1

Tutaj jest rejestr domen zakazanych: http://www.rejestrdomenzakazanych.pl/
Jest tam chyba prawie każdy bukmacher ale tylko kilka jest narazie wykreślonych.

2

Nawiązując do tematu bukmachera. Czy w tym antyludzkim państwie narazie zamyka się tylko bet365 czy inne buki też?

0

Nie będzie GD, gdyż UEFA dąży do takiego finału. Ale prawie na pewno będzie hiszpańska para. Mam nadzieję, że skoro rok temu były to AtM - Barca to tym razem będą to derby Madrytu. Najważniejsze to grać rewanż u siebie.

0

Czyli pewnie pójdzie za 10 mln

0

Jest już gdzieś cały mecz do obejrzenia z polskim komentarzem?

2

Taki mecz zdarza się raz na 100 lat. Cieszmy się, że mogliśmy oglądać coś takiego. 169 drużyn przed nami próbowało odrabiać straty i dopiero nam się udało. Atak mamy porażający ale obronę trochę trzeba poprawić.

0

Dobra. Połowa planu zrealizowana. Trzeba wcisnąć 3 do 60 minuty i potem 4. Byleby do dogrywki chociaż doprowadzić.

0

Czy tylko mi się wydaję czy zarówno kibice jak i piłkarze FCB nie za bardzo cieszą się z tych goli? To chyba niezbyt dobrze świadczy o atmosferze w naszym zespole.

0

Co z tego jak w LM nas wyrzucili 2 razy z rzędu jak z nimi graliśmy. Chętnie bym zamienił wyniki z LM na te z La Liga.

0

Jak można było podejść do meczu LM tak lekceważąco. Sezon, w którym odpadamy w 1/4 finału to już jest jakiś "pusty". A teraz gdy prawie na pewno, żegnamy się już w 1/8 finału sezon można uznać za stracony.

0

Kiedyś nasza najsliniejsza formacja, dzisiaj najsłabsza - pomoc. Myślicie, że to przez to przegraliśmy wczoraj? Czy może piłkarze już stracili siłę do Lucho i grają, żeby go zwolnić? Bo minęły 24 godziny a ja dalej nie pojmuję co się stało.

0

Do teraz nie wiem co się stało wczoraj. Człowiek cieszy się, że Liga Mistrzów wraca a tu (prawdopodobnie) przygoda się zakończy już 8 marca. Barca potrafi zagrać kosmos co widać było w pierwszej połowie z AtM w Pucharze Króla. Myślę, że tylko piłkarze wiedzą dlaczego im się nie chciało grać wczoraj. A wczorajszy mecz wyglądał tak jak z Sociedad w styczniu 2015 roku; jakby chcieli, żeby Enrique poleciał.

2

Zgadnijcie, który będzie Arsenal jak jutro City wygra mecz ;d

1

Na orliku jak gram w piłkę to jest większy poziom sędziowania (mimo, że nie ma sędziego) niż w Hiszpanii. Drukują i to równo.

3

Orłowski widzę lubi Stonogę: "To jest jakiś dramat" :D

4

Co się stało z trójkątem barcelońskim i zasadzie, że jak się jest plecami do przeciwnika oddaje się piłkę do miejsca, z którego została podana?

0

Jaki wynik obstawiacie dzisiaj? Bo ja myślę, że będzie bramkowy remis.

1

Niestety niedawno miał reelekcję do 2020 roku. Kolejny przykład starego wyjadacza (podobnie jak Blatter), którzy będą siedzieli na stołku do śmierci. Powinien być jakiś przepis o tym, że nie może być prezesem/prezydentem dłużej niż 2 kadencje.

5

Sędziowie potrzebują pomocy.... okulisty.

0

Aż dziwne, że uznał tego gola.

1

Kpina. Kryminal z tymi sędziami. PL, Serie A mogą wprowadzić technologię goal-line a w najlepszej lidze świata dalej mogą się przekonać. Dopóki Tebas będzie prezydentem to chyba nic się nie zmieni.

0

Ważne, żeby nie trafić na nich w LM. Tam mają patent niestety na nas.

0

Te losowania w przeciwieństwie do LM nie są (jeszcze) ustawione. Jakby tak było to finał by planowali FCB - Atletico, żeby był bardziej medialny. A tak można wierzyć, że naprawdę los tak chciał.

0

Ja właśnie myślę, żeby postawić na remis. Tak coś czuję.

1

Niech dodadzą jeszcze lotnych bramkarzy (czyli ten kto najbliżej bramki broni) oraz, że 3 rożne to karny.

0

HahHhaha Benzema snajper

0

Znacie jeszcze jakieś dobre kanały o FC Barcelona na youtube.com oprócz Dariusza Żmudzkiego?

9

Zgadnijcie jaka strona nie działa ;d

0

Są tu jacys kierowcy ubera? Chcialem zapytac o wrazenia, jak to wyglada w praktyce itp.

1

Moglbys spytac Mikołaja skad wziął bluze z 1-go i koszulkę z 4-go linku :D? Spodobaly mi się i moze tez bym sobie takie kupil.
P.S. Wesolych Swiat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?