Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real Madryt nie lubi tego
0
@BarcaInfo Dobrze, odmładzamy kadrę....
0
@SuperVegeta Tym populizmem, rozdawnictwem i socjalem doszli do władzy. Bo idioci (głównie za to) na nich zagłosowali.
0
@BarcaInfo Remember the name...
0
@Kurkmen Bo wszystko co prywatne jest zawsze lepsze od państwowego. Prywatnie uważnie wydajesz swoje pieniądze i wiesz na co. A państwowe? Czy 2 mld zł czy 20 mld zł, co za różnica? I tak podatnicy za to zapłacą to co nas to (głos rządu).
0
@Avada Kedavra Konkretniej w 1971 roku
0
@Piotr89Sand Jest bieda, bo tam gdzie większa ingerencja państwa tam jest większa bieda (a raczej mniej bogactwa niż mogłoby być). Wystarczy popatrzeć na historię.
0
@Hiacynk Kolejne "darmowe" pieniądze
0
@Hushovt Kiedy ludzie się nauczą, że rząd nie jest od robienia "użytku" z pieniędzy. Już "zrobili użytek" z pieniędzy z OFE - PO zabrało 160 mld zł, PiS 24 mld zł.
I dalej im wierzą...
1
@NeroTFP Jeśli to nie Barca ma wygrać LM to z całego serca życzę tego Atletico. Należy im się za te 2 wydrukowane finały ze śmietankowymi.
1
@IronSanHybrid DAZN pracuje właśnie nad czymś takim
0
@Wexed Z bankomatu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kerouac Rok w rok to samo.... Czy tak trudno ogarnąć zasady losowania? Ich nie wymyślono wczoraj
0
@8Iniestazo8 Ale chodzi o to, by Leo sobie nastrzelał :D
0
Prawdopodobieństwo wylosowania przeciwników w 1/8 finału. Wychodzi na to, że znowu dla nas Chelsea...
1
Jak awansować w końcu po wygranym 1-szym meczu u siebie w fazie pucharowej? Wystarczy, że w rewanżu zagrają rezerwy, im się będzie chciało.
1
https://gfycat.com/pl/inborndappergrub-fifa
Po prostu ekstraklasa xD
1
@Szicek10 Jakby nie daj Boże tak się stało to Valdek poleci z hukiem i pewnie wybory latem zamiast dopiero za rok. Trzęsienie ziemi by było.
2
Brawo zarząd. Macie swój presezon. Trzeba było jeszcze do Australii polecieć...
4
Pytanie o aplikacje mobilną FlashScore. Wam też tak długo ładuje się ona na smartfonach?
3
Oni są nienormalni jacyś jak chcą Vidala sprzedać
0
@jeyx77x Taka jest różnica między prywatnym, a państwowym. Może ludzie się kiedyś nauczą...
0
@Majsteer Myślę, że nawet lepiej
1
Czy KamQiX robi jeszcze kalendarze czy już zawiesił działalność :D?
16
@masq I jak większość Polaków, PiS albo PO. Przestań oglądać tylko reżimową telewizję, odpal czasem internet i dowiedz się, że w Polsce nie obowiązuje system dwupartyjny!
0
@xofcbxo Tak się kończy letnie tournee dla hajsu zamiast normalny okres przygotowywawczy po Europie.
0
Był już jakiś kalendarz na wrzesień?
0
@AssisMoreira Jeszcze Copa America jest za rok :D
1
Gramy w sierpniu o superpuchar frajerów roku z P$G