0

@HighestInTheRoom Akurat najlepsi kierowcy w stawce to byli/są zawsze Lewis, Alonso i Kubica. Potrafili wycisnąć więcej niż można było z samochodów. Popatrzcie jaki dobry teraz Vettel jest.

3

Dobrze. Brawo Lewis. Zaraz łyknie tych z Red Bulla.

1

@kubix05 Zdjęcie z lat 70-tych pewnie, prawie pół wieku minęło a standard wagonów dalej taki sam...
Tak to jest jak jest państwowe

1

Jak mnie wk.... ten Max. Idiota a nie kierowca. Powinien dostać bana na kolejny wyścig. Pajac z gorącą głową.

0

Pytanie droga La Ramblo. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić koszulkę Argentyny, w których wczoraj grali piłkarze?
Zależy mi koniecznie, aby była ona z emblematem za wygranie Copa America ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć takiego egzemplarza.
Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

4

To jakaś parodia co się (nie) dzieje w GP Belgii.

0

@marcin000019 Why is that?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Grande91 Tak. Barcelony z Messim i 10 na plecach. Masz coś takiego?

0

Wie ktoś gdzie kupić koszulkę dla dziecka 5 lat, chłopiec, 110 cm rozmiar?
Patrzę na allegro ale jakoś nie widzę dla takiego dziecka nic.

0

@barcakamil ja byłem. Do drzwi Decarda Shaw zapukał Han, żeby pewnie mu wyjaśnić jak przeżył

1

@VamosRakieta I Argentyna jeszcze wygrała

3

Krew mnie zalewa. Człowiek czeka kilka lat na turnieje. A tu oczy lepiej sobie wydłubać widelcem lepiej. Polacy i Argentyna choć raz nie mogą zagrać tak jak serca są kibiców na tej stronie? Czy prosimy o tak wiele?

0

Barcelona, Real i Juve kontra UEFA. Tak to wygląda :D


0

Obyśmy zdobyli mistrza. Tylko jak my wygramy wszystkie mecze i Real też to "podarujemy" Realowi mistrza.

0

@tobiasson92 Wg onetu.... Przestałem czytać.

0

0

O kilka lat za późno.

0

@nopasanada Dobry pomysł :)

1

Czy jest jakaś strona albo wiarygodna informacja, gdzie można latać teraz? Odwołali nam loty do Włoch na listopad a podobno nie są loty tam zamknięte.

1

@IronSanHybrid Dobrze, że za miesiąc lecę do Włoch :D

0

@tobiasson92 Lewactwo to najgorsze co spotkało tą planetę...

1

@DonMatteo901 Jak w naszym rządzie. Wszystko zrobią, największe absurdy byleby tylko utrzymać się przy korycie. I jednych i drugich pogonić widłami...

12

Te stroje są paskudne.

1

Był ktoś w Bergamo i Mediolanie? Co polecacie zwiedzić (poza San Siro oczywiście)?

0

@messi564 Ja byłem. 5 lat temu ;d

0

Tylko po czerwonej fladze jest restart z pól startowych czy po samochodzie bezpieczeństwa też?

3

Ktoś wie czy skoro dzisiaj grali już w strojach na przyszły sezon to my też będziemy jutro w takich grać?

0

@Tomo1989 Jak zawsze, tak jak pokazuje historia. Niczym dobrym.

1

@MarioVeB! Penal tea :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?