0

Real Madryt nie lubi tego

0

@BarcaInfo Dobrze, odmładzamy kadrę....

0

@SuperVegeta Tym populizmem, rozdawnictwem i socjalem doszli do władzy. Bo idioci (głównie za to) na nich zagłosowali.

0

@BarcaInfo Remember the name...

0

@Kurkmen Bo wszystko co prywatne jest zawsze lepsze od państwowego. Prywatnie uważnie wydajesz swoje pieniądze i wiesz na co. A państwowe? Czy 2 mld zł czy 20 mld zł, co za różnica? I tak podatnicy za to zapłacą to co nas to (głos rządu).

0

@Avada Kedavra Konkretniej w 1971 roku

0

@Piotr89Sand Jest bieda, bo tam gdzie większa ingerencja państwa tam jest większa bieda (a raczej mniej bogactwa niż mogłoby być). Wystarczy popatrzeć na historię.

0

@Hiacynk Kolejne "darmowe" pieniądze

0

@Hushovt Kiedy ludzie się nauczą, że rząd nie jest od robienia "użytku" z pieniędzy. Już "zrobili użytek" z pieniędzy z OFE - PO zabrało 160 mld zł, PiS 24 mld zł.
I dalej im wierzą...

1

@NeroTFP Jeśli to nie Barca ma wygrać LM to z całego serca życzę tego Atletico. Należy im się za te 2 wydrukowane finały ze śmietankowymi.

1

@IronSanHybrid DAZN pracuje właśnie nad czymś takim

0

@Wexed Z bankomatu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kerouac Rok w rok to samo.... Czy tak trudno ogarnąć zasady losowania? Ich nie wymyślono wczoraj

0

@8Iniestazo8 Ale chodzi o to, by Leo sobie nastrzelał :D

0

Prawdopodobieństwo wylosowania przeciwników w 1/8 finału. Wychodzi na to, że znowu dla nas Chelsea...


1

Jak awansować w końcu po wygranym 1-szym meczu u siebie w fazie pucharowej? Wystarczy, że w rewanżu zagrają rezerwy, im się będzie chciało.

1

1

@Szicek10 Jakby nie daj Boże tak się stało to Valdek poleci z hukiem i pewnie wybory latem zamiast dopiero za rok. Trzęsienie ziemi by było.

2

Brawo zarząd. Macie swój presezon. Trzeba było jeszcze do Australii polecieć...

4

Pytanie o aplikacje mobilną FlashScore. Wam też tak długo ładuje się ona na smartfonach?

3

Oni są nienormalni jacyś jak chcą Vidala sprzedać

0

@jeyx77x Taka jest różnica między prywatnym, a państwowym. Może ludzie się kiedyś nauczą...

0

@Majsteer Myślę, że nawet lepiej

1

Czy KamQiX robi jeszcze kalendarze czy już zawiesił działalność :D?

16

@masq I jak większość Polaków, PiS albo PO. Przestań oglądać tylko reżimową telewizję, odpal czasem internet i dowiedz się, że w Polsce nie obowiązuje system dwupartyjny!

0

@xofcbxo Tak się kończy letnie tournee dla hajsu zamiast normalny okres przygotowywawczy po Europie.

0

Był już jakiś kalendarz na wrzesień?

0

@AssisMoreira Jeszcze Copa America jest za rok :D

1

Gramy w sierpniu o superpuchar frajerów roku z P$G

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?