0

Niezbędna lekcja z tego meczu to taka, że należy jak najszybciej wprowadzić powtóki wideo. Kto wie jak potoczyłby się mecz gdyby lob Moraty został uznany.

2

Losowanie LM właśnie w tej chwili jest przygotowywane. Nie ma co się łudzić, że będzie inaczej.

Otóż Bayern, Barca, Real na pewno na siebie nie trafią ze względu na to, że w półfinałach muszą być medialne drużyny.

Pozostają Atletico, PSG, City, Wolfsburg i Benfica.

Taka ciekawostka: w ostatnich 6 latach jak były 3 druzyny z 1 kraju w 1/4 finału to tylko raz nie grali ze sobą - w sezonie 2012/13 (3 druzyny były w 3 różnych parach). W pozostałych przypadkach zawsze był dwumecz drużyn z 1 kraju. To każe sugerować, że Atleti zagra z nami lub Realem (myśle, że to będą Królewscy, bo ostatnio jest tendencja do powtarzania dwumeczów co roku na tym samym etapie no i będzie okazja do rewanżu dla Rojiblancos).

Myslę, że 4-tym zespołem, który UEFA będzie chciała by awansował było PSG. Wtedy piękne 1/2 finału by się zapowiadały (oczywiscie o ile faworyci nie zawiodą).

Idąc tym tokiem pary mogą wyglądać tak:

Barca - City (bo oczywiscie "dawno" z nimi nie graliśmy)
Real - Atletico
Bayern - Benfica (kolejny ogórek jak rok temu Porto)
PSG - Wolfsburg

Tak obstawiam ja, jest to tylko moja opinia. Jeśli się (znacznie) pomylę to chyba zacznę wierzyć, że losowanie jest uczciwe.

8

Dla prestiżu LM dobrze, że AtM przeszło. Z naszego punktu widzenia jeden faworyt przeszedł niestety dalej.

0

Po prostu nie chcą kończyć meczu po kilkunastu minutach. Jeszcze pykną parę goli.

0

Mam nadzieję, że poświęcą cały trening kiedyś na te 11-tki, bo to jakaś parodia jest.

0

Paco Jemezowi kończy się kontrakt po tym sezonie. Jeśli odejdzie to fajnie by było gdyby pracował w jakimś lepszym klubie z budżetem, który dałby mu trochę czasu. Mógłby stworzyć naprawdę ciekawą ekipę.

146

Ehh i znowu Real dołącza się do wyścigu o jakiegoś zawodnika. Kolejnego jak zwykle. Dobrze, że Real nie ma w zwyczaju dołączać się do wyścigu o trofea :D

0

Spróbujcie wejść na realmadrid.pl. Oh wait.... nie da się :D

0

Jeśli chodzi o miejsca do zwiedzania to tak jak piszą inni powyżej. A jeśli chodzi o jedzenie to mogę Ci polecić taki lokal "jedz ile chcesz" ("all you can eat). Znajduje się on po prawej stronie od głównego wejścia do La Sagrada Familia. Płacisz 10,45 euro i jesz i pijesz (oczywiscie pepsi, nestea etc. Jest też możliwość zamówienia piwa ale to tylko jedna szklanka) ile chcesz, od sałatek, przez główne danie aż do deseru i kawy. Mam nadzieję, że pomogłem. Miłego pobytu.

0

Ten Javi Varas ma patent jakiś na dobre bronienie przeciwko nam,

2

Mam nadzieję, że Arsenal, który też lubi mieć piłkę nie będzie nas tak jeździł bo on ma lepszej klasy piłkarzy, którzy mogą wykorzystywać takie sytuacje.

0

To w 1/4 Benfica (na tą chwilę) lub Wolfsburg i witamy RM w półfinale...

0

Dobra teraz rudy niech nie idzie do ataku i utrzymamy prowadzenie.

0

Geniusz i 1:2 !!!!!!!!

2

No to sie pocieszyliśmy. Oczywiście Mathieu zawalił

17

Halo, policja? Chciałbym zgłosić gwałt na Camp Nou :D

0

CO to było? Tak można wgl karne wykonywac?

0

Tak z ciekawości zapytam, jaką kwotę postawiłeś na to wszystko, że masz do zgarnięcia 2,5 koła?

0

Wg mnie warto by było przegrać jakoś niedługo, żeby nie pompować balonika. Ale najlepsza okazja była dzisiaj. Zobaczymy jak długo to pociągną.

0

Haha jaka pompa z sędziego. Ukryty 12-ty zawodnik :D

0

Mógł mu nogę połamać. Idiota.

0

Co nasza obrona odwala za cyrki to nie mam pytań.

0

Dobrze,ze stroje prawie w ogóle się nie zlewają. Kto odpowiada za to?

1

Oto moja reakcja na wieść o banie dla Realu :

2

Hahaha Real dostał bana na 2 okienka ;D. A z nas się śmiali.

4

Złota piłka wróciła to prawowitego właściciela.

0

Serio chcecie Piasta na mistrza? Przecież oni mają tak słaby współczynnik, że chyba nawet w 2 rundzie nie będą rozstawieni. I znowu będzie jakiś no-name team mistrzem i śmiech na sali w Europie.

0

Najlepsze w tym trofeum jest to, że później można nosić to piękne logo na koszulce. Mam nadzieję, że pojawi się już w meczu z Betisem.

1

Jak to jest Messi bez formy to aż się boję pomyśleć co będzie jak będzie miał formę.

1

Trzeba było spuścić ich do drugiej ligi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?