Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tutaj jest rejestr domen zakazanych: http://www.rejestrdomenzakazanych.pl/
Jest tam chyba prawie każdy bukmacher ale tylko kilka jest narazie wykreślonych.
2
Nawiązując do tematu bukmachera. Czy w tym antyludzkim państwie narazie zamyka się tylko bet365 czy inne buki też?
0
Nie będzie GD, gdyż UEFA dąży do takiego finału. Ale prawie na pewno będzie hiszpańska para. Mam nadzieję, że skoro rok temu były to AtM - Barca to tym razem będą to derby Madrytu. Najważniejsze to grać rewanż u siebie.
0
Czyli pewnie pójdzie za 10 mln
0
Jest już gdzieś cały mecz do obejrzenia z polskim komentarzem?
2
Taki mecz zdarza się raz na 100 lat. Cieszmy się, że mogliśmy oglądać coś takiego. 169 drużyn przed nami próbowało odrabiać straty i dopiero nam się udało. Atak mamy porażający ale obronę trochę trzeba poprawić.
0
Dobra. Połowa planu zrealizowana. Trzeba wcisnąć 3 do 60 minuty i potem 4. Byleby do dogrywki chociaż doprowadzić.
0
Czy tylko mi się wydaję czy zarówno kibice jak i piłkarze FCB nie za bardzo cieszą się z tych goli? To chyba niezbyt dobrze świadczy o atmosferze w naszym zespole.
0
Co z tego jak w LM nas wyrzucili 2 razy z rzędu jak z nimi graliśmy. Chętnie bym zamienił wyniki z LM na te z La Liga.
0
Jak można było podejść do meczu LM tak lekceważąco. Sezon, w którym odpadamy w 1/4 finału to już jest jakiś "pusty". A teraz gdy prawie na pewno, żegnamy się już w 1/8 finału sezon można uznać za stracony.
0
Kiedyś nasza najsliniejsza formacja, dzisiaj najsłabsza - pomoc. Myślicie, że to przez to przegraliśmy wczoraj? Czy może piłkarze już stracili siłę do Lucho i grają, żeby go zwolnić? Bo minęły 24 godziny a ja dalej nie pojmuję co się stało.
0
Do teraz nie wiem co się stało wczoraj. Człowiek cieszy się, że Liga Mistrzów wraca a tu (prawdopodobnie) przygoda się zakończy już 8 marca. Barca potrafi zagrać kosmos co widać było w pierwszej połowie z AtM w Pucharze Króla. Myślę, że tylko piłkarze wiedzą dlaczego im się nie chciało grać wczoraj. A wczorajszy mecz wyglądał tak jak z Sociedad w styczniu 2015 roku; jakby chcieli, żeby Enrique poleciał.
2
Zgadnijcie, który będzie Arsenal jak jutro City wygra mecz ;d
1
Na orliku jak gram w piłkę to jest większy poziom sędziowania (mimo, że nie ma sędziego) niż w Hiszpanii. Drukują i to równo.
3
Orłowski widzę lubi Stonogę: "To jest jakiś dramat" :D
4
Co się stało z trójkątem barcelońskim i zasadzie, że jak się jest plecami do przeciwnika oddaje się piłkę do miejsca, z którego została podana?
0
Jaki wynik obstawiacie dzisiaj? Bo ja myślę, że będzie bramkowy remis.
1
Niestety niedawno miał reelekcję do 2020 roku. Kolejny przykład starego wyjadacza (podobnie jak Blatter), którzy będą siedzieli na stołku do śmierci. Powinien być jakiś przepis o tym, że nie może być prezesem/prezydentem dłużej niż 2 kadencje.
5
Sędziowie potrzebują pomocy.... okulisty.
0
Aż dziwne, że uznał tego gola.
1
Kpina. Kryminal z tymi sędziami. PL, Serie A mogą wprowadzić technologię goal-line a w najlepszej lidze świata dalej mogą się przekonać. Dopóki Tebas będzie prezydentem to chyba nic się nie zmieni.
0
Ważne, żeby nie trafić na nich w LM. Tam mają patent niestety na nas.
0
Te losowania w przeciwieństwie do LM nie są (jeszcze) ustawione. Jakby tak było to finał by planowali FCB - Atletico, żeby był bardziej medialny. A tak można wierzyć, że naprawdę los tak chciał.
0
Ja właśnie myślę, żeby postawić na remis. Tak coś czuję.
1
Niech dodadzą jeszcze lotnych bramkarzy (czyli ten kto najbliżej bramki broni) oraz, że 3 rożne to karny.
0
HahHhaha Benzema snajper
0
Znacie jeszcze jakieś dobre kanały o FC Barcelona na youtube.com oprócz Dariusza Żmudzkiego?
9
Zgadnijcie jaka strona nie działa ;d
0
Są tu jacys kierowcy ubera? Chcialem zapytac o wrazenia, jak to wyglada w praktyce itp.
1
Moglbys spytac Mikołaja skad wziął bluze z 1-go i koszulkę z 4-go linku :D? Spodobaly mi się i moze tez bym sobie takie kupil.
P.S. Wesolych Swiat.