Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Akurat najlepsi kierowcy w stawce to byli/są zawsze Lewis, Alonso i Kubica. Potrafili wycisnąć więcej niż można było z samochodów. Popatrzcie jaki dobry teraz Vettel jest.
3
Dobrze. Brawo Lewis. Zaraz łyknie tych z Red Bulla.
1
@kubix05 Zdjęcie z lat 70-tych pewnie, prawie pół wieku minęło a standard wagonów dalej taki sam...
Tak to jest jak jest państwowe
1
Jak mnie wk.... ten Max. Idiota a nie kierowca. Powinien dostać bana na kolejny wyścig. Pajac z gorącą głową.
0
Pytanie droga La Ramblo. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić koszulkę Argentyny, w których wczoraj grali piłkarze?
Zależy mi koniecznie, aby była ona z emblematem za wygranie Copa America ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć takiego egzemplarza.
Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
4
To jakaś parodia co się (nie) dzieje w GP Belgii.
0
@marcin000019 Why is that?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Grande91 Tak. Barcelony z Messim i 10 na plecach. Masz coś takiego?
0
Wie ktoś gdzie kupić koszulkę dla dziecka 5 lat, chłopiec, 110 cm rozmiar?
Patrzę na allegro ale jakoś nie widzę dla takiego dziecka nic.
0
@barcakamil ja byłem. Do drzwi Decarda Shaw zapukał Han, żeby pewnie mu wyjaśnić jak przeżył
1
@VamosRakieta I Argentyna jeszcze wygrała
3
Krew mnie zalewa. Człowiek czeka kilka lat na turnieje. A tu oczy lepiej sobie wydłubać widelcem lepiej. Polacy i Argentyna choć raz nie mogą zagrać tak jak serca są kibiców na tej stronie? Czy prosimy o tak wiele?
0
Barcelona, Real i Juve kontra UEFA. Tak to wygląda :D
0
Obyśmy zdobyli mistrza. Tylko jak my wygramy wszystkie mecze i Real też to "podarujemy" Realowi mistrza.
0
@tobiasson92 Wg onetu.... Przestałem czytać.
0
@lukasz9197 http://sekurwaposzukaj.pl/ :D
0
O kilka lat za późno.
0
@nopasanada Dobry pomysł :)
1
Czy jest jakaś strona albo wiarygodna informacja, gdzie można latać teraz? Odwołali nam loty do Włoch na listopad a podobno nie są loty tam zamknięte.
1
@IronSanHybrid Dobrze, że za miesiąc lecę do Włoch :D
0
@tobiasson92 Lewactwo to najgorsze co spotkało tą planetę...
1
@DonMatteo901 Jak w naszym rządzie. Wszystko zrobią, największe absurdy byleby tylko utrzymać się przy korycie. I jednych i drugich pogonić widłami...
12
Te stroje są paskudne.
1
Był ktoś w Bergamo i Mediolanie? Co polecacie zwiedzić (poza San Siro oczywiście)?
0
@messi564 Ja byłem. 5 lat temu ;d
0
Tylko po czerwonej fladze jest restart z pól startowych czy po samochodzie bezpieczeństwa też?
3
Ktoś wie czy skoro dzisiaj grali już w strojach na przyszły sezon to my też będziemy jutro w takich grać?
0
@Tomo1989 Jak zawsze, tak jak pokazuje historia. Niczym dobrym.
1
@MarioVeB! Penal tea :D