Z naszego punktu widzenia jeden faworyt przeszedł niestety dalej.
0
Po prostu nie chcą kończyć meczu po kilkunastu minutach. Jeszcze pykną parę goli.
0
Mam nadzieję, że poświęcą cały trening kiedyś na te 11-tki, bo to jakaś parodia jest.
0
Paco Jemezowi kończy się kontrakt po tym sezonie. Jeśli odejdzie to fajnie by było gdyby pracował w jakimś lepszym klubie z budżetem, który dałby mu trochę czasu. Mógłby stworzyć naprawdę ciekawą ekipę.
146
Ehh i znowu Real dołącza się do wyścigu o jakiegoś zawodnika. Kolejnego jak zwykle. Dobrze, że Real nie ma w zwyczaju dołączać się do wyścigu o trofea :D
0
Spróbujcie wejść na realmadrid.pl. Oh wait.... nie da się :D
0
Jeśli chodzi o miejsca do zwiedzania to tak jak piszą inni powyżej. A jeśli chodzi o jedzenie to mogę Ci polecić taki lokal "jedz ile chcesz" ("all you can eat). Znajduje się on po prawej stronie od głównego wejścia do La Sagrada Familia. Płacisz 10,45 euro i jesz i pijesz (oczywiscie pepsi, nestea etc. Jest też możliwość zamówienia piwa ale to tylko jedna szklanka) ile chcesz, od sałatek, przez główne danie aż do deseru i kawy. Mam nadzieję, że pomogłem. Miłego pobytu.
0
Ten Javi Varas ma patent jakiś na dobre bronienie przeciwko nam,
2
Mam nadzieję, że Arsenal, który też lubi mieć piłkę nie będzie nas tak jeździł bo on ma lepszej klasy piłkarzy, którzy mogą wykorzystywać takie sytuacje.
0
To w 1/4 Benfica (na tą chwilę) lub Wolfsburg i witamy RM w półfinale...
0
Dobra teraz rudy niech nie idzie do ataku i utrzymamy prowadzenie.
0
Geniusz i 1:2 !!!!!!!!
2
No to sie pocieszyliśmy. Oczywiście Mathieu zawalił
17
Halo, policja? Chciałbym zgłosić gwałt na Camp Nou :D
0
CO to było? Tak można wgl karne wykonywac?
0
Tak z ciekawości zapytam, jaką kwotę postawiłeś na to wszystko, że masz do zgarnięcia 2,5 koła?
0
Wg mnie warto by było przegrać jakoś niedługo, żeby nie pompować balonika. Ale najlepsza okazja była dzisiaj. Zobaczymy jak długo to pociągną.
0
Haha jaka pompa z sędziego. Ukryty 12-ty zawodnik :D
0
Mógł mu nogę połamać. Idiota.
0
Co nasza obrona odwala za cyrki to nie mam pytań.
0
Dobrze,ze stroje prawie w ogóle się nie zlewają. Kto odpowiada za to?
1
Oto moja reakcja na wieść o banie dla Realu :
2
Hahaha Real dostał bana na 2 okienka ;D. A z nas się śmiali.
4
Złota piłka wróciła to prawowitego właściciela.
0
Serio chcecie Piasta na mistrza? Przecież oni mają tak słaby współczynnik, że chyba nawet w 2 rundzie nie będą rozstawieni. I znowu będzie jakiś no-name team mistrzem i śmiech na sali w Europie.
0
Najlepsze w tym trofeum jest to, że później można nosić to piękne logo na koszulce. Mam nadzieję, że pojawi się już w meczu z Betisem.
1
Jak to jest Messi bez formy to aż się boję pomyśleć co będzie jak będzie miał formę.
1
Trzeba było spuścić ich do drugiej ligi...